Lekcje rysunku

Okładka książki Lekcje rysunku Tracy Mack
Okładka książki Lekcje rysunku
Tracy Mack Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Nasze Ważne Sprawy literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nasze Ważne Sprawy
Drawing Lessons
C&T Crime & Thriller
2004-01-01
2004-01-01
Violetta Dobosz, Kinga Rydzewska
lekcje rysunku

Okładka książki Sherlock Holmes i Banda z Baker Street. Upadek Cudownych Braci Zalinda Michael Citrin, Tracy Mack
Sherlock Holme... Michael Citrin, Tra...

Tak, też w pierwszej chwili myślałam, że to książka o rysowaniu, ale nie. Opisana jest w niej historia dziewczyny (w sumie o tym jest 90% książek, która czytam :)),której największą pasją jest sztuka. Wiedzie spokojne życie, które w pewnym momencie zaczyna się komplikować. Jej tata (również artysta) opuszcza dam. Przyjaciółka ma dla niej mało czasu. Wszystko się wali.

Książka z zakończeniem pozytywny, ale bez typowego happy endu. Wadą jest w niej to, że jest krótka i ma mało wątków, więc coś bym do niej dodała. Mimo to uważam, że jest warta przeczytania.

Książka bardzo interesująca !

Książka bardzo interesująca !

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo podobała mi się ta książka. Od pierwszej stromy mnie wciągnęła.

Bardzo podobała mi się ta książka. Od pierwszej stromy mnie wciągnęła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Młodzieżowe
  • Literatura amerykańska
  • 2010
  • Dramat
  • Wypożyczona z biblioteki
  • 2007

Dodaj cytat z książki Lekcje rysunku