Advertisement

Crossroads

Okładka książki Crossroads Chantal Fernando
Okładka książki Crossroads
Chantal Fernando Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Wind Dragons MC (tom 6) Seria: Niezwykłe Zagraniczne literatura obyczajowa, romans
Wind Dragons MC (tom 6)
2017-03-14
Malwina Stopyra
Romans MC Klub motocyklowy Porwanie Sekret 18+

Muszą sobie zaufać, aby odnaleźć zaginioną kobietę

Ranger pragnie zrezygnować z klubu motocyklowego. Jednak gdy pojawia się prośba odnalezienia zaginionej dziewczyny, musi najpierw się tym zająć. Wiele zawdzięcza klubowi, a do tego znał zaginiona.

W sprawę zaangażowana jest także detektyw Johanna. Razem mogą zbadać szersze tereny, ona ma dostać do świata podejrzanych motocyklistów. Tylko czy współpraca tak różnych ludzi może przynieść oczekiwane skutki? Czy uda im się odnaleźć zaginioną dziewczynę? I czy wspólne poszukiwania zbliżą ich do siebie?

Jeden z najbardziej nietypowych romansów motocyklowych. Motocyklista i detektyw. Poszukiwania zaginionej. Tego jeszcze nie czytałam, na pewno się to wyróżnia i mi się podoba. Tak samo jak nietypowe imiona głównych bohaterów, wciągająca akcja i dużo emocji.

Muszą sobie zaufać, aby odnaleźć zaginioną kobietę

Lekko, miło i przyjemnie. Bardzo grzeczna powieść, w której nie zabrakło pewnych groźnych sytuacji.
To już kolejne i z pewnością ponownie udane spotkanie z klubem motocyklowym Wind Dragons. Bikerzy w większości już "udomowieni" nie zaskakują już skandalicznymi imprezami. Nastał ład i porządek. Autorka znalazła sposób, by zainteresować czytelnika i wciągnąć go do ich świata.
Ranger od niedawna przynależał do tego klubu. Czy to było to miejsce, którego szukał? Nie był pewien, ale tutaj znalazł rodzinę i poczuł się chciany i potrzebny. Ukończył trzy kierunki studiów, wiec jego mądrość i zaangażowanie chętnie wykorzystano do bieżących spraw.
Zaangażował się w poszukiwanie znajomej sprzed lat. Elizabeth poznał w liceum, potem ich drogi się rozeszły, ale zgodził się wziąć udział w akcji.
Johanna Chase była policjantką, która zawsze oddawała się powierzonemu zadaniu. Uprowadzono jej kuzynkę. Elizabeth widziano w klubie , potem ślad się skończył. Do pomocy przydzielono jej Rangera. Motocyklista i glina, dwa przeciwległe światy. Jak skończy się akcja poszukiwawcza?

🏍️VI tom serii Wind Dragons Mc jest zaskakująca historią przepełnioną tajemnic oraz pożądania tworzącego pomiędzy dwójką dotąd nieznanych osób.Ten sam cel powoduje,że zaczynają być partnerami,w imię wspólnej sprawy.Ich determinacja,profesjonalizm oraz chęć odnalezienia Elizabeth powoduje dreszczyk emocji.Zarówno Ranger jak i Johanna są postaciami,których da się polubić od pierwszego spotkania.Potrafią dążyć do upragnionego celu,jak i czerpać radość z życia pełnymi garściami.
Pojawiający się trójkąt miłosny był bardzo zaskakujący.Czuć napięcie,rozdarcie wewnętrze oraz strach o wybór „tej” odpowiedniej.Taki ruch w fabule dodał większego zainteresowania oraz zaciekawienia historia.

🧡Zakazany związek wzbudzał obawy o przyszłość,ponieważ zostawienie swojej miłości do pracy zawodowej w imię miłości mogłoby zakończyć się pretensjami w przyszłości.Każdy wybór wymagał poświęceń i na tą chwile czekałam,by dowiedzieć się,czy można dobrze wybrać i być szczęśliwym.

🧡To historia jest nie tylko o pojawieniu się nieplanowanego uczucia,ale również o trudnych wyborach,by żyć po swojemu.
Koniecznie wejdźcie ponownie w świat klubu Wind Dragons MC

🧡Historia Ranger’a i Jo bardzo mi się podobała i dlatego wam ja polecam

🔺Możecie spokojnie czytać tą książkę bez znajomości poprzednich części,ponieważ każdy tom jest historią innego bikera będącego członkiem klubu MC.

Chyba najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych z całej serii.

Chyba najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych z całej serii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba nie muszę powtarzać, jak bardzo kocham całą serię Wind Dragons. Przez te kilka lat stały się dla mnie naprawdę ważne, to one są moimi patronackimi dziećmi, którymi warto się chwalić! ❤️

W tej części poznajemy Johanne, która jest gliną. A jak wiadomo motocykliści i gliniarze nie przepadają za sobą. Jednak tu trzeba współpracy, by odnaleźć zanigioną dziewczynę. Tyle tylko, że Ranger roztacza wokół siebie coś, co mocno działa na Jo. Co z tego wyniknie?

Jo to silna, niezależna babka, która jest świetna w tym co robi. Kocha swoją pracę i poświęca się jej od początku do końca. A obecność Rangers burzy cały jej ustalony porządek. To fajna, nie przekombinowane postać, którą polubiłam od początku.

Ranger to facet, który wiele przeszedł i teraz nie wie tak dokładnie, gdzie jest jego miejsce. Wraz z Talonem dołączyli do Wind Dragons, gdzie nie czuje się zbyt pewnie. A poznanie Jo sprawia, że wszystko mogłoby się udać, ale czy na pewno? To mężczyzna, przy którym nie da się nudzić, przy którym serce bije szybciej. Musicie go poznać.

Ten tom to kolejna perełka. Każdy z tych sześciu tomów jest oryginalny, ciekawy, wciągający. Dostarcza szybkiego bicia serca nie tylko przez chłopaków, którzy tam występują, ale i niebezpieczeństwa, przygody. To niesamowite, jak autorka wykreowala ten świat. No ja jestem totalnie na tak.

Ten tom był równie świetny. Nie mogłam się oderwać od lektury. A po wszystkim tuliłam ją jakiś czas. To naprawdę wspaniała książka, którą warto poznać. Ja totalnie zwariowałam na punkcie Rangera. Myślę, że i wam się spodoba. A jeśli macie zaległości Czytajcie koniecznie wszystkie tomy od początku. Każdy z nich to inne postaci, ale Bohaterowie poprzednich części występują w kolejnych. To taka komfortowa Seria, gdzie żyjecie się z bohaterami. Gorąco wam polecam.

Ach! I pamiętajcie jest ona 18+!

• Brakujące części
  • Brak