Medium

Szymon Jakubowski Wydawnictwo: Ensofilm kryminał, sensacja, thriller
Ensofilm
2021-01-01
2021-01-01

Świetne słuchowisko, wciągające, zagadkowe i bardzo realne mimo swojej paranormalności

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dosyć krótka, ale jest to długość w sam raz. Ciekawa historia bez dłużyzn.

Dosyć krótka, ale jest to długość w sam raz. Ciekawa historia bez dłużyzn.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa historia. Bardzo dobrze sie slucha. Jestem fanka pana Stanislawa :-)

Ciekawa historia. Bardzo dobrze sie slucha. Jestem fanka pana Stanislawa :-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nawet ciekawa historia dobrze zpłentowana.

Nawet ciekawa historia dobrze zpłentowana.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Właśnie ukazała się druga część tego słuchowiska pt. MEDIUM 2, a że lubię zachować chronologię w moich "czytadełkach", odnalazłam początek, który okazał się niezwykle intrygujący. Może momentami przewidywalny, ale i tak może się podobać jako całość. DLATEGO POLECAM !

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Historia z tych prostszych, bez trudu można sobie dopowiedzieć zakończenie, co nie oznacza, że było nudno. Realizacja wokalna na bardzo wysokim poziomie, podobnie jak efekty. Słuchało się tego z przyjemnością. Szkoda, że tak krótko...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie spodziewałem tak dobrego słuchowiska. Historia niby prosta, temat też niejednokrotnie podejmowany w literaturze czy filmach, ale słuchało się tego z przyjemnością. I jeszcze ten niepodziewany zwrot akcji na koniec całej historii, gdy wydawało się, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu końcowi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zmęczyły mnie bohaterki tego słuchowiska. Szczególnie żona Pana Karola.

Zmęczyły mnie bohaterki tego słuchowiska. Szczególnie żona Pana Karola.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobrze przygotowane słuchowisko. Temat ciekawy, skłania do zgłębienia na własną rękę. Zakończenie trochę mnie zaskoczyło, spodziewałam się czegoś innego - to oczywiście na plus. Niemniej jednak główny bohater mógłby być mniej wychwalany przez rozmówców i mniej idealny. ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetnie nagrane, nieprzewidywalne, skłaniające do myślenia.

Świetnie nagrane, nieprzewidywalne, skłaniające do myślenia.

• Audiobooki
  • Polskie