Okładka książki Stabilny i przewidywalny biznes, czyli jak popełniłem wszystkie możliwe błędy prowadząc firmę. Piotr Surmacki
Piotr Surmacki Wydawnictwo: Surmacki&Co. Ltd. biznes, finanse
biznes, finanse
Surmacki&Co. Ltd.
2023-02-02
2023-02-02
przedsiębiorczość firma biznes porażki

Okładka książki Bankructwa. Tom 3. Przedsiębiorstwa i konsumenci Andrzej Tokarski, Maciej Tokarski
Bankructwa. To... Andrzej Tokarski, M...
Okładka książki Podatki i składki w działalności przedsiębiorców Paweł Felis, Marcin Jamroży, Joanna Szlęzak-Matusewicz
Podatki i skła... Paweł Felis, Marcin...
Okładka książki Jak zarządzać dużymi projektami Bent Flyvbjerg, Dan Gardner
Jak zarządzać ... Bent Flyvbjerg, Dan...
Okładka książki Marketing afiliacyjny dla bystrzaków Mladjenovic Paul, Sudol Ted
Marketing afil... Mladjenovic Paul, S...
Okładka książki Startupowcy. Jak polskie start-upy podbijają świat Krzysztof Domaradzki, Artur Kurasiński
Startupowcy. J... Krzysztof Domaradzk...
Okładka książki Instalacje fotowoltaiczne w systemie elektroenergetycznym. Jakość dostaw energii elektrycznej. Warunki techniczne przyłączenia instalacji PV Zbigniew Hanzelka, Krzysztof Piątek
Instalacje fot... Zbigniew Hanzelka, ...

Książka Piotra Surmackiego "Stabilny i przewidywalny biznes, czyli jak popełniłem wszystkie możliwe błędy prowadząc firmę" to pozycja obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od doświadczenia. Autor z brutalną szczerością opisuje swoje wieloletnie zmagania z biznesem, ujawniając błędy, które popełnił i straty, jakie poniósł.

Surmacki nie boi się mówić o swoich porażkach. Dzieli się z czytelnikami bolesnymi doświadczeniami, takimi jak bankructwo firmy, utrata oszczędności i problemy osobiste. Opowiada o tym, jak brak kontroli nad wydatkami, złe decyzje inwestycyjne i nieumiejętność delegowania zadań doprowadziły do upadku jego firmy.

Książka jest napisana prostym i przystępnym językiem. Surmacki unika żargonu biznesowego, dzięki czemu jego historia jest zrozumiała dla każdego. Autor dzieli się również cennymi radami i wskazówkami, które mogą pomóc innym przedsiębiorcom uniknąć błędów, które on popełnił.

"Stabilny i przewidywalny biznes" to książka, która skłania do refleksji. To historia o tym, że nawet największe sukcesy mogą obrócić się w pył, jeśli nie zadbamy o fundamenty firmy. To również książka o tym, że z każdego upadku można się podnieść i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Plusy:

+ Szczera i autentyczna historia
+ Cenny zbiór rad i wskazówek dla przedsiębiorców
+ Prosty i przystępny język
+ Przykłady z życia wzięte

Podsumowując:

"Stabilny i przewidywalny biznes" to książka warta przeczytania przez każdego przedsiębiorcę, niezależnie od doświadczenia. To historia o błędach, z których można się wiele nauczyć, ale też o narzędziach, podejściu, przemyśleniach oraz sile i determinacji, która pozwala się podnieść po upadku.

Moje rekomendacje:

Polecam tę książkę wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą uniknąć błędów w prowadzeniu firmy. Polecam tę książkę również osobom, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Książka może być również ciekawa dla osób, które interesują się psychologią biznesu. Dodatkowe informacje z materiałów promocyjnych:

Autor zbudował firmę od zera do ponad 250 pracowników i 6 tysięcy klientów. Pozyskał kilkadziesiąt milionów złotych od inwestorów. W ciągu ponad 20 lat działalności doświadczył wszystkich możliwych historii, jakie mogą się wydarzyć w prowadzeniu biznesu.
Książka zawiera praktyczne przykłady i case studies. Autor udziela praktycznych porad dla właścicieli małych i średnich firm. Książka zawiera również wiele szablonów i daje dostęp do narzędzi, z których autor korzysta na co dzień.

Surmacki nie boi się mówić o swoich...

Uczymy się wtedy kiedy czytamy, słuchamy i popełniamy błędy. Ja tych błędów popełniłem sporo więc masz szansę ich uniknąć czytając tą książkę.