Wyścig serca

Okładka książki Wyścig serca Katarzyna Lemiesz
Okładka książki Wyścig serca
Katarzyna Lemiesz Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks Cykl: Wyścig serca (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wyścig serca (tom 1)
Wydawnictwo Feniks
2020-09-21
2020-09-21

Poprawna książka. Powiedziałabym bardzo młodzieżowa. Lekka, momentami drażniona. Spodziewałam się czegoś lepszego, zwłaszcza po przeczytaniu opisu książki. Uważam, że potencjał nie został wykorzystany. Na wielu płaszczyznach tak naprawdę - zdanie czytelnika, bo autorka mogła osiągnąć założony przez siebie plan i wtedy okej, ale mimo to ocena pozostaje. Trochę szkoda mi tej historii....

Szkoda bo historia mogłaby mieć większy potencjał, ale jest strasznie niedopracowana. Jest pełno błędów w pisowni, czasem żeby dowiedzieć się o jaką postać chodzi w chwili obecnej trzeba przeczytać dobrych kilka linijek, co bardzo irytuje, momentami bohaterowie zachowują się nielogicznie, przeczą sami sobie, a sytuacje "mistyczne" które się pojawiają-nie pasowały mi do tego rodzaju książki. Mam wrażenie jakbym przeczytała historię napisaną przez nastolatkę, a nie pisarkę.

Brak mi słów... Nie wiem jak skomentować te książkę, więc ugryzę się w język.

Brak mi słów... Nie wiem jak skomentować te książkę, więc ugryzę się w język.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Corin to piękna, odważna , pyskata barmanka. Jej pasją są motocykle i szybkie samochody.
Ojciec dziewczyny zginął podczas wyścigów NASCAR , a ona poprzysięgła zemstę. Według niej winę za tragiczny wypadek ponosi Johny Styles, wielokrotny mistrz wyścigów. Corin pała żądzą mordu i to dosłownie, on także jej szczerze nieznosi, a każde ich spotkanie kończy się słownymi lub fizycznymi przepychankami. Nie od dziś jednak wiadomo, iż od nienawiści do miłości jeden krok. Będą sypać się iskry , kiedy dojdzie do starcia tej temperamentnej dwójki .

Brawurowa jazda, niebezpieczeństwo , nielegalne wyścigi, pasja, nienawiść, tajemnice i miłość. To mieszanka wybuchowa, równie jak dwójka głównych bohaterów. Jest naprawdę bardzo ciekawie, nieco wulgarnie, brutalnie, ale i seksownie.
A wątek kryminalny, którego zupełnie nie spodziewałam się tu znaleźć, ubarwia tę historię .
Powieść wciąga, zaskakuje, intryguje.
Kartki niemal same się przekręcają, a wszystko dzięki ciekawej nieszablonowej fabule i lekkiemu pióru autorki.
Ta powieść to debiut, według mnie wyśmienity. Z ogromną niecierpliwością oczekuję drugiego tomu tej historii , jak i kolejnych książek Kasi , po które z przyjemnością sięgnę.
Jestem dumna iż na okładce tak świetnej powieści znajduje się moje logo, całym sercem polecam.

Nie dałam rady, dotrwałam do połowy książki, a to i tak było dla mnie za wiele. Ciągłe wyzwiska, bijatyki pomiędzy kobietą a mężczyzną. Główna bohaterka kojarzy mi się z czternastolatką, która dowiaduje się czym jest kobiecość, a potem wyżywa się na wszystkich dookoła. Nie mogłam zrozumieć toku myślenia autorki, ale może to wynika z faktu, że nie mam już dwudziestu lat.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam wrażenie że ta książka była pisana na czas. Autorka przez wszystkie wątki przeleciała bez chwili zastanowienia i czytało się to jak streszczenie, a nie pełnowymiarową książkę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dobrze opowiedziana historia dwójki młodych zbuntowanych ludzi z pasją i całym mnóstwem przygód tych dobrych i tych złych. Polecam 😎🤩

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna książka pokazuje że życie czasem potrafi zaskakiwać. Świetnie się czytało.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Zemsta bywa brzemieniem, ale staje się jeszcze cięższa do zniesienia, gdy przeradza się w uczucie.."
___
„Była inna od dziewczyn, które znałem. Silna, twarda i nie dała sobie w kaszę dmuchać. Było w niej coś, co mnie pociągało. Może to, że mi się sprzeciwiała i miała zawsze swoje ostatnie słowo? Jeszcze jej pokażę, kto nad kim ma tutaj wadzę.”
___
„Wyścig serca” to debiut Kasi wydany w ten sam dzień co moja książka „Obawiam się Ciebie” i „To skomplikowane” od Nikoli. Wyścigi, adrenalina, szybkie samochody? To dostaniecie w tej książce!
Zaczęłam ją czytać od raz gdy pojawiła się na legimi. Byłam jej naprawdę ciekawa i nie zawiodłam się. Książka wciąga od pierwszych stron. Mam tutaj pyskatą i odważną główną bohaterkę oraz seksownego kobieciarza który musi zaliczyć każdą laskę ale to tylko laski na jedną noc. Co może połączyć tą dwójkę upartych i wrednych bohaterów? Nie zdradzę wam tego ale mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że polecam wam tą pozycję! Czekam na kolejną część ^^

___
„Wyścig serca” to debiut...

Odniosłam wrażenie, że najlepsze momenty dobry wątków zostały przerwane zanim na dobre się rozpoczęły. Sporo rzeczy zostało przerwanych bez rozwinięcia i zakończenia.

• Wyścigi
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Wyścig serca