BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ MARZEŃ

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ MARZEŃ
KOAH
2019-11-25
2019-11-25
book rozój marzenia potrzeby elestyczność problemy zasoby

Książka dotyczy rozwoju związanego w własnymi marzeniami. Nie jest ona jednak tym rodzajem książek, które sztywno mówią co takiego mamy zrobić, ale właśnie odwrotnie jest przewodnikiem, który pozwala Nam pójść drogą poprzez różnego rodzaju przykłady, zadania czy ćwiczenia. Dodatkowo możemy znaleźć tam opowieść z życia pani Bożeny, jak ona pokonywała tą drogę. Jak dla Nas super, że znajdują się tego typu fragmenty z życia, ponieważ pozwalają Nam zrozumieć co sama autorka miała na myśli i podoba Nam się sam przekaz dotyczący własnych przeżyć. Książka podzielona jest na kilka rozdziałów, a dokładnie na : spotkaniu z przeciętnością, wdzięcznością, marzeniami, przeszkodami i zasobami, planem działań, porażką oraz na wsparciu i świętowaniu. Według Nas wszystkie te rozdziały stanowią linię bądź drogę, która kieruje Nas do realizacji tych marzeń. Trzeba przebrnąć przez wszystkie by zrozumieć, co tak na prawdę jest ważne. Dodatkowo każdy rozdział zawiera metody, którymi możemy się posiłować przy budowaniu tej Naszej drogi i są to dla przykladu koło życia, metoda smarter, jak i w Naszym przypadku mowa o kamieniach milowych. Jeżeli jesteście zainteresowani na czym ona polegają to polecamy zaglądnać do książki. Kolejne rzecz, która Nas zaciekawiła to podział tego co możemy dokonać poprzez rozpisanie każdego podpunktu, tak by wszystko było przejrzyste i zrozumiałe. Nie dla się pogubić w tym co jest napisane. Wszystko wypisane w punktach, aby osobie czytającej lepiej się czytało, a przede wszystkim zrozumiało samą treść.
Co do samej treści to można z pewnością stwierdzić, że każdy poruszony temat tam jest bliski Nam wszystkim i dotyczy chyba każdej części Naszego życia. Serio nawet znalazł się temat dotyczący recenzowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Książkę bardzo szybko się czyta, a nawet można w niej pisać robiąc własne przykładu. Super pomysł. Czyta się ją bardzo przyjemnie i nawet osoby, które stwierdzą "a nie lubię tego typu książek" zmieniłyby zdanie. Czuć, że autorka kocha to co robi, bo książka jest przepełniona nią całą. I powiemy, że Nas skłoniła do wielu przemyśleń, to i może Was zainteresuje. No i w dodatku okładka jest cudowna !

• Z polecenia do kupienia ...
  • Rozwój osobisty
  • » samorozwój