Wieczór taki jak ten

Okładka książki Wieczór taki jak ten Dominika Szrejder
Okładka książki Wieczór taki jak ten
Dominika Szrejder Wydawnictwo: Dominika Szrejder - self-publisher literatura obyczajowa, romans
Wieczór taki jak ten
Dominika Szrejder - self-publisher
2024-02-10
2024-02-10

Tytuł : Wieczór taki jak ten
Autor : Dominika Szrejder
Premiera 10 lutego na legimi.

Opis e-booka :
Trzech przyjaciół organizuje wieczór kawalerski dla swojego kolegi Grześka, który nie potrafi opanować stresu przed wejściem w związek małżeński. Dodatkowo, ciągłe narzekanie i nieustanne kłótnie z Majką budzą w nim wątpliwości.
Co mogą one oznaczać?

" Niespodziewanie blondynka zeszła z gracją ze sceny i ruszyła w moim kierunku. Nie wiedziałem, co się dzieje. Moją twarz rozjaśnił egzaltowany uśmiech, gdy dziewczyna siadła na mnie okrakiem i mocno złapała za kołnierz czarnej koszuli, przyciągając mnie do siebie. "

Krótkie opowiadanie o przyjaciołach, którzy organizują wieczór kawalerski Grześka. Mężczyzna początkowo nie ma ochoty na imprezę, ale po niezbyt przyjemnej wymienie zdań z narzeczoną, zmienia zdanie.
Co się stanie na kawalerskim zostaje na kawalerskim. 🤭
Szczerze powiedziawszy, to akurat takiego wieczoru kawalerskiego się nie spodziewałam. 🤭
Było gorąco. 🔥
Autorka zostawiła otwarte zakończenie, także możemy jedynie się domyślać co tam się dalej działo. 🔥
" Prawdziwy mężczyzna nigdy nie wymięka".
Gorąco polecam 🔥
#książkoweimpresje

Tytuł : Wieczór taki jak ten
Autor : Dominika Szrejder
Premiera 10 lutego na legimi.

Opis e-booka :
Co mogą one oznaczać?

" Niespodziewanie...

Dostałam ostatnio krótkie opowiadanie. Świetne.
Trzech mężczyzn wyciąga Grzegorza na piwo. Niestety nie idą na piwo ale koledzy zorganizowali mu wieczór kawalerski. Do tego przez cały czas mężczyzna kłóci się z Majką.
Bardzo jestem ciekawa reszty tego. Mam nadzieje że szybko ten czas zleci i będę mogła ją przeczytać. ❤️
Bardzo krótkie opowiadanie ale coś czuję że będzie to strzał w 10. Brawa dla autorki za taki pomysł. Dodam że w lutym będzie dostępna na Legimi tylko i wyłącznie

Dostałam ostatnio krótkie opowiadanie. Świetne.
Bardzo krótkie opowiadanie ale coś czuję że będzie...

Ślub Grześka i Majki zbliża się, ale para znajduje się w trudnej sytuacji. Oboje reagują inaczej na stres związany ze ślubem i radzą sobie z nim na swój sposób. Jednak zajęcia fitness i siłownia okazują się niewystarczające. Mimo że Grzesiek poinformował kolegów, że nie zamierza organizować wieczoru kawalerskiego, trójka chłopaków – Mateusz, Igor i Sebastian – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować dla niego niespodziankę. Bardzo kuszącą niespodziankę. Jak to faceci, zabierają Grześka do nowo otwartego klubu ze striptizem. Klasyk. Ten wieczór na pewno będzie niezapomniany, ale czy skończy się tylko na tańcu?
Przekonaj się.
Czytałam już kilkustronicowe opowiadania w różnych gatunkach, mające po 20, 15, a nawet 8 stron i większość z nich były naprawdę udane. „Wieczór taki jak ten” z gatunku erotycznego liczy z kolei 10 stron samego tekstu. Przeznaczone jest dla osób dorosłych. Przeczytasz je dosłownie w kilka chwil. Uważam, że zamysł autorki był świetny, a efekt końcowy również. Bohaterowie mają skrajnie różne charaktery, ale łączy ich jedno – pociąg do kobiet. Opisy erotyczne są napisane w sposób apetyczny. Odnosząc się do zakończenia, tutaj śmiało można sobie samemu odpowiedzieć, co działo się dalej.
Dodam, że opowiadanie ukaże się w formie elektronicznej na legimi już 10 lutego.

• Przeczytane#2

Dominika Szrejder Wieczór taki jak ten Zobacz więcej