Gangster

Okładka książki Gangster Robert Muchamore
Okładka książki Gangster
Robert Muchamore Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: CHERUB (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
CHERUB (tom 8)
Mad Dogs
Egmont Polska
2010-05-19
2010-05-19
Bartłomiej Ulatowski
Robert Muchamore Cherub thriller literatura szpiegowska sensacja kryminał literatura dziecięca i młodzieżowa

Książka bardzo fajna, wciągająca, jak z resztą każda książka Cheruba. Niestety czegoś mi w niej zabrakło, więc nie dostaje 10 gwiazdek, jak jej poprzedniczki, ale na pewno nie oznacza to końca mojej przygody z Cherubem. Wczoraj zamówiłam 9.5 tom oraz dwa wydania graficzne, więc niebawem będzie czytane. Książka sama w sobie posiada kilka błędów - większość z nich to zwykłe literówki, jednak znalazłam także i błąd rzeczowy.
Ciekawym wątkiem była tutaj Gabrielle, zagrożenie misji oraz sprawa Normana Large'a - trenera Cheruba. Zdecydowanie plus za to, że autor nie bał się wyrządzić krzywdy bohaterom.
Polecam mimo wszystko każdemu!

Brytyjskim podziemiem przestępczym rządzą bezwzględne gangi. Kiedy dwa z nich wszczynają wojnę o wpływy, fala przemocy zalewa ulice. Policja potrzebuje informacji, ale gangsterzy potrafią dobrze strzec swoich tajemnic. Tylko jedna osoba ma znajomości pozwalające na podjęcie próby infiltracji najbardziej niebezpiecznej grupy przestępczej ze wszystkich. To James Adams, piętnastoletni agent CHERUBA.

Przeczytana, ale strasznie zmęczona. Możliwe, że długość zrobiła swoje. Nie jest ona bardzo długa, raczej średnia ale czytanie prawie 400 stron kolejnej część było dla mnie męczące. Skróciłabym ją tak do 300.

Na początku w misji dochodzi do pewnych komplikacji, ale niedługo później wszystko zaczyna się układać.
W tej części mamy okazję dowiedzieć się co się stanie dalej z Largem i Laurą.

Nie jest to jakaś wybitna część, ale i tak polecam całą serię.

W tej części mamy okazję dowiedzieć się co się stanie dalej z...

Miłośnicy Cheruba na pewno nie będą rozczarowani tą pozycją.
Tym razem James znów wraca do światka przestępczego. A wykonanie misji dodatkowo utrudnia wojna gangów.
Autor bardzo postarał się, aby zakończenie książki nie było takie oczywiste i utrzymać napięcie do samego końca.
Podsumowując - miło spędziłam czas, mimo iż jest to pozycja młodzieżowa

Miłośnicy Cheruba na pewno nie będą rozczarowani tą pozycją.
Podsumowując - miło spędziłam czas, mimo iż jest to pozycja młodzieżowa

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna no bo jak mogłoby być inaczej? W tej części jest jeszcze bardziej gorąco i spotkanie James'a z kimś kogo nie spodziewał się, że zobaczy. Cherubini będą musieli wniknąć w rywalizujące ze sobą gangi a dla jednej cherubinki nie skończy się to zbyt dobrze. Dowiecie się również w tej części jak to będzie w końcu z panem Largem. Niestety nastąpią również pożegnania ale wiecie koniec końców zawsze kończy się dobrze. Zabieram się za kolejną część.

Jak to w którejś części, któryś bohater zauważył, że James ma po prostu farta tu jest tak samo. Nie ważne czy się z kimś prześpi, czy zrobi komuś dziecko, wszyscy mu to wybaczają i jest starym dobrym Jamesem. Bez sensu.

CHERUB <3

CHERUB <3

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W CHERUBIE jak zwykle sporo się dzieje.

Związki kwitną i rozpadają się. Ludzie przychodzą i odchodzą. Coś wychodzi a coś nie.
Nowe misje, nowe wyzwania, nowe przygody, nowe rozwiązania
- a seria nadal tak samo świetna!

W CHERUBIE jak zwykle sporo się dzieje.

Nowe misje, nowe wyzwania, nowe przygody, nowe rozwiązania
- a seria nadal tak samo świetna!

Jedna z najlepszych serii dla nastolatków jaką zdarzyło mi się przeczytać^^

Jedna z najlepszych serii dla nastolatków jaką zdarzyło mi się przeczytać^^

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No, zgadzam się z przedmówcami – czegoś w niej brakuje, ale to wcale nie znaczy, że jakoś bardzo odstaje od reszty. Trzyma poziom CHERUBA, zdecydowanie!

• Młodzieżowe
  • CHERUB