Smolder

Okładka książki Smolder Laurell K. Hamilton
Okładka książki Smolder
Laurell K. Hamilton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Anita Blake (tom 29) fantasy, science fiction
Anita Blake (tom 29)
Smolder
Berkley Books
2023-03-21
2023-03-21
9781984804495
Dark paranormal action romance wampiry zmiennokształtni egzekutorka animatorka erotyka poliamoria triumwirat

To był bardzo przyjemny powrót do świata Anity.
Jaka szkoda że u nas zaprzestano tłumaczenia kolejnych tomów.

Dwuletnia przerwa po Rafaelu spowodowała jednak u mnie zapomnienie pomniejszych bohaterów. Nabrałam za to ochoty do powrotu do wcześniejszych tomów.

Smolder zaczyna się bardzo ciekawie. Przygotowania do ślubu idą pełna parą. Na drodze do szczęście staje jednak nowe zagrożenie. Na arenie pojawia się starożytny "smok". Anita bierze też udział w śledztwie. Ktoś morduje wampiry.

Książka jest opisem jednego dnia. Wiele poruszonych wątków pozostało niezakończonych.

W tym tomie wraca też postać Richarda. Dalej mnie denerwuje.

Mam nadzieję że Slay będzie rozwinięciem tego tomu i wyjaśnia się wszystkie wątki.

To był bardzo przyjemny powrót do świata Anity.
Jaka szkoda że u nas zaprzestano tłumaczenia kolejnych tomów.

Książka dobra.
Znowu Anita boryka się z ponadczasowym wampirem i do tego zawiłości jej życia.
Co jednak mnie w książce zaskoczyło to zakończenie takie niedokończone. Wszystkie poprzednie części kończyły się pokonaniem tych złych a tu właściwie jeszcze nie zaczęli walczyć. Wygląda jakby autorka w połowie książki przerwała pisać. Jest to bardzo denerwujące.

Książka dobra.
Znowu Anita boryka się z ponadczasowym wampirem i do tego zawiłości jej życia.

[...]
Nadzieja to kłamliwa suka, która związuje cię wystarczającą ilością obietnic, z których nie chcesz zrezygnować.
[...]
zdałam sobie sprawę, dlaczego tak długo się izolowałam: bo tak było bezpieczniej. Gdybym nie polegała na nikim poza sobą, nikt nie byłby na tyle blisko, by znowu mnie skrzywdzić. Żyłam w ten sposób, chroniłam się w ten sposób, byłam nieszczęśliwa i strasznie samotna.

𝗪𝗣𝗥𝗢𝗪𝗔𝗗𝗭𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗭𝗔𝗪𝗜𝗘𝗥𝗔𝗝Ą𝗖𝗘 𝗞𝗜𝗟𝗞𝗔 𝗡𝗢𝗪𝗬𝗖𝗛 𝗪Ą𝗧𝗞𝗢́𝗪 𝗕𝗘𝗭 𝗭𝗔𝗞𝗢Ń𝗖𝗭𝗘𝗡𝗜𝗔 !
Jako samodzielna książka ta powieść wydaje się raczej niedokończona.
Mam nadzieję, że przynajmniej część odpowiedzi zostanie dostarczona w kolejnej części „Slay” w listopadzie.
Jeżeli szukasz czegoś dobrego z dark paranormal action romance do przeczytania, gorąco polecam cały cykl, więc nie czekaj, łap pierwszą książkę z tej serii i czytaj.
Zalecane przeczytanie wszystkich poprzednich części, bez tego stracisz bardzo wiele ważnych wątków, interakcji, powiązań oraz tajemnic.
Dla mnie na 7.5 ⭐
𝐅𝐀𝐍𝐎𝐌 𝐀𝐍𝐈𝐓𝐘 𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐀 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 : 18➕
Seks, Wampiry, Zmiennokształtni, Poligamia, Poliamoria, Nadprzyrodzone, Ardeur. To wszystko zmieszane w jakiej książce. Więc jeśli cokolwiek z tego to nie twoja bajka nie czytaj tej książki.
Ta książka jest przeznaczona dla dorosłego, pełnoletniego czytelnika.

• 2023 miszmasz
  • W oryginale