Nie ten czas

Okładka książki Nie ten czas Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nie ten czas
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
Nie ten czas
motylewnosie.pl
2021-08-01
2021-08-01

super

super

Nie jest to pierwsza książka Autorki po jaką miałam okazję sięgnąć i każdą jedną dobrze mi się czyta, ze względu na umiejętne posługiwanie się słowem. W przypadku mocnych historii, jak ta, w napięciu przeżywam losy bohaterów.
Przez pół powieści zastanawiałam się czy Kamila jest odważna czy głupia, bo nijak nie mogłam sobie wytłumaczyć jej zachowania. Mówi się, że miłość jest ślepa, ale o "misji pod przykrywką" zadecydowała jeszcze zanim się zakochała, a potem zamiast się bać bawiła się własnym życiem. Inaczej tego nazwać w tym momencie nie umiem. Nie byłabym w stanie wybaczyć takich uczynków jakie zafundował jej Nikolaj. To co przeżył jest potworne, sprawiło, że sam stał się potworem, ale nawet to go nie tłumaczy. Tak, miłość jest ślepa. A ludzka wyobraźnia nie zna granic.
Historia jest totalną sinusoidą. Zabrakło mi jedynie rozwinięcia wątku Marka i Karoliny i rozwinięcia jak Kamila ogarnęła przedłużenie swojej nieobecności w Polsce.
Koniecznie muszę nadrobić pozostałe pozycje z serii, a sam "Nikolaj" już na mnie czeka i za chwilę będę po niego sięgać.

Mega czytadło, wciskające w fotel. Książka wyzwalająca całą masę sprzecznych uczuć. Krucze Pani Agnieszko- dała Pani czadu. Zawaliłam dwa wieczory bo nie mogłam się oderwać. Zostały mi jeszcze tylko trzy części z serii Seksowni dranie i już jest mi przykro

🖤🖤🖤🖤

"Nie ten czas" to nie jest historia dla wszystkich. Trzeba mieć naprawdę mocne nerwy i umieć powstrzymać emocje na wodzy . Choć muszę przyznać,że nie da się tego zrobić. Ta historia wstrząsa czytelnikiem , momentami chce się odłożyć książkę i tak też robiłam ,aby za chwilę do niej powrócić ...

Znam pióro Autorki z różnych perspektyw od żartobliwych po mocne . I muszę przyznać , że ta pozycja jest tą najmocniejszą.

Emocje buzują we mnie cały czas . Aby przedstawić postać Nikolaja,musieliśmy poznać jego przeszłość . Nie jest lekko czytając o tym ,ale te wydarzenia pozwalają zrozumieć wiele z jego życia .

Nikolaja się nienawidzi i uwielbia zarazem. Ja osobiście staram się zrozumieć jego zachowania ,ale nie godzę się na niektóre rzeczy których się dopuścił . Otoczenie w którym dorastał i później żył nie mogło ukształtować go na kogoś innego ...

Tą historię należy przeczytać ,aby zrozumieć wszystko co się wydarzyło . Do niektórych wydarzeń nie mogę się odnieść . Ciężko mi je zrozumieć . Osoba którą się kocha - nie może zaznać tyle krzywdy od drugiej osoby .

Ja osobiście polecam 🖤💔.

Pamiętajcie ,to nie jest lektura dla kogoś o słabych nerwach,ostrzeżenie należy potraktować poważnie .

🖤🖤🖤🖤

Znam pióro Autorki z różnych perspektyw od żartobliwych po mocne . I...

Kamila chce odkryć kto stoi za śmiercią jej siostry. Trafia do świata, który nie jest taki, jaki jej się wydaje. Zaznaje przemocy, strachu, ale także i zauroczenia. Wpada jej w oko Nikolaj. Zwierzę gotowe w każdej chwili zaatakować. Kobieta także nie zostaje mu obojętna, ale co z tego skoro on nie traktuje kobiet poważnie?

Miałam do czynienia z wieloma książkami autorki i ta wydaje mi się najbardziej kontrowersyjna. Kompletnie nie pochwalałam zachowania Nikolaja względem kogokolwiek. Polubiłam główną bohaterkę, ale jak dla mnie nie miała instynktu samozachowawczego. Jestem ciekawa ile kobiet w prawdziwym życiu przebaczyłoby swoim ukochanym to co zrobił jej Nikolaj.

Fabuła jest ciekawa. Poznajemy przeszłość mężczyzny, która wprawiła mnie w osłupienie. Nie rozumiem jak tak można skrzywdzić dziecko. Jedyne do czego mogę się przyznać to to, że po przeczytaniu dwóch scen erotycznych reszty już nie czytałam. W pewnym momencie miałam tego przesyt. Zakończenie zaskakuje, zostawia w napięciu. Cieszę się, że od razu dostałam w ręce książkę pod tytułem „Nikolaj”.

Miałam do czynienia z wieloma książkami autorki i...

To kolejna popaprany książka autorki. Tak popaprana, ciężka do czytania nawet dla dorosłego i chodź myślałam że mnie nie zdziwi to jednak... Ale cóż chyba też mam coś nie tak z głową bo czytałam ją i nie mogłam przerwać, a końcówkę już z łzami w oczach. Polecam, ale miej świadomość, że nie będzie miło i przyjemnie.

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Kamila na świecie ma tylko swoją siostrę bliźniaczkę - Karolinę. Mimo iż na jakiś czas tracą że sobą kontakt kocha ją ponad wszystko. W momencie gdy Kamila dowiaduje się że jej ukochana siostra zginęła w wypadku samochodowym nie może pogodzić się z tym faktem. Po pogrzebie przeglądając rzeczy Karoliny kobieta trafia na dokumenty siostry wystawione na inne imię i nazwisko a także telefon, który niespodziewanie dzwoni. Po namyśle postanawia odebrać. Kobieta po drugiej stronie prosi ją aby skróciła urlop i wróciła ponieważ brakuje im rąk do pracy. Kamila uświadamia sobie że została pomylona że swoją zmarła siostrą. Pod wpływem rozpaczy postanawia udać się do Petersburga, zająć jej miejsce i dowiedzieć się prawdy o śmierci Karoliny. Na miejscu poznaje tajemniczego i mrocznego faceta - Nikolaja, przed którym wszyscy ją ostrzegają. Niestety dla niej kobieta nie chce im wierzyć że ktoś taki jak on może czerpać przyjemność z bestialskiego bicia oraz mordowania niewinnych. Zaczyna odczuwać fascynację tym mężczyzną.

Co czeka Kamilę w Petersburgu? Kim okaże się Nikołaj? Czy Kamili uda się wyjść cało z domu, w którym pracowała jej siostra?

Na początku chciałbym Wam powiedzieć żebyście na poważnie potraktowali ostrzeżenie że ta książka nie jest dla wszystkich. Ja sięgnęłam po nią ponieważ chciałam się przekonać czy faktycznie jest tak mocna i brutalna. I faktycznie taka jest. Momentami naprawdę było okropnie i sytuację opisane w książce powodowały chęć odłożenia jej, jednak jest w niej coś takiego że przyciąga czytelnika i nie pozwala nie przeczytać jej do końca. Historia Nikolaja i Kamili pokazuje nam że czasami miłość do drugiej osoby nie jest wystarczająca aby wyciągnąć tą drugą osobę z mroku.

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Powiem szczerze, że dużo słyszałam o twórczości autorki, czytałam wcześniej jedną jej lżejsza pozycje jednak gdy zabrałam sie za „Nie ten czas” nie spodziewałam się zupełnie tego co dostane.
Tutaj naprawdę trzeba podkreślić że jest to historia 18+ ale też nie dla wszystkich. To historia naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach! Lubie darki i trochę ich już czytałam, ale przyznaje że nie czytałam brutalniejszej histroii jak do tej pory od tej którą zaserwowała tu autorka!

Pierwszy raz podczas czytania książki moja wyobraźnia zadziałała za mocno a sama historia była tak bardzo brutalna. Nie mówie oczywiście, że to źle - autorzy potrafią pisać naprawdę krwawe i brutalne kryminały o mordercach tu jednak mamy inny rodzaj historii, nadal jednak jest to fikcja literacka o czym należy pamiętać. Autorka stworzyła postać Nikolaja jako prawdziwą bestie i zło i naprawdę, uwierzcie mi jest się czego bać. Stworzyła też kontrpostać Kamili, która w pewnym stopniu łagodziła jego mrok. Powiedziałabym jednak że to był malutki promyczek wobec całego zła jakim był i jakie dotknęło tego mężczyzne. I tu przyznam, że pomimo grozy tej postaci autorka bardzo wiarygodnie stworzyło jego historie. Do tego stopnia, że mu współczułam i całkowicie jasne się stało dlaczego był jaki był. Nikt nie staje się zły po prostu, a za nim wręcz od dawna ciągnął się mrok…

Książka zawiera taką odsłonę mafii jakiej można się spodziewać. Wzbudza mnóstwo kontrowersji i emocji, ale bez tego ta historia zwyczajnie była by niewiarygodna. Na mnie wywarła mocne wrażenie, a wierzcie mi że nie łatwo mnie zaszokować. Ja jestem na tak, jednak ponownie bardzo przestrzegam by nie sięgały po nią osoby gotowe na zło w najczystszej, najokrutniejszej postaci…

"To był świat jakiego wcześniej nie znała. Świat skryty w mroku, niedostępny, świat przemocy i brutalności, pełen krwi, potu i łez.
Jego świat."- fragment książki

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że nie jest to lektura dla niepełnoletnich czytelników, a i osoby dorosłe, które zdecydują się na to, by ją poznać muszą liczyć się z tym, że nie jest to łatwa i przyjemna książka. Bardzo dużo w niej brutalnych scen, krwawych rozliczeń oraz tematów, które budzą na co dzień kontrowersje, na przykład: gwałt, czy molestowanie seksualne dzieci bądź dorosłych. Autorka zupełnie nie ma problemu z "hamowaniem" swoich bohaterów poprzez to ich zachowanie jest bardzo często totalnie destrukcyjne i nieobliczalne.

"Nie ten czas" to opowieść Nikolaja i Kamili, których podejście do życia i do ludzi różni się od siebie bardzo drastycznie. To para z zupełnie różnych światów, ale w tej książce połączyło ich "coś" 🤫 co sprawiało, że mój mózg przypominał sieczkę. Relacja tych dwojga była jak gra w rosyjską ruletkę- nie wiesz kiedy i gdzie padnie strzał.

Emocje, które we mnie budziła lektura tej książki to zwyczajnie konsternacja, niedowierzanie, smutek, poczucie niesprawiedliwości, złość... Ale było i parę przebłysków emocji pozytywnych, które choć nieliczne, to dawały nadzieję na happy end. Ale, czy szczęśliwe zakończenie jest możliwe w przypadku ludzi tak bardzo skrzywdzonych przez najbliższe osoby i po prostu życie?

Koniecznie przekonajcie się sami i zamówcie całą serię "Seksownych drani" -emocje, często bardzo skrajne, gwarantowane 👍👌

Jego świat."- fragment książki

Nikolaj doskonale wyszkolony, bezlitosny, okrutny, dla którego zemsta nie była wybawieniem a wręcz przeciwnie okazała się drogą do piekła. Do świata pełnego przemocy, w którym nie ma miejsca na uczucia a jedynie na seks. Do świata w którym króluje zło a dobro jest uznawane za głupotę.
Kamila nie całkiem świadoma jest co może ją spotykać i z jakimi ludźmi będzie miała do czynienia ale i tak postanawia wkroczyć w świat Nikolaja by poznać prawdę o tym kto stoi za śmiercią jej siostry. Ale gdy go tylko poznaje wszystko staje się jeszcze trudniejsze ponieważ nie łatwo oprzeć się fascynacji a jeszcze trudniej pragnieniu.

To książka przeznaczona jest dla czytelników +18 choć i tak nie dla każdego o czym na samym początku zostajemy poinformowani przez autorkę.
Zostajemy wprowadzeni w świat rosyjskiej mafii takiej naprawdę bestialskiej, mrocznej, nieobliczalnej. Akcja jest dynamiczna, ciągle cos się dzieje a kreacja bohaterów i ich poczynania wzbudzają wiele emocji. To opowieść która nas szokuje, złości, smuci a nawet poczujemy obrzydzenie, a ukazana przemoc za równo fizyczna jak i psychiczna przekracza granice, dotyka najgłębszych zakamarków ludzkiej psychiki. To książka pomimo zawartego w niej okrucieństwa na długo zostanie w mojej pamięci. A wszystkim tym, którzy maja mocne nerwy i nie boja się kontrowersji polecam z całego serducha bo książka wciąga od pierwszych stron

• Mafia