Nowa nadzieja: Galaktyczna Wojna. Księga 1

Okładka książki Nowa nadzieja: Galaktyczna Wojna. Księga 1 Matt Fatek
Okładka książki Nowa nadzieja: Galaktyczna Wojna. Księga 1
Matt Fatek Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, Virtualo Seria: Wojny Protagonistów fantasy, science fiction
Wojny Protagonistów
New Hope: Book 1
Biblioteka Akustyczna, Virtualo
2023-02-23
2023-02-23

Jak dla mnie jakość słowa jest po prostu rażąca. Czytając tę książkę, ma się wrażenie jakby autor na siłę chciał się wykazać elokwencją pisarską. Poza tym pomysł na fabułę jest całkiem w porząku. Gdyby to ubrać w prawdziwy literacki język, to powstałoby całkiem ciekawe dzieło. A tak brzmi to jak wypracowanie ze szkoły.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Średnio wciągająca fabuła, lepiej sięgnąć po inne pozycje. Do przesłuchania na spacerze z psem obleci.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przeciętne, zarówno w koncepcji jak i w słowie.

Bardzo przeciętne, zarówno w koncepcji jak i w słowie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest dla mnie zaskoczeniem że książka jest tak obszerna na ilość zawartej treści, która z grubsza dałoby się streścić w kilku zdaniach. Posłuchałem do końca, ale takie to wszystko po łebkach. Klisza goni kliszę.

• Audiobooki
  • Pozniej