Tam, gdzie wyją wilki

Okładka książki Tam, gdzie wyją wilki Janet Farell
Okładka książki Tam, gdzie wyją wilki
Janet Farell Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 5) Seria: horror
horror
Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 5)
Edipresse
2019-04-18
2019-04-18
Anna Just
Walia wilki paranormal horror

Fajna krótka opowieść na wieczór.
Tym razem wraz z Jessiką i Jimem udajemy się w pokryte mgła walijskie lasy. Do Walii sciaga nasz dwójkę tajemniczą śmierć lorda Harolda. Według. Według policji został on zagryziony przez wilki.
Rodzina lorda od pokoleń była kojarzona, z wilkami, z którymi według legend potrafiła się komunikować.
Jaka jest więc przyczyna śmierci lorda.
Duży plus za piękne fotografie, które podkreślają klimat książki

Fajna krótka opowieść na wieczór.
Jaka jest więc przyczyna śmierci...

Naiwna i słabo napisana, ale ten powiew przygody zauroczył mnie i oślepił na większość wad książki.

Na półkach: , , , , , ,

Kolejna część o Jessice Bannister. Przygoda o wilkach bardzo fajna, ale jedyny minus, który znów spotykam to to jak ona gada o tym, że jej ciotka wierzy w jej nadprzyrodzone zdolności. Dlatego książka nie dostanie 10/10, a szkoda, bo czyta się szybko, książka jest lekka, wciąga i trzyma w napięciu.
I okazuje się, że nie taki wilk straszy, a rodzinne tajemnice znowu wychodzą na jaw ;).
Polecam !!!

I okazuje się, że nie taki wilk straszy, a rodzinne tajemnice znowu wychodzą...

Przyjemne czytadło. Historia całkiem ciekawa.W dalszym ciągu uważam, że te tominiki to opowiadania o losach Jessiki Bannister, a nie pełnoprawne opowiadania. Dużo błędów redakcyjnych, w dalszym ciąg albo komuś w redakcji bardzo się śpieszy, żeby wydać kolejne tomy, albo brakuje w redakcji porządnej korekty.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Stare zamczysko, mgła, wilki i osobliwa melodia w tle... Z przyjemnością przeczytałam kolejną część przygód Jessiki Bannister. Każda z książek pozostawia niedosyt, jest trochę strasznie, trochę zabawnie. Mimo niewielkich rozmiarów jest tu miejsce i na stopniowanie napięcia i na ciekawą intrygę. Do tego czyta się w ekspresowym tempie :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawa seria. Szybko je się czyta. Jeden tom na jeden dzien. Każdy tom opowiada o innej przygodzie. Mnie się bardzo podobają te książki i ciągle czekam na kolejny tom.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W piątej części "Historii z dreszczykiem" Jessica Banister zabiera nas do Walii. Razem ze swym redakcyjnym przyjacielem, fotografem udają się w podróż do Gray Castle, by opisać tragiczny wypadek, w którym Lord Harold Riley, znany emerytowany aktor teatralny, właściciel zamku Gray, został zaatakowany przez watahę wilków i zabity. Już od samego początku Jessica i Jim, mają problemy z dojazdem do zamku, a wizje reporterki są straszne. Czy uda im się dostać do celu i rozwikłać zagadkę śmierci Lorda i innych osób, czy wilki są morderczymi zwierzętami, czy to ktoś posługuje się starą legendą? Przekonacie się czytając książkę :)
Mimo małego formatu i dużej trzcionki, bardzo polubiłam przygody Jessici, czekam na kolejne części. Serdecznie polecam :)

I kolejny tom z książek jednodniowych. Tutaj jednak zdradzamy tajemnicę zabójstwa pewnego mężczyzny która na pierwszy rzut oka jest spowodowana przez wilki. Nie będę zdradzał wam dalszej zawartości książeczki ponieważ całość możecie poznać w około godzinę, no może dwie jeśli jesteście bardzo zajęci. Tak szczerze to moja ocena nie zmieniła się znacząco po przeczytaniu tego tomu w porównaniu z taką jaka była przy poprzednich. Dalej jest to mała liczba opisów czy zbyt szybkie rozwiązywanie sprawy. W sumie z chęcią przeczytałbym dłuższą formę książek z tej serii a nie takie krótkie opowiadania. Nadal jest to przyjemna lektura na szybkie odprężenie się i oczyszczenie umysłu.

Zapraszamy również na mego bloga:

super historia :)

super historia :)

• Przeczytane w 2019
  • Literatura grozy
  • Kryminał/sensacja
  • Gdów

Dodaj cytat z książki Tam, gdzie wyją wilki