Napędzana pasją

Napędzana pasją
Wydawnictwo Nocą
2024-05-08
2024-05-08

„Napędzana pasją” Ewa Maciejczuk to kolejna gorąca pozycja od autorki.

Czy Amelia i Gabriel połączy jeszcze miłość ?
Czy Amelia wybaczy Gabrielowi ?

Jak zakończy się ta historia ? Tego wam kochani nie powiem, ale gwarantuje wam ogrom emocji. Myślę, że autorka kolejny raz zaskoczyła czytelnika. Nasi bohaterowie będą musieli na nowo zacząć rozpalać w sobie tę iskrę. Gabriel będzie musiał na nowo rozkochać w sobie Amelie. Ale czy będzie to proste. Bo cały czas pojawiają się przeciwności losu i problemy. Dzięki nowej pasji Amelii kobieta zaczyna życie na nowo. Zatraca się w motocyklach i szybkości.

Jak myślicie, co się wydarzy tym razem ? Co przeszkodzi naszym bohaterom w szczęściu ?

Kochani z ogromną przyjemnością polecam wam sięgnąć po nowe papierowe dziecko od Ewy Maciejczuk.

„Napędzana pasją” Ewa Maciejczuk to kolejna gorąca pozycja od autorki.

Amelia i Gabriel to bohaterowie, których historia jeszcze się nie skończyła. Dopiero teraz się zacznie. Po tym, jak Amelia odkrywa, że Gabriel ma żonę, wszystko rozsypuje się jak domek z kart. Teraz główna bohaterka chce sobie wszystko poukładać w życiu. Odkrywa pasję, która daje jej wiele radości....

Amelia poznaje na zlocie motocyklowym Gabriela, pewnego siebie, odważnego mężczyznę, zakochuje się w nim niemal od pierwszego wejrzenia. Wszystko układa się między nimi wręcz idealnie jednak pewna niespodziewana sytuacja zmienia wiele. Na ich drodze pojawia się żona Gabriela o której Amelia nie miała pojęcia, zataił przed nią ten fakt. Oszukana kobieta nie może pojąć tego, że przez ten czas była tą drugą osobą w jego życiu, a on okazał się kłamcą i manipulatorem.
Gabriel postanawia naprawić to co zepsuł i wyjaśnić jej całe zajście, gdyż tak naprawdę planował rozwód, jednak czy nie jest za późno na tłumaczenie się?

Czy Amelia zdoła wybaczyć Gabrielowi?
Czy miłość przezwycięży wszystko?

"Napędzana pasją" to powieść obyczajowa z elementami romansu, która skłania czytelnika do refleksji i ukazuje nam naszą realność, uświadamia nam, że życie nie zawsze jest kolorowe. Fabuła została dobrze poprowadzona, ogromna miłość, wspólna pasja, jednak wystarczy jeden błąd by zniszczyć wszystko co zostało zbudowane, nasi bohaterowie są tego przykładem. Byłam tak ogromnie ciekawa jak potoczy się ich znajomość, książkę czytałam z zapartym tchem, gorących scen tutaj nie zabraknie, dodatkowo pojawiają kłótnie i sprzeczki jak to w związku bywa.
Nic więcej wam nie zdradzę, musicie sami poznać historię Amelii i Gabriela. Jednak warto zacząć od pierwszego tomu
"Highway of dreams" ja swoją przygodę zaczęłam od drugiego i żałuję, bo jestem ciekawa jak to wszystko zaczęło się od początku.
Dodam, że wcześniej nie wiedziałam, że jest to seria. 🫣
Jedyne co było dla mnie w tej książce irytujące to kłótnie między Gabrielem a jego byłą żoną, jak dla mnie zachowywali się jak dzieci. Oprócz tego, historia mogłaby być bardziej rozwinięta, czegoś mi tutaj po prostu zabrakło a widać, że autorka miała potencjał, czemu tak szybko się skończyła?!
Ja chcę więcej! 😁

Czytajcie, polecam! 😉

Losy Amelii i Gabriela są dla mnie bardzo bliskie, już w książce "Highway of dreams" pokochałam ich całym sercem i nie mogłam się doczekać, aż dalsze ich losy zostaną wydane w papierze. Tak jak wspomniałam bohaterów poznajemy w książce "Highway of dreams " jednak tą historię można czytając jako niezależny tom i spokojnie wszystko zrozumiecie nie znając poprzedniej książki.

Amelia jest dziewczyną po przejściach, która postanowiła otworzyć swoje serce dla Gabriela. Zaufała i uwierzyła, że może być szczęśliwa. Szczęście to jednak nie trwało zbyt długo, kolejny raz jej serce pękło na pół i została zraniona. Choć miłość, która połączyła ją z Gabrielem była ogromna, to tajemnice na jakich była budowana ta relacja nie miały racji bytu. Dziewczyna potrzebuję czasu by ponownie zaufać i uwierzyć, że to co ich połączyło jest prawdziwe. Z pomocą przychodzi jej nową pasją. Tak jak Gabriel Amelia postanawia wsiąść na motocykl i daje się ponieść adrenalinie. To właśnie jazda w samotności pomaga jej zrozumieć i w inny sposób podejść do niektórych spraw.

Gabriel wierzy, że Amelia jest tą jedyną i robi wszystko by i ona uwierzyła w ich związek. Podoba mi się jego determinacja i upór z jakim walczy o swoją miłość, z resztą od początku byłam jego ogromną fanką, ten mężczyzna już dawno skradł moje serce. Od samego początku kibicowałam by tych dwoje ze sobą było, ale uparty charakter Amelii od razu zwiastował, że to nie będzie takie proste.

Ogromnie polecam i jeśli czytaliście "Highway od dreams" i tak jak ja potrzebowaliście ciągu dalszego to tutaj autorka skleja nasze serca.

Ściskam

Amelia straciła głowę dla Gabriela i gdy myśli, że ich związek cały czas nabiera kolorów, pojawia się ktoś, kto chce to zburzyć. Ta sytuacja pokazuje jej, że musi podjąć próbę zmian w swoim życiu, mimo że czasem przyniesie jej to cierpienie.

Kim okaże się mężczyzna?
Kto stanie na drodze do ich szczęścia?
Czy uda im się wszystko odbudować?

„Napędzana pasją” to już moja kolejna książka autorki, którą miałam okazję poznać. Tym razem jednak mogłam wziąć ją pod swoje patronackie skrzydełka, za co bardzo dziękuję 🩷.

Historia, którą stworzyła autorka, pokazuje całkiem inną fabułę niż te do tej pory czytane. Tu nie znajdziemy nienawiści, docierania się, spotkamy się z dwójką osób, którym tajemnice nie pozwolą zaznać szczęścia. Jednak połączy ich wspólna pasja i miłość do szybkiej jazdy na motocyklu. To ona spowoduje, że wszystko stanie się dla nich łatwiejsze.

Główna bohaterka jest dziewczyną, na którą źle wpłynęły wyjawione sekrety, jednak mimo to stara się, znaleźć w sobie siłę i zawalczyć o swoje dobro. Dla niej najważniejsze jest jej szczęście, a nie inni. Nie mamy możliwości poznania jej przeszłości, jednak inaczej jest w przypadku głównego bohatera.

Gabriel to postać, która przez całe życie miała pod górkę i gdy myślał, że zaznał szczęścia, to przeszłość się o niego upomina. Mężczyzna zrobi wszystko, by uchronić ukochaną, bo to ona stała się dla niego sensem istnienia.

Historia, którą stworzyła autorka, jest pełna uczuć, namiętności, ale też pasji. Szybka jazda na jednośladach daje bohaterom poczucie adrenaliny. Ewa chce zwrócić również uwagę na to, że osoby, które korzystają z tej formy transportu, nie są szaleni. Pamiętajmy, że każdy ma prawo do swojej pasji. Dla nas są to książki, a dla innych może być to jazda na motocyklu. Pamiętajcie o tym, żeby zwracać uwagę na takich kierowców. Ze swojej strony książkę polecam 🩷.

Kim okaże się mężczyzna?
Kto stanie na drodze do ich szczęścia?
Czy uda im się wszystko odbudować?

„Napędzana pasją” to już moja...

🏍️ RECENZJA 🏍️
"Miłość to uczucie, które nas luskrzydla, o ile jest to uczucie odwzajemnione. To szczęście, które nie wszystkim jest dane."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_noca

W życiu niczego nie można być pewnym na sto procent. Amelia pokochała Gabriela, był jej miłością, spełnieniem marzeń, rozkochał w motocyklach z dużą mocą, ale skrywał sekret, który może wszystko zniszczyć. Jego przeszłość nie jest czysta, ciągnie się za nim niezakończony formalnie związek, uprzykrzająca życie kobieta, problemy firmowe i sprawy, które musi sam rozwiązać. Wszystko psuje się w jednym czasie, ale chcąc stworzyć z Amelią związek, musi odbudować zaufanie, doprowadzić sprawy do końca i stanąć twarzą w twarz z wyzwaniami życia.

Książka Ewy bardzo szybko mnie wciągnęła. Historia Amelii i Gabriela jest jak jedna z wielu, z życia wziętych. Nie zawsze jest pięknie, kolorowo i bezproblemowo. Życie to brutalna bestia, wybory, których dokonujemy niosą za sobą zawsze większe lub mniejsze konsekwencje, a miłość choć wydaje się mieć wielką moc, bywa krucha i każda trudność może ja zniszczyć, zwłaszcza ta oparta na kłamstwach. Amelia kochała całą sobą, ale musi dać nauczkę Gabrielowi, by zasłużył na zaufanie, które poważnie nadszarpnął, nie chcąc źle. Pokochała jednoślady prawie tak samo jak mężczyznę, jednak ten będzie chciał ją chronić przed ich uzależniającą siłą, która często bywa bardzo zgubna i niszczycielska. Nie będzie stała z boku i czekała, pokaże mu, że ma pazurki, choć z zewnątrz wydaje się delikatna i krucha. Książka przyjemna, szybko się ją czyta, historia życiowa, dla dorosłych czytelników, zawiera obrazowe opisy scen działających na wyobraźnię. Polecam i zachęcam.

🏍️ RECENZJA 🏍️

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_noca

Ewa Maciejczuk napisała niesamowitą historię, którą miałam okazję przeczytać. Jest to historia, której na pewnie nie zapomnę na bardzo długo. Choć nie miałam okazji przeczytać pierwszej części to nie musiałam się martwić. Powieść jest tak poprowadzona, iż nie musimy się o to martwić.

Amelia zakochuje się w Gabrielu. Ich sielanka nie trwa długo gdyż dziewczyna dowiaduje się, że jej ukochany ma żonę. Teraz ich miłość zostaje wystawiona na próbę. Lecz czy przetrwa i ktoś nie postanowi zamieszać ich w życiu?

Amelia postanawia przewartościować swoje życie i wtedy odkrywa swoją nową pasję. Czy Gabriel i Amelia przetrwają próbę czasu?

Czy wspólna pasja połączy ich jeszcze bardziej?

Jak zakończy się ta historia?

Przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się aż takiej historii. Z jednej strony z początku wciągnęła mnie tak, że nie mogłam jej odłożyć. Publikacja jest pełna zwrotów akcji, nieprzewidywalnych zdarzeń i bohaterów, którzy nie jeden raz nas zaskoczą. Styl pisarki jest lekki i przyjemny a lekturę czyta się szybko. Książka od pierwszych stron intryguje i wciąga a każde kolejne strony sprawiają, że nie można się od niej oderwać.

Pani Ewa przekazuje nam, że miłość i przyjaźń można znaleźć wszędzie a do szczęścia nie potrzeba nam aż tak wiele. Zapewniam was ze nie będziecie się nudzić przy tej książce a znajdziecie za to niezapomniane chwile. Serdecznie polecam :)

📚Ewa Maciejczuk " Napędzana pasją"
📖Wyd. @wydawnictwonoca

Amelia odkrywa, że Gabriel ma żonę i to rujnuje ich wspólną przyszłość. On nie daje za wygraną i mówi, że już dawno jej nie kocha i chce jak najszybciej wziąsc rozwód. Dziewczyna mimo cierpienia odkrywa, że motocykle stają się jej nową pasją. Z czasem zaczyna również spoglądać na Gabriela znowu z tym samym uczuciem i chce dać mu szansę.
Kochani jak ja jestem wdzięczna za to, że autorka dała nam dokończenie historii Gabriela i Amelii. Tą książkę można czytać osobno ale według mnie warto jeszcze przeczytać jak to się wszystko zaczęło. Dla mnie jest to wspaniała wisienka na torcie, której ogromnie mi brakowało. Autorka ma świetny styl i wspaniale przenosi swoje uczucia na papier. To właśnie dzięki temu jej książki są tak dobre.
Amelia przeżyła przykre zderzenie z rzeczywistością i to ją praktycznie złamało, lecz nie poddała się i skupiła się bardziej na sobie. Dzięki temu mogła odnaleźć swoją nową pasję i poświęcić więcej czasu na odkrycie samej siebie. Jestem z niej dumna, że mimo wszystko potrafiła iść dalej i walczyć o swoje szczęście. Te chwile z dala od Gabriela wiele jej pomogły i wzmocniły ich relacje.
Gabriel natomiast niesie cały czas swój ciężki bagaż przeszłości, który nie chce dać mu spokoju. Musi za wszelką cenę zakończyć niechciane małżeństwo, ponieważ da mu to wtedy wolność i pomoże ułożyć sobie życie z Amelią. To właśnie ona daje mu to czego tak bardzo potrzebuje. Dzięki niej wie, że warto w życiu walczyć o spełniać swoje marzenia. Bardzo mu kibicowałam i chciałam aby udało mu się przez to wszystko przejść bez żadnych problemów. Zresztą żadna mu się chyba tutaj nie oprze i radzę się na to przygotować. Facet i motocykl ? Połączenie idealne, więc uprzedzam, że zakochacie się na zabój.
Książki tej autorki zawsze mają w sobie wiele przemyśleń i możemy wejść tak naprawdę do myśli głównych bohaterów co bardzo mi się podoba. Dzięki temu rozumiemy więcej i patrzymy wtedy z ich perspektywy. Mamy tutaj wiele emocji, które wylewają się na nas z każdej strony tej powieści.
Ja bardzo lubię kiedy mogę czuć to co bohaterowie dzięki temu mam wrażenie, że jestem obok nich i czuję tą historię całą sobą.
Każdy z nas napewno wyciągnie z tej historii własne przemyślenia i wprowadzi je w sobie życie. Takie właśnie książki przyciągają nas jak magnes i wywołują w nas wiele cudownych uczuć. Ta historia poruszy nie jedno serce i zostanie z wami na zawsze. Autorka poradziła sobie rewelacyjnie i wiem, że napiszę jeszcze niejedną cudowną powieść.

📚Ewa Maciejczuk " Napędzana pasją"
📖Wyd. @wydawnictwonoca

Łututu?

Wybaczcie, ale musiałam tak zacząć!

Nie patrząc na zdjęcie już po tym słowie wiecie, że przychodzę do Was z nowością od @ewa_maciejczuk_autor no dobra mógłby to jeszcze być kto inny, ale szanujmy się. Napisałam z tą larwą wspólną książkę, więc to logiczne, że jeszcze bardziej będę Wam opowiadać o jej twórczości - proste, jak diablica w piekle.

Kojarzycie już jednych bohaterów od Ewy o imieniach Amelia i Gabriel? No ten tego, to kto miał niedosyt? Ja się przyznam, miałam ogromny! I choć znałam ich historie hohohoho przed Wami czy wydaniem, to nic nie zastąpi czytania tego na kartkach papieru.

A to co się tam wyprawia, o matko piekielna.
Poniosło autorkę! W pozytywnym rzecz jasna sensie no nie, żeby nie było.

Gwarancja adrenaliny, podnoszenia ciśnienia z przerwami na przeklinanie tej dwójki czy samej autorki, nietuzinkowa fabuła oprawiona w takie hot sceny, jakbyście papryczek się najedli i wachlarz emocji, tak spory, jak paleta z kolorami w Castoramie. A to tylko nie liczne atrakcje, jakie zapewnia książka "Napędzana pasją"!

Trzema słowami "musicie to przeczytać". Koniec, kropka. Tu nie ma żadnego ale. Znacie Highway, to musicie znać tą, bo jak Ewa pisze o ścigaczach, to nie ma zmiłuj. Uwielbiam ją w takim klimacie🥵

Tak w skrócie co się tam wyprawia: Amelia po tym, jak w życiu Gabriela pojawia się kobieta z przeszłości musi przewartościować własne żyćko. Jedna decyzja zmienia wszystko, a w cierpieniu jest się zdolnym do odkrywania własnego ja, po przez niewyobrażalną dla siebie adrenalinę. Tylko co jeśli mężczyzna nie zamierza o niej zapomnieć całkowicie? I co musiałoby się wydarzyć, aby można byłoby wybaczyć komuś, kto nas całkowicie zranił?

O tym przekonacie się sięgając po ich historie, ja jedynie co mogę Wam powiedzieć to fakt, że polecam z czystym sumieniem nowość Ewy!

Dziękuję słońce, że mogłam jeszcze raz powrócić do tej historii, tylko w wydanej wersji 🏍💚

#booklover #wydawnictwonocą #motolife
#bookstagram #czytajlegalnie #książkimojamiłość
#czytampolskichautorów #ewamaciejczuk

Łututu?

Wybaczcie, ale musiałam tak zacząć!

Kojarzycie już...

Napędzana pasją to opowieść o ludziach, którzy musieli dużo przejść, którzy musieli zmierzyć się z przeszłością i zawalczyć o szczęście.

Amelia ciężko znosi to, że Gabriel ją okłamał, że nie był z nią szczery. Jej uczucie się nie zmieniło, jednak zaufanie zostało nadszarpnięte. A jak sami wiemy, żeby odbudować zaufanie potrzeba czasu. Rozłąka sprawia, że Amelia mogła przemyśleć pewne rzeczy i zweryfikować swoje uczucia. Pomaga jej w tym miłość do motocykli, choć na początku te maszyny ją przerażały. Odkrywa w tym swoją nową pasję i zaczyna rozumieć Gabriela dlaczego tak kocha pędzić ulicami. Daje to wolność, adrenalinę i uczucie szczęścia.

Życie Amelii i Gabriela nie jest usłane różami, niedopowiedzenia, brak szczerej rozmowy, przeszłość, która nie chce o nich zapomnieć i nawarstwiające się problemy sprawiają, że bohaterowie muszą trochę zawalczyć by ich związek przetrwał. Sama miłość czasem nie wystarczy, trzeba wiele razy iść na kompromis, a przede wszystkim nie można się poddawać, jeśli chce się utrzymać relacje.

Historia bohaterów pokazuje, że warto walczyć, że trzeba wspierać drugą połówkę jeśli się kocha, że razem jest się w stanie pokonać wszystko. A wspólna pasja dodatkowo zbliża. Ja mocno kibicowałam im na drodze do ich szczęścia. A czy im się to udało ? Tego już sami musicie się dowiedzieć sięgając po tą pełną emocji książkę, którą gorąco Wam polecam.

🫶 „Napędzana pasja” to historia o dwóch zakochanych bez pamięci osobach,których życie nie oszczędza.Brak szczerej rozmowy daje początek katastrofy i niezrozumienia.Przez to życie staje się ciężkie i nijakie,gdy obok nie ma ukochanej osoby.Dopiero stanięcie twarzą w twarz z przeszłością i kłopotami może być początkiem lepszej przyszłości.To daje nadzieję,że odzyska się swoją miłość.

🫶Powieść obrazuje miłość do motocyklów i wolność podczas jazdy.To pasja,która uskrzydla i pozwala na chwilę zapomnieć o kłopotach.Dzięki odkryciu miłości do dwóch kółek przez naszą bohaterkę Amelię-dziewczyna wreszcie zrozumiała Gabriela.I to było piękne,bo nikt nie zrozumie motocyklisty jak inny motocyklista.
Całkowicie rozumiem ich pasję🏍️

🫶Historia dzięki dynamicznej akcji i ciągle narastającymi problemami z życia bohaterów sprawia,że czyta się jednym tchem.Odłożyłam ją dopiero po przeczytaniu ostatniego zdania.A wszystko przez zawirowania w ich prywatnym jak i zawodowym życiu.Przeżywamy z nimi wzloty i bolesne upadki,które dają siłę do działania.

🫶Jest to cudowna historia,która pokazuje,że o prawdziwe uczucie należy walczyć do upadłego.Pomimo upadku oraz nadszarpniętego zaufania nigdy się nie poddawać.Pokochałam całym sercem bohaterów za ich siłę i walkę.
❣️Gorąco zachęcam was do poznania losów Amelii i Gabriela.

• Do zdobycia
  • Erotyki/Romans

Dodaj cytat z książki Napędzana pasją