Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

Okładka książki Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię Marta Łabęcka
Okładka książki Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię
Marta Łabęcka Wydawnictwo: Editio Cykl: Flaw(less) (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Flaw(less) (tom 1)
Editio
2021-11-20
2021-08-12
literatura polska

Książka wciągająca i wzruszjąca a końcówka rozdarła moje serce na pół i totalnie się popłakałam

Super książka, czytałam ją w idealnym dla mnie okresie życie, przez to mam ogromny do niej sentyment i wracam do niej zawsze z chęcia, "właściwą osoba, zły czas" ten motyw idealnie opisuje romans zawarty w tej książce, dodatkowo książka opisuje również trudne relacje z rodzicami, uwielbiam sposób pisania Marty jest on dla mnie zawsze przyjemny, szybko i lekko mi się czytało tą książkę, wciągnęła mnie od pierwszych stron, jedyny minus to czcionka książki która jest niewielka, ale pomimo tego uważam że warto przeczytać :)

Opinia na temat całej trylogi:
Flaw(less) to moja jedna z pierwszych książek które tak pokochałam. Wciągnęłam się w świat dzieciaków z Moreton i związałam się z bohaterami od pierwszych stron. Historia Chase'a i Jose była p r z e p i ę k n a. Przy niej śmiałam się, płakałam i wzruszałam. Niestety nie każdy z bohaterów otrzymał swoje szczęśliwe zakończenie, ale Chase i Jose dostali takie, najpiękniejsze, na jakie zasługiwali. Bardzo mocno polecam, czytajcie, jest to tak komfortowa trylogia, że o matko.

Opinia na temat całej trylogi:

Myślałam, że najnudniejsze co w życiu przeczytam to "Nad Niemnem". Myliłam się. Flawless jest jeszcze nudniejsze. Ogólnie to szmira, na którą nie warto tracić czasu. Lepiej czytać prawdziwe książki.

Uwielbiam trylogię Flaw,,Less"jest przecudowna.
Polecam ją bardzo !

Uwielbiam trylogię Flaw,,Less"jest przecudowna.
Polecam ją bardzo !

Książka ta skradła moje serce. Jest przepiękna.

Książka ta skradła moje serce. Jest przepiękna.

Zaczynałam te książkę z myślą, że jak Josie nie wyjedzie, tak jak planowała to przez całe swoje życie, to będę zawiedziona, ale z czasem czytania złapałam się na tym, że wymyślam coraz to nowsze sposoby by ta dwójka mogła być razem i mam nadzieję, że jednak zakończenie mnie jakoś zaskoczy. Same ostatnie strony mi się strasznie ciągnęły, może przez to, że pękało mi serce, a może przez to, że jak dla mnie za dużo było tych opisów bólu, przez które chciałam jak najszybciej przebrnąć. Miałam też wrażenie, że po egzaminach stali się innymi osobami, nagle zaczęli się całować na każdym kroku, nie przekomarzali się tak jak wcześniej I nagle stali się zwykłą uroczą parką jakich wiele na wattpadzie, ale załóżmy że to dlatego że chcieli się sobą nacieszyć na resztę życia i ich towarzystwo ich odmieniło.

Zaczęłam czytać tę książkę i odłożyłam ją po około 70 stronach. Proszę o nie powtarzanie mojego błędu!! Ze względu na popularność książki, nie mogłam zaakceptować faktu, że jej nie dokończyłam (na początku była najzwyczajniej nudna),więc sięgnęłam po nią po raz drugi. Przeczytałam w jeden dzień. Wciągnęłam się strasznie, początek jest nudnawy po to, aby czytelnik mógł lepiej wgryźć się w tę historię. Emocje jakich doświadczyłam są nie do opisania, z wyczekiwaniem czekam aż przyjdzie mi następny tom. Popularność książki w 100% zasłużona, idealna pozycja dla 13/14 latków. Książka ta jest naprawdę poruszającą młodzieżówką, polecam gorąco, w moim sercu pozostanie na długo, dlatego zasługuje na ocenę 10/10.

Jest to dla mnie bardzo ciekawa książka bo ma bardzo ciekawą historie :)))

Jest to dla mnie bardzo ciekawa książka bo ma bardzo ciekawą historie :)))

Nudna jak nie wiem co, ale mimo nie rozumiem hejtu na tą książke. Fakt, nie jest to szczyt literatury, jednak dla osób początkujących w sam raz

• Romans