Kalejdoskop seksu

Krajowa Agencja Wydawnicza
1988-01-01
1988-01-01
seks Wisłocka

Okładka książki Rośliny lecznicze i ich praktyczne zastosowanie Wacław Jaroniewski, Aleksander Ożarowski
Rośliny leczni... Wacław Jaroniewski,...
Okładka książki Nastolatki i bon ton Maria Dańkowska, Mirosław Pokora
Nastolatki i b... Maria Dańkowska, Mi...
Okładka książki Mieszkamy wśród kwiatów Rob Herwig, Margot Schubert
Mieszkamy wśró... Rob Herwig, Margot ...

Pani Michalino, każda kobieta ,,musi wychowywać dzieci''? No chyba nie.

Pani Michalino, każda kobieta ,,musi wychowywać dzieci''? No chyba nie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W związku z aktualnie reklamowanym filmem "Sztuka kochania...", wrzucam do biblioteczki. Zakupiona i przeczytana kilkanaście lat temu, młodym dziewczęciem będąc ;)Film poprawny, chociaż żadne tam arcydzieło (tak przy okazji wtrącę).
Wisłocką lubię, jednak Starowicza lubię bardziej :)

Wisłocką lubię, jednak Starowicza lubię bardziej :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szkoda, że teraz już nie ma gazet z takimi felietonami :)
Świetny język. Niektóre informacje już trochę przestarzałe, ale warto przeczytać tą cienką książeczkę.

Szkoda, że teraz już nie ma gazet z takimi felietonami :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka to zbiór felietonów publikowanych w latach 1981, 1982, 1983 w czasopismach "Tygodnik Kulturalny", "Świat Mody", "Relaks" i "Uroda".

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niektóre spostrzeżenia trafne, mimo że od wydania książki minęło już sporo czasu.
Są też denerwujące momenty, np. sugerowanie, że kobieta powinna pozwolić mężowi na "szaleństwa" w trakcie kryzysu wieku średniego i ma to spokojnie przeczekać (no jeszcze czego?!).

• Bardzo chcę
  • Polskie
  • 2016
  • Na mojej zakurzonej półce ;)
  • Literatura kobieca
  • Mam

Dodaj cytat z książki Kalejdoskop seksu