Jedyne dziecko

Filia
2019-08-14
2019-08-14
Joanna Grabarek
thriller psychologiczny śmierć tajemnica matka córka niebezpieczeństwo

rozczarowanie, nudna, rozwleczona akcja, jakoś słabo się czyta, ledwo dobrnęłam do końca z jedną tylko myślą: ufff, nareszcie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna lecz strasznie się ciągła początek i koniec wciągający.

Fajna lecz strasznie się ciągła początek i koniec wciągający.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem najlepsza powieść tej autorki! Zdecydowanie polecam!

Moim zdaniem najlepsza powieść tej autorki! Zdecydowanie polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Całkiem dobry thriller. Dobrze się czytało i w miarę szybko.
Ostatnio mam ochotę na thrillery psychologiczne i ten spełnił moje oczekiwania. Może szczęka nie opada podczas czytania, ale lektura dobra na weekend, trzyma w napięciu i ciekawi, a to najważniejsze. Autorka ma ciekawe pomysły i chętnie sięgnę po inne jej książki (ta była chyba drugą jej pióra, którą czytałam)

Całkiem dobry thriller. Dobrze się czytało i w miarę szybko.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kat Cavanaugh dowiaduje się o samobójczej śmierci swojej nastoletniej córki. Jako jedyna nie wierzy, że to zrobiła. Ona jako kobieta jest zła do szpiku kości a socjopatyczne myśli jej nie opuszczają. Już raz zabiła i nie cofnie się przed niczym. Zaczyna się desperacka walka o prawdę, która i tak nie przywróci dziewczyny do życia.
Bardzo dobry thriller. Główna bohaterka ma ciekawą psychikę i psychopatyczną osobowość. Idealnie łączy życie zakłamanych bogaczy z jeszcze gorszą patologią nizin społecznych z których pochodzi. Z każdą kolejną stroną akcja się rozwija a na światło dzienne wychodzą demony z przeszłości. Jest ciekawie i intrygująco. Im dalej czytałam tym bardziej byłam pochłonięta. Książka wzbudza pozytywne uczucia czyli mamy tutaj wszystko czego ja oczekuje od tego gatunku.

Bardzo dobry thriller. Główna bohaterka ma...

Trzymający w napięciu thriller. Ukazuje skutki wychowywania się w dysfunkcyjnej rodzinie oraz problem etykietkowania, które może wpłynąć na nasze myślenie o sobie samym. Serdecznie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przyjemna lektura. Rozdziały są krótkie przez co szybko się czyta, historia zaczyna się w momencie śmierci córki Kat, która niemal od razu rozpoczyna śledztwo, dzięki czemu akcja trwa od pierwszej do ostatniej strony co bardzo mi się podobało. Zaskoczenie też bardzo przyjemne, może bez efektu wow ale nie sposób się go domyślić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przyjemny thriller. Książka zaskakuje w kilku miejscach, a fabuła jest spójna i logiczna. Jak to czasem bywa w detektywistycznych historiach kilka „zbiegów okoliczności” było mało prawdopodobnych, ale dobrze odkrywało się poszczególne sekrety.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zachwyciła mnie książka,wciąga i intryguje.
Fabuła wciągająca książki,historia wstrząsająca i mocna.
Bohaterowie świetni.
Dałam się porwać lekturze.
To był rewelacyjny,doskonały thriller psychologiczny warty przeczytania.

Zachwyciła mnie książka,wciąga i intryguje.
Fabuła wciągająca książki,historia wstrząsająca i mocna.
Bohaterowie świetni.
Dałam się porwać lekturze.
To był rewelacyjny,doskonały thriller psychologiczny warty przeczytania.

Nie porwała mnie...

Nie porwała mnie...