For the Fans

Okładka książki For the Fans Nyla K.
Okładka książki For the Fans
Nyla K. Wydawnictwo: Kindle Edition literatura obyczajowa, romans
For the Fans
Kindle Edition
2023-02-23
2023-02-23
Romans MM College Football Romans sportowy

Po pierwsze Nyla, jeśli to czytasz to napisz mi proszę że Theo i trener dostaną swoją książkę, bo bardzo jej potrzebuje. Jesteś świetna w pisaniu romansów MM i cieszę się, że cię odkryłam.
For the fans to jedna z najlepszych książek, jakie przeczytałam w życiu. I wiedziałam, że to będzie jedna z najlepszych książek już w połowie. I nawet gdyby Nyla spieprzyła drugą połowę książki, to i tak każdemu bym ją polecała XD Ale nie zrobiła tego. Książka jest super. Motyw hate-love to tutaj po prostu złoto. Gigantyczne napięcie między Avi, a Kyranem i ciekawość co wydarzy się dalej, sprawiało, że pochłanialam kolejne strony w błyskawicznym tempie. Osobiście czytam romanse dla takiego właśnie napięcia, jakiego tutaj doświadczyłam. Co więcej fabuła jest oryginalna. Kyran i Avi są naprawdę zdesperowani z powodu kłopotów finansowych. Muszą szybko zarobić duże pieniądze, żeby opłacić studia i akademik. Jeden z nich odkrywa Onlyfans, a poźniej oboje zaczynają kręcić gejowskie seks-filmiki dla pieniędzy. Jednak to co oboje mieli robić wyłączenie dla fanów z internetu przeradza się w prawdziwe pożądanie i uczucia.
Naprawdę świetnie spędziłam czas z tą książką i nie mogłam się od niej oderwać. Nyla oficjalnie trafia na listę moich ulubionych autorek. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to końcówka, bo trochę mnie wymęczyła- byla taka cukierkowo -sielankowa (z braku lepszego określenia).To już moja druga przeczytana książka Nyli i odnoszę wrażenie, że autorka ma słabość do pisania takich zakończeń.

Poza tym jeśli lubisz romanse MM to pozycja obowiązkowa, trust me.

MEGA HOT I SPICY.

Ta książka to było....coś!

Jedna z bardziej (o ile nie najbardziej) spicy książek jakie czytałam! 🌶️
Przy tym będąc słodką i naładowaną emocjami historią.

Ta książka to było....coś!

Jedna z bardziej (o ile nie najbardziej) spicy książek jakie czytałam! 🌶️
Przy tym będąc słodką i naładowaną emocjami historią.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie spodziewałam się, że aż tak mi się ta książka spodoba.

Nie spodziewałam się, że aż tak mi się ta książka spodoba.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Po angielsku