Perwersyjny bogacz

Okładka książki Perwersyjny bogacz Laurelin Paige
Okładka książki Perwersyjny bogacz
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Kuszący duet (tom 1)
Dirty Filthy Rich Men
Wydawnictwo Kobiece
2020-01-22
2020-01-22
2017-03-27
Sylwia Chojnacka
bogactwo dominacja marzenia przyjaźń posada seks erotyka pożądanie gra perwersja fantazje

Historia jest pełna emocji i pożądania. Przeżycia wewnętrzne głównej bohaterki są ujęte bardzo wiarygodnie. Mamy tu klimat dużej korpo w Nowym Jorku, zarządzanej przez grupę, takich trochę Wilków z Wall Street.
Jako erotyk książka ta sparwdza się bardzo dobrze,bo w mojej opinii jest pełna erotyzmu i pikantnych scen.
Oczywiście fabuły nie należy traktować całkiem serio,bbo wtedy natychmiast zdiagnozowali byśmy toksyczną reakcję...ale przecież to jest romans i rządzi się swoimi prawami. Jest jednak w tej powieści coś wciągającego, pulsującego, niczym ciała naszych bohaterów, którzy co rusz pragną się ze sobą znaleźć w jednoznacznej sytuacji. I to akurat jest wielki plus.
Co do minusów...
Nie przepadam za tym, w jaki sposób autorka wplotła radzenie sobie Sabriny z traumą "prawie " gwałtu.Pewnie dlatego, że czytałam literaturę o gwałcie wojennym i naprawdę nie w smak mi było trywializowanie tego tematu, choć wiem, że autorka starała się jak mogła.
I moje pytanie brzmi, czy bohaterowie naprawdę muszę ciągle pić szkocką? A jeśli nie szkocka,to przynajmniej jakiś drink, niezależnie od okazji. Jednym słowem wszyscy ciągle na wiecznym rauszu... Może i tak się żyje w NYC? Kto wie,kto wie...

Oczywiście fabuły nie należy traktować całkiem serio,bbo...

Jeśli się szuka głównie erotyku to jest ok.Upodobania głównych bohaterów są nieco perwersyjne,ale pod tym względem idealnie do siebie pasują.Przyczyny ich niecodziennego gustu w tym temacie i inne ich zachowania, mają jakieś dobre,psychologiczne wytłumaczenie ,zwłaszcza jeśli chodzi o kobietę.Można to zrozumieć i niekoniecznie potępiać.Niestety pomimo tego, jakoś nie polubiłam tu żadnej postaci,irytowało mnie jak Donovan traktuje Sabrinę,jak ona daje sobą pomiatać,jak się zarzeka,a potem ciągle wraca po więcej,a wcale nie chodzi tu o ich zbliżenia.Czekałam na moment, gdy to Sabrina da mu popalić i przestanie być taka żałosna i słaba.I się nie doczekałam...

jakie to durne i szkodliwe
dużo od ruchadeł nie wymagam ale bez przesady

jakie to durne i szkodliwe
dużo od ruchadeł nie wymagam ale bez przesady

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Spodziewałam się czegoś więcej główna bohaterka mówi jedno robi drugie niewie czego do końca chcę tak sama jak i Domman ale sięgnę po drugi tom by dowiedzieć się czemu on ją tak odpychał a jednocześnie nie mógł bez niej funkcjonować .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Z jednej strony ok, bo nie zmarnowałam na nią dużo czasu, bo czyta się naprawdę szybko. I tylko dlatego 3 *
Z drugiem - niepokojąca. I to tak niedobrze niepokojąca.
I nie dlatego, że główni bohaterowie lubią ostry seks - wszystko jest dla ludzi. Same sceny - mało przyjemne dla oka :(
Ale dlatego, że ona nie widzi właściwie nic złego z powodu tego, że on ustawia jej życie za jej placami od 10 lat, tylko "dla jej dobra", że bez jej wiedzy zamontował jej kamery w mieszkaniu i ją podgląda "dla jej dobra".
I jeszcze całe mnóstwo innych niepokojących rzeczy - "tylko dla jej dobra"

Z drugiem - niepokojąca. I to tak niedobrze niepokojąca.

Sabrina,Weston i Donovan to świetne postacie.
Dwóch playboyów walczy o kobietę.
Mnóstwo erotyki,gorące namiętności.
Super książka!!!!
Polecam !!!

Sabrina,Weston i Donovan to świetne postacie.
Dwóch playboyów walczy o kobietę.
Mnóstwo erotyki,gorące namiętności.
Super książka!!!!
Polecam !!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oj to była długa lektura, męczyłam się z tą książką chyba 2 miesiące.
Nie spodziewałam się cudów literatury, ale oczekiwałam więcej niż dostałam.
Lubię erotyki i romanse, jednak „perwersyjny bogacz” nieszczególnie przypadł mi do gustu.
Romantyzowanie gwałtu i wykorzystywania seksualnego bardzo dużo odjęło tej książce.
Zakończenie trochę podniosło ocenę i cala odczucie, co do książki, jednak nie sięgnę po kolejny tom.

Oj to była długa lektura, męczyłam się z tą książką chyba 2 miesiące.
Nie spodziewałam się cudów literatury, ale oczekiwałam więcej niż dostałam.
Zakończenie trochę podniosło ocenę i cala odczucie, co...

Porzuciłam czytanie bardzo szybko. Ta historia w ogóle mi się nie spodobała. Wszystko jakieś takie sztywne i mega dziwne. Nie wiem kogo mdły charakter wkurzał mnie bardziej - Donovana czy Sabriny. Wynudziłam się.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Opowieści z tych wybitnie szkodliwych, mówiące, że gwałt to w sumie spoko i obsesje na czyimś punkcie również. Jeśli kogokolwiek to podnieca to drzwi do seksuologa oraz psychiatry, terapety powinny zostać otwarte jak najszerzej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trójka znajomych .Sabrina-Donovan-Weston .Pierwsze ich spotkanie miało miejsce na studiach ,wtedy to Sabrina marzyła o Westeonie Ale to jego najlepszemu przyjacielowi udało się ją zdobyć. Sabrina nie ma najlepszych wspomnień z tamtego okresu.
Ponowne spotkanie po latach powoduje
,że ich ścieżki ponownie się połączą. I to nie tylko te zawodowe. Weston proponuje Sabrinie pracę w swojej firmie .Praca jest spełnieniem marzeń zawodowych kobiety ,lecz podejmując taka decyzję nie zdaje sobie sprawy jakie przyjdzie jej ponieść konsekwencje cenę i z jakimi tajemnicami będzie musiała się zmierzyć .
Liczyłam ,że bohaterowie będą bardziej wyraziści .
Weston-przystojny ,miły kumpel .Bezpieczny do zakochania się.
Donovan-chorobliwie zaborczy i władczy mężczyzna. Lubiący ostrą zabawę
Sabrina-piękna i bardzo niezdecydowana kobieta,która dla kariery jest w stanie zrobić wszystko.
Mimo ,że w książce nie brakuje pikantnych scen erotycznych ,to ta pozycja ani mnie nie zaciekawiła ani nie zachwyciła.

Ponowne spotkanie po latach powoduje