Miłość na cztery koła

Okładka książki Miłość na cztery koła Martyna Lis, Natalia Rogozińska
Okładka książki Miłość na cztery koła
Martyna LisNatalia Rogozińska Wydawnictwo: SELF-PUBLISHER literatura obyczajowa, romans
Miłość na cztery koła
SELF-PUBLISHER
2024-04-10
2024-04-10
Romans Rożnica wieku Miłość Dzieciństwo lilia stalker wypadek Przemoc Bieda Przyszłość Przeszłość

🪷 "MIŁOŚĆ NA CZTERY KOŁA" 🪷
@to_sie_teraz_czyta (#współpracareklamowa)

Lila nie ma łatwego życia.Odkąd pamięta jej życie to ciągle pasmo nieszczęść.Strata bliskiej osoby, nałóg ojca, przemoc, poniżanie i odrzucenie.Tyle przeciwności losu, w pewnym sensie ukształtowało jej osobę.
Pomimo tak młodego wieku jej życie jest pozbawione blasku.Nie ma w nim miejsca na szczęście,radość czy miłość.Los rzuca kolejne kłody i traci pracę.Pewnego dnia dosłownie wpada na mężczyznę, który pobudził jej motyle w brzuchu i zaintrygował swoją osobą.Lilka z kolei również wywarła na nieznajomym ogromne wrażenie.Jest on dużo starszy od niej, ale ma coś w sobie co przyciąga płeć przeciwną 😁Niestety oprócz tego skrywa bardzo bolesny sekret,który może być przysłowiowym gwoździem 😔

❇️Czy tajemnica Cypriana przekreślić ich znajomości?
❇️Czy Lilka zazna szczęścia?

"Miłość na cztery koła " to debiut Natalii i Martyny.
Autorki udowodniły, że miłość ma różne oblicza, że potrzeba czasu i cierpliwości, a w końcu będzie nam to wynagrodzone. Bohaterowie wykreowani w świetny sposób. Barwni, silni i niezależni. Książkę pochłonęła w jeden dzień, a styl autorek przypadł mi do gustu. Bardzo współczułam bohaterce, pomimo, że życie jej nie oszczędzało to nie poddała się i walczyła o swoje. Wspinała się niczym zawodowiec na Mount Everest, aby zdobyć szczyt i wbić chorągiewkę z napisem szczęście. Dzięki Cyprianowi jej życiem zaczęło nabierać barw, a ich relacja przeradzała się w coś pięknego. Wraz z bohaterami przeżywałam każdą z emocji, które autorki przelały na papier. Pojawiały się łzy szczęścia, ale i wzruszenia.
Dziewczyny poruszyły bardzo ważne tematy, alkoholizm, przemoc, utrata bliskich, ale i gwałt.
Rzuciły się na głęboką wodę i wiecie co?☝️
Odnalazły się w tym wyśmienicie. 😁 🥰
Będę wypatrywać kolejnej książki,a Was zachęcam do lektury.

‼️KSIĄŻKA DO NABYCIA TYLKO U AUTOREK‼️
@to_sie_teraz_czyta

Więc piszcie wiadomość prywatną i bawcie się dobrze podczas lektury 🥰😁
KSIĄŻKA DLA DOROSŁYCH CZYTELNIKÓW🔞

Dziewczyny dziękuję Wam pięknie za egzemplarz ❤️

🪷 "MIŁOŚĆ NA CZTERY KOŁA" 🪷
@to_sie_teraz_czyta (#współpracareklamowa)

Liliana, główka bohaterka zmaga się w przeciwnościami losu, jak też kłodami, które non stop rzucane są jej pod nogami. Pasmo nieszczęść dotyka dziewczynę już od najmłodszych lat. Ojciec alkoholik, siostra, która jest niekoniecznie akceptuje Lilę a to wszystko spowodowane śmiercią ukochanej mamy. Mimo młodego wieku, bohaterka ponownie traci pracę i stara się o kolejną i wtedy spotyka Jego.....W dziwacznej, dość śmiesznej jak i krępującęj sytuacji poznaje swojego wybawiciela, który też nie bez powodu stanął na Jej drodze. Cyprian nie tylko był od niej starszy ale też poruszał się na wózku inwalidzkim, co nie przeszkadzało dziewczynie w utrzymaniu relacji. To dzięki niemu w końcu odzyskałą wiarę na lepsze jutro i pewność, że szczęście się w końcu kiedyś do niej uśmiechnie. Ich wspólna znajomość zagłębia się, przez co dziewczyna zaczyna rozmyślać, czy aby nie był to przypadek czy los rzeczywiście tak chciał. Natomiast Cyprian skrywa w sobie tajemnicę, która okaże się..... bardzo ciekawa!

No cóż, zacznę od gratulacji dla dziewczyn za tak udany debiut! Naprawdę winszuję pomysłu, bowiem nie często spotyka się historię, która łączy się same w sobie z zamieszczonymi wątkami, powodując mnóstwo emocji jak i refleksji z nimi związane. Wspaniale dobrani bohaterowie, zarówno Ci pozytywni jak i Ci z mrocznym kołnierzem. Wszystko tak pięknie i spójnie dobrane w całość. ze czasem zdziwienie mnie brało, że był to debiut autorski. Książkę czytało się lekko i przyjemnie. Nie wiało nudą, wręcz przeciwnie. Działo się w niej dużo, od przykrych i bolesnych sytuacji po te milsze i rozgrzewające zarówno umysł i ciało. "Miłość na cztery koła" to książka, która na długo utkwi w pamięci i jeśli macie ochotę poznać tą zawiłą historię to zgłaszajcie się bezpośrednio do dziewczyn, gdyż to One same wydały książkę. poniżej wklejam cynk i namiar do Natalii i Martyny. Piszcie tu @to_się_teraz_czyta lub na adres mailowy:@tosieterazczyta@interia.pl

🪷 RECENZJA 🪷
"Czasami bywa tak, że jest pod górkę. Życie jest też zdradliwe i rzuca nam pod nogi nowe kłody, ale to my jesteśmy panami własnego losu i powinniśmy dążyć do swoich celów za wszelką cenę."

Współpraca reklamowa z @to_sie_teraz_czyta

Życie Liliany od kilku lat przypomina ciągłą walkę, niekiedy po prostu brakuje jej już sił, ale wciąż wstaje i próbuje. Ojciec alkoholik, siostra, która traktuje ją jak bezwartościową rzecz, po śmierci ukochanej mamy, wszystko rozsypało się jak domek z kart. Kolejny raz utraciła pracę i szuka nowej posady. Przypadkowo wpada na mężczyznę. Początki ich znajomości były dosyć ciekawe i zabawne, ale wszystko dzieje się po coś i owy przypadek sprowadził do ich życia bardzo potrzebną świeżość. Cyprian choć był dużo starszy od Liliany, nie potrafił trzymać się od niej z daleka. Mężczyzna ukrywa pewną tajemnicę, która może umocnić albo zniszczyć ich znajomość, budzące się w ich sercach uczucia. Dookoła będzie się dużo działo, tylko czy przetrwają nadchodzące rewolucje? Miłość niejedno przetrzyma, ale każdy człowiek ma swoje granice wytrzymałości na ból.

Na samym początku chciała bym pogratulować odwagi Natalii i Martynie, że stworzyły historię, którą wydały na własną rękę. Przyznam, że historię Liliany pochłonęłam za jednym podejściem. Wychowywała się z ojcem, pozostawiona przez starszą siostrę na pastwę jego uzależnienia, którego skutki wciąż odczuwała na nowo. Na barkach dźwigała ciężar utrzymania domu, odrzucenia i cierpienia, które wciąż zadawane jej było na nowo. Nie poddała się, walczyła, choć często brakowało jej sił. Miewała chłopaków, ale żaden nie zdobył jej serca w całości. Przypadkowo poznany Cyprian stał się kimś, kto sprawił, że w końcu do jej życia zaczęły trafiać promienie słońca, nadzieja i wiara, którą dawno temu utraciła. Choć był dużo starszy, poruszał się na wózku inwalidzkim, to znajomość ta szybko zaczęła ewoluować. Miał on wiele tajemnic, a Liliana nie była mu do końca obca. Nie spodziewał się jednak, że pokocha ją całym sobą i stanie się ona jego skarbem, który od dawna starał się chronić, choć dotychczas musiał robić to na odległość. Powód jego zainteresowania będzie dla niej szokujący, ale życie nauczyło ją tego, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. Miłość, która połączyła tą dwójkę stanie przed wieloma wyzwaniami, traumatycznymi wydarzeniami, bolesnymi skutkami nie swoich czynów. Będziemy wraz z bohaterami odczuwać ból, stratę, radość, nadzieję, bezradność, miłość, rozczarowanie i wiele innych tworzących całą gamę emocji. Historia zawiera wiele bolesnych doświadczeń jak walka z uzależnieniem, podniesienie po stracie, pogodzenie z losem, niepełnosprawność, przemoc psychiczna i fizyczna, prześladowanie, a nawet gwałt. Ma także dobre strony, gdzie znajduje się przyjaźń na dobre i złe, miłość, która przetrzyma wszystko, nadzieja, która umiera jako ostatnia, światło odpędzające mrok w cień. Jest to bardzo udany debiut, który polecam i zachęcam to przeczytania, jednak książka jest wyłącznie dla czytelników dorosłych, o czym informacja zawarta jest także na okładce. Dodatkowo zawiera mega fajną playlistę, samych najlepszych hitów polskiej klasyki. Brawo dla dziewczyn.

🪷 RECENZJA 🪷

Współpraca reklamowa z @to_sie_teraz_czyta

Martyna i Natalia stworzyły historię która wciąga mnie już od pierwszych stron. Główka bohaterka książki Liliana to dziewczyna, która nie miała w życiu lekko. Jako dziecko straciła matkę, jednak nie tylko ją bo wraz z odejściem rodzicielki straciła również ojca, który po śmierci żony uciekł w alkohol i siostrę która odcięła się od bliskich i zostawiła Lilę na pastwę ojca pijaka. Dziewczyna od najmłodszych lat jest więc zmuszona radzić sobie sama. Jednak mimo trudnej sytuacji, braku pieniędzy i nieustannie upajających pod jej nogi kłód
Lila stara się nie podawać i walczy z przeciwnościami, choć nie zawsze wszystko idzie tak jakby tego chciała. Ale czy zawsze dostajemy od życia to czego pragniemy? Niestety nie, bo życie jest nieprzewidywalne. Potrafi zaskakiwać i czasami w momencie kiedy się tego nie spodziewamy stawia na naszej drodze kogoś kto zmienia nasze życie na lepsze. Dla Liliany takim kimś staje się Cyprian. Starszy od niej mężczyzna na którego wpada pewnego dnia i to dosłownie, bo ładuje na jego kolanach. Cyprian który pojawia się w jej życiu niespodziewanie, zapalając światło w mroku i przywracając kolory do jej szarego i ponurego świata.
Rozbudza wiarę i nadzieję, w to że czeka ją w życiu coś dobrego i pięknego, że ma jeszcze szansę na miłość i szczęście.

Tylko czy Cyprian aby na pewno pojawił się w jej życiu przypadkiem? Kim jest tajemniczy mężczyzna jeżdżący na wózku? Jakie tajemnice z przeszłości skrywa? Jaką rolę odegra w życiu Liliany? Czy młodzutką dziewczynę z bagażem doświadczeń może połączyć coś z dużo starszym mężczyzną? Czy przeszłość która przed laty skrzyżowała losy ich rodzin połączy tych dwoje czy może podzieli? Jak bardzo skrywane tajemnice wpłyną na przyszłość tej dwójki? Wzmocnią ich czy zadadzą jeszcze więcej bólu i cierpienia.

Powiem wam, że jestem pod wrażeniem histori jaką stworzyły dziewczyny. Poruszającej serce, wywołującej łzy, skłaniającej do reflekcji ale i przywracającej wiarę i dającej nadzieję w to, że po każdej burzy wychodzi słońce i że w życiu jest tak że te złe chwilę przeplatają się z tymi dobrymi. Warto czasami przeczekać i dzielnie walczyć z przeciwnościami bo to co może na nas czekać tuż za rogiem jest czymś co da nam szczęście, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa.
Miłość na cztery koła to niesamowita historia przy czytaniu której, śledząc losy wyjatkowych bohaterów bedziecie dzielić ich rozterki i smutki, ból cierpienie, rozpacz, stratę, odrzucenie, brak zrozumienia, samotność ale i odradzająca się w nich wiarę, nadzieję i rodzącą się miłość którą daje szczęście i spełnienie. To histroria obok której nie można przejść obojetnie i która zostaje w sercu i pamięci na długo.
Dziewczyny gratuluję wam i trzymam kciuki licząc, że to pierwsza z wielu waszych książkę która trafi w moje ręce. Dziękuję wam za zaufanie i możliwość poznania histori Liliany i Cypriana❤️
Kochani dziewczyny wydały tą histrie same więc jeśli chcielibyście kupić i przeczytac książkę do czego was zachecam ponieważ jest tego warta to piszcie do Natali i Martyny w wiadomości prywatnej na @to_się_teraz_czyta lub na adres mailowy:@tosieterazczyta@interia.pl
Koszt książki to 40 zł plus koszt wysyłki.

Trzask, hamowanie i w jednej sekundzie zmienia sie całe życie dwóch rodzin. Sprawcy wypadku i kobiety, która znienacka wpadła pod koła nadjeżdżającego auta. Tak rozpoczyna się historia Liliany, która jako dziecko straciła mamę. Możemy powiedzieć nie pierwsza i nie ostatnia, ale jej życie stanęło w miejscu bo razem z mamą oddalił się od niej tatą i jej starsza siostra. Każdy z nich zamknął się w swoim świecie ojciec w świecie alkoholu i życia z dnia na dzień bez większego zwracania uwagi na swoją młodszą córkę. Liliana stała się dla siebie jedynym opiekunem- przynajmniej w takim przekonaniu żyła. .
W życiu źle chwilę trwają jakiś czas i przychodzi moment kiedy za ciemnych chmur wychodzi słońce. W tym przypadku słońcem do Lilianny okazał się Cyprian. Przystojny brunet z uroczym, zawadiackim uśmiechem. Czy ich historia skończy się szczęśliwie? Czy te dwoje ludzi, z różnych klas społecznych z większy różnica wieku sołeckie swoje losy już na zawsze??
Tego możecie dowiedzieć się kiedy w waszych rękach zacznie przelatywać kartka po kartce, a wy pochłonięcie ich historię od początku do końca.

Liliana nie ma łatwego życia. Szybko straciła matkę, ojciec po śmierci żony stał się tyranem, siostra się odsunęła. Pieniędzy brakowało na wszystko, czułości i miłości również. Teraz, gdy ma 20 lat, dziewczyna stara się sama o siebie zadbać. Chwyta się każdego możliwego zajęcia i stara się utrzymać dom.
Pewnego dnia, Liliana wpada - dosłownie - na starszego od siebie mężczyznę. Jest nim oczarowana, przystojny, miły, troskliwy - idealny. I mimo, że starszy, Lila szybko odnajduje z nim wspólny język. Nikt nie śmie uważać, że to spotkanie mogło nie być przypadkowe, a jednak takie było. Cyprian od lat interesuje się życiem Liliany. Dlaczego? Tylko ona może to odkryć. I na pewno będzie bardzo zdziwiona.
Czy dziewczyna odnajdzie wreszcie szczęście i zapomni o przeszłości?

#miłośćnaczterykoła to opowieść o trudnym dzieciństwie, stracie, tęsknocie, braku przyjaciół i wsparcia ze strony najbliższych, ale także o odnalezieniu siebie, walce o lepszy byt. Z początku nie mogłam się wczuć, wszystko działo się dość szybko, było napisane prostym językiem, wyczuwałam, że jest to debiut. Jednak im dalej, tym lepsze były moje odczucia. Na pewno sięgnę po kolejną książkę autorek, jeśli taka się ukaże. Polecam.

Pewnego dnia, Liliana wpada - dosłownie - na starszego od siebie...

„Miłość na cztery koła” książka dwóch utalentowanych dziewczyn 📕☺️ Książka mega wciągająca
polecam każdemu z całego serca ♥️

polecam każdemu z całego serca ♥️

Jak mało książek mnie wciaga tą pochłonęłam w dwa wieczory. Czytając ją byłam ciekawa co będzie na kolejnych stronach i nie mogłam przestać czytać. Fenomenalna opowieść pokazuje ona, że miłość może być bezgraniczna, szczera i prawdziwa. Czapki z głów dziewczyny ❤️

Super książka bardzo wciąga.Pełen podziw dla dziewczyn.Mam nadzieję że nie zakończą tylko na jednej książce i że będzie ich wiele więcej.😘😘😘😘😘👍👍👍👍👍

Przeczytałam. Dalej nie mogę wyjść z podziwu. To nie jest zwyczajna książka o miłości. „Miłość na cztery koła” jest pełna wzruszeń, motywacji, akceptacji, miłości… WOW! Gratulacje!

• Mama
  • Polscy autorzy
  • Chcę w prezencie / Chcę kupić
  • Samodzielne
  • Projektowałam okładkę
  • Do kupienia
  • Ebook do kupienia

Dodaj cytat z książki Miłość na cztery koła