Burze na słońcu

Okładka książki Burze na słońcu Ezo Oneir
Okładka książki Burze na słońcu
Ezo Oneir Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Cykl: Burze na Słońcu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Burze na Słońcu (tom 1)
Wydawnictwo Poligraf
2017-12-15
2017-12-15

"Burze na słońcu" pojawiły się w moim życiu, kiedy zaczęłam doświadczać duchowości, lecz wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak to się nazywa! Zafascynowała mnie dokładnym opisem pracy z energią. Pod wpływem lektury zapragnęłam zanurzyć się w ten świat... czerpię z głębin nadal.
Polecam - ku przestrodze i fascynacji!

Polecam - ku przestrodze i fascynacji!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tego się absolutnie nie spodziewałam! Cienka książeczka, a wywala z butów. Dla mnie osobiście wątek duchowości w życiu również nie był przyjemny. Długo się z tego wychodzi, niestety...
Życzmy sobie jak najmniej tego typu nauczycieli na swojej drodze.

Życzmy sobie jak najmniej tego typu nauczycieli na swojej drodze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"W dzisiejszych czasach loty w kosmos to norma, ale czucie sercem to nadal wstydliwy temat. Ludzie dwudziestego pierwszego wieku chcą być poważni i zamożni, a nie mają pojęcia o zasadności własnego istnienia."

"... Stała się jedną z wielu, bo nie miała odwagi być sobą........Czekało ją bardzo ciężkie zadanie - wybaczenie samej sobie."

Cały czas zastanawiam się, czym powinnam się podzielić po przeczytaniu tej książki. Odbyłam swoistą podróż, Jest ona tak głęboka i tak osobista, że o odkryciach nie chcę tym razem napisać.

Pomimo, że autorka opisuje inne praktyki - przesłanki są mi ogromnie bliskie - wybacz, kochaj, patrz na świat sercem, a nie ego.

Metoda inna, ale cienie dokładnie takie same.

I patrzę w jej oczy - a przecież tylko w szklanym ekranie - a i tak widzę siebie. Ten sam ból, te same odkrycia, te same zaskoczenia i na koniec te same pragnienia - miłości, wolności, szczęścia.

Dziękuję Ci za Twoją fantastyczną książkę, z którą podróżowałam po własnym świecie.

Trzymam kciuki za drugą książkę, na którą będę teraz czekała.

Bardzo polecam, bo rozwój osobisty to jedno, a duchowość to zupełnie inna sprawa.

Cały czas zastanawiam się, czym...

Nieprzewidywalna, pokrętna i wciągająca lektura. Autorka daje poczucia niekończącej się historii, co uwielbiam (never ending story)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka dla każdego kto zaczął podróż do swego wnętrza lub jest w trakcie tej podróży. Niektóre fragmenty przyprawiały mnie o głębokie wzruszenie, bo tak bardzo odzwierciedlały mnie samą...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Brawurowo opisane dochodzenie do świadomości i wyrwanie się z "wyścigu szczurów' to już przerobiłem... ale fajnie znów sobie przypomnieć..

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaskakująca! Czyta się jednym tchem. Na koncie empik przez które zamawiałem wrze od dyskusji. To co wzbudza największe kontrowersje to twierdzenie autorki jakoby treść zawierała elementy autobiograficzne.

• Do biblioteki

Ezo Oneir Burze na słońcu Zobacz więcej