Anioł śmierci

2009-03-12
Małgorzata Kicana
przemoc ucieczka zabójca

Dziwna to była książka.
Zaczęło się jako całkiem mocny erotyk.
Potem stało się takim trochę thrillerem, trochę kryminałem.
A od połowy to znów książka o życiu po śmierci i o od odkupieniu win.
Czytało się szybko. Wysokich lotów ta historia nie zaliczyła, ale jako oderwanie od codzienności może być.

Dziwna to była książka.
Zaczęło się jako całkiem mocny erotyk.
Potem stało się takim trochę thrillerem, trochę kryminałem.
A od połowy to znów książka o życiu po śmierci i o od odkupieniu win.

Historia Drei wciąga od pierwszych stron. Na pewno nie jest to typowy romans, bo i bohaterowie zwyczajni nie są. Opowieść pełna jest zwrotów akcji, niekiedy wykraczających poza znaną nam rzeczywistość.
Polecam wszystkim, którzy choć na chwilę chcą zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Ta atorka wie co to triller romantyczny , w tej powiesci wszystko jest dobre , oboje i ona i on sa doswiadczeni przez zycie. Ona ucieka od chlopaka gangstera z okragla sumka a on po intensywnym dniu spedzonym na obracaniu jej w pionie i poziomie , dostaje zlecenie by ja zabić. Bardziej juz ta historia goraca byc nie moze , a szczytem zaufania nie jest seks bez prezerwatywy!

Lekka, łatwa i przyjemna. Cięte riposty, ciekawe dialogi i nie tuzinkowa akcja. Czyli fajne połączenie romansu z thrillerem. Zakończenie przewidywalne ale czyta się szybko w sam raz na 1 wieczór.
Wszystkie książki tej autorki są naprawdę dobre.

Zaczyna się dość ciekawą sceną - na balkonie ;).

Wszystkie książki tej autorki są naprawdę dobre.

Zaczyna się dość ciekawą sceną - na balkonie ;).

Zjawiskowo piękna Drea, dziewczyna nowojorskiego króla zbrodni, ma dość życia w złotej klatce, dość upokorzeń i przemocy. Wie jednak, że zaborczy kochanek nigdy nie pozwoli jej odejść. Wiec decyduje się na desperacki krok: ucieka. W ślad za nią rusza płatny zabójca. A Drea musi wybrać: już zawsze oglądać się za siebie czy stanąć z nim twarzą w twarz...

Miejmy to juz za soba... choc jak zwykle zaczekalam pare dni by troche ostudzic mordercze instynkty a i tak krew wrze jak znow wracam wspomnieniem do tej ksiazki... tak nie doczytalam, klasycznie 50 % i to bylo jedno z najwiekszych moich wyznan czytelniczych bo dobic do polowy tej ksiazki nie bylo latwo... nie wiem sama nie wiem juz co to jest dno bo za kazdym razem gdy czytac takie pozycje to sie zastanawiam czy istnieje w ogole takie pojecie? to przeciez nie skala Kalvina i nie ma minimalnego zera to rodzaj stopni celsjusza gdzie mozemy zawsze zejsc na ujemna temperature... bo ta ksiazka osiagnelam nowe dno czytelnicze... Drea jest hmm postacia tragiczna, kurtyzana ktora sprzedaje swoje cialo mafiozowi chyba Carlosowi choc juz naprawde nie pamietam imienia, ale to bylo cos latynoskiego... sprzedaje w dodatku bardzo sprytnie bo udaje glupiutka bedac w rzeczywistocia strasznie sprytna i przewrotna suka.... trwa tak w tej tranzakcji handlowej az carlos zostaje zmuszony przez swojego pracownika (platnego zabojce) do dania mu jej jako bonus an kilka godzin... Drea przezywa cudowny wspanialy namietny seks ktory budzi ja z odretwienia (bo zimny carlos jak zwykle byl dramatycznym kochankiem) jak mogl (on Carlos) oddac ja jak zwykla dziwke (wiec byla kims innym do tej pory ?) platnemu zabojcy (ktorego nota bene poprosila by ja wzial ze soba (ten dobry seks chyba) ... biorac pod uwage pierwsze orgazmy drei w zasadzie powinna byc mu wdzieczna... no ale lecmy dalej bo to nie koniec bajeczek dla grzecznych dziewczynek... drea wmawia Carlosowi ze platny zabojca jej nie przelecial a ten sie zakochuje w niej na zaboj (ach prawie plakalam)... drea natomiast z zemsty za kilka wspanialych orgazmow, odkrywa w sobie ckliwa i porzadna dziewoje okrada go i ucieka... juz wiecie prawdopodobnie kto ja bedzie scigal na zlecenie carlosa... chyba nie musze dalej pisac bo kawalatek fabuly zdradza wysokie loty i wielka wartosc artystyczna tego dziela... i tak potwierdzam mam nowe dno czytelnicze wielkie brawa dla pani Howard !

Książeczka na weekend i na "przewietrzenie" umysłu. Całkiem fajnie się ją czytało - ciekawa akcja, trochę tajemnic, magia uczuć, no i "dobro zwycięża". W sam raz na chwilę relaksu z książką.

Przyjemna powieść z dreszczykiem, z odrobiną romansu. Miła odskocznia na nudny wieczór.

Nie zawiodłam się na Lindzie Howard! "Anioł śmierci" wciągający thriller romantyczny.Polecam

Drea jest inteligentna i odważna. Decyduje się na desperacki krok...

Drea jest inteligentna i odważna. Decyduje się na desperacki krok...

• Romans
  • Thriller/sensacja/kryminał