Przekazy Wszechświata

Nie Istoty Świetliste. To nie prawdziwe światło. Stwórca jest najważniejszy. Wywyższony, nad bogami. Należy modlić się do Stwórcy, a nie do wszechświata. Wszechświat wskazuje na Niego. Nie energia wszechświata. Prawdziwe ,,ja" ma być chrześcijańskie, nie poza tą wiarą, nie rozwój poprzez ezoterykę. Rozwój osiągnie się poprzez prawdziwą wiarę, relację ze Stwórcą. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Stwórca jest światłością. Prawdziwa wiara, prawdziwa droga. Prawdziwe światło. Prawda wyzwala 🌷

Na pewno warto rozważyć, że to, co autorka opisuje jest prawdą. Ja akurat należę do osób, którym blisko do uwierzenia w takie treści. Urzeka mnie wszystko, co związane z jakąś wyższą lub po prostu inną świadomością i wierzę, że odbieranie energii w różne sposoby może być możliwe; że istnieje coś "więcej" niż to, co widzimy dookoła nas i właśnie to jest w stanie dać nam spokój od rzeczy, które wydają nam się tu ważne, lecz wcale nie muszą być(np. mądrość zdobyta gdziekolwiek nie musi być wcale tak ważna, jak ta, którą możemy odkryć, uważnie patrząc do środka, bo to ta druga da nam spokój w sposób, w który ta pierwsza po prostu nie jest w stanie). Ta książka dała mi nadzieję, że to, co czasem czuję, ale nie potrafię dotknąć, może być prawdą; że może jeszcze w tym życiu ziemskim też kiedyś będę mogła poczuć coś "spoza" - może jeśli tylko przestanę się tego bać i jeszcze bardziej się otworzę?

Życie pisze niezwykłe historie – to nie ulega wątpliwości. Co, jeśli jednak Wszechświat ma nam do zaoferowania coś ciekawszego niż samo życie?
,,Energia, która spływa potrafi przybierać różną formę. Najczęściej otacza mnie niczym słup światła o różnej średnicy. Czasem pojawia się po prostu niczym mgła, a czasem odczuwam ją w postaci kół przechodzących przeze mnie, jakby mnie skanujących. Oczywiście nie odczuwam przy tym bólu czy strachu. Jest to przyjemne uczucie, dające poczucie ciszy i spokoju”.
,,Przekazy Wszechświata” to lektura niecodzienna. Zapisy Magdaleny Król są świadectwem tego, że Wszechświat nie jest – jak mogłoby się wydawać – obojętny. Mimo tego, że nigdy nie zostanie zbadany przez człowieka i otacza go aura tajemnicy, to jednak chce w jakiś sposób dać o sobie znać. Być bliżej nas, ludzi. O tym zresztą jest ta książka i po to została napisana: mianowicie po to, aby wzbudzić w czytelniku refleksję na temat własnej świadomości. Po to, aby spojrzał na siebie z innej, nie tej ziemskiej perspektywy.
,,Upuść na chwilę to ciało, na małą mikrosekundę. A przez ten czas ziemski już będziesz na wieczność odczuwać siebie – swą duszę. Nic więcej nie trzeba. Ta chwila niewielka da Ci natchnienie i życie wieczne. Odczujesz tchnienie Boga. Miłością już będziesz, bo przecież tym jesteś. Dziel się ze światem tą radością, ciesz się miłością i swoją mądrością. Kto tego nie zrozumie, niech nie zaprzestaje szukać swej mikrosekundy. Ona jest wiecznie. Odnajdziesz ją. Otworzy wielki Wszechświat w Tobie i życie wieczne”.

W książce "Przekazy Wszechświata” Małgorzata Król przedstawia zbiór niezwykłych przekazów, do których zaprezentowania została wezwana przez siły pozaziemskie. Wszystko przez to, że pewnego dnia poczuła w sobie przypływ energii....

Wszystko co wychodzi poza ramy codziennej prozy, co choć symbolicznie ściera mi proch ziemi ze stóp, jest chętnie przeze mnie czytane i analizowane. Trudno określić na ile autorka "popłynęła" w wyobraźni, a ja ile pochłonęło ją dążenie umysłu do odnalezienia prawdy o nas -Ludziach na planecie Ziemia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka skierowana jest do osób, które chcą zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, lepiej poznać siebie i własną rolę w tym życiu. Świetliste Istoty nawołują byśmy otworzyli swoje umysły i serca a wówczas wszelkie potrzebne informacje same do nas przypłyną a z nim zrozumienie istnienia. Elkurianie i inne energie są po to, by nam pomóc w tym działaniu. Przekonują, że prawda jest we Wszechświecie ale musimy ją odnaleźć we własnej duszy. Ona czeka tylko na odkrycie. Prawda o nas i naszym świecie.
Książka z bardzo istotnymi informacjami, które warto przemyśleć i zastosować.

recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/04/466-przekazy-wszechswiata.html

Przekazy Wszechświata - Małgorzata Król @wydawnictwopsychoskok

"(...) Swej prawdy szukaj w sobie. Wydaje Ci się to irracjonalne? Nie musisz wpływać na oceany.
Nie musisz wędrować pustynią.
Nie musisz szukać w lesie.
Nie musisz się zamykać.
Nie musisz przemierzać świata całego.
Prawdę znajdziesz wewnątrz siebie samego".

Książka od samego początku zadziwia, autor występuje w roli narratora. Bardzo ciekawy zabieg , ale już po kilku zdaniach okazuje się świetnym rozwiązaniem.

Małgorzata Król jest Kimś w rodzaju łącznika - jest mostem między ludźmi, życiem, a energią zewnętrzną.
Na początku podeszłam do tematu z dużą rezerwą, ale pomyślałam sobie - ok! Dam temu szansę.
Była to szansa wykorzystana w stu procentach, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Każdy się czasami zastanawia: Czy istnieje życie po życiu,
czy jesteśmy sami we Wszechświecie?
Kto nad wszystkim trzyma pieczę?

Celem "Przekazów Wszechświata" jest próba przebudzenia naszej świadomości, odkrycie naszej wewnętrznej tożsamości. Umiejętność chwytania chwili, słuchania wewnętrznego głosu.

@wydawnictwopsychoskok, zaczynam zakochiwać się w Waszych publikacjach, mój wewnętrzny filozof budzi się do życia!
Więc ... nie bójmy się poczuć i otwórzmy się na nowe możliwości, dajmy sobie szansę.
Zapraszam do zapoznania się z kanałem Youtube o tej samej nazwie co tytuł książki !

Przekazy Wszechświata - Małgorzata Król @wydawnictwopsychoskok

Nie musisz wędrować pustynią.
Nie musisz szukać w lesie.
Nie musisz się zamykać.
Nie musisz przemierzać świata całego.
Prawdę znajdziesz wewnątrz siebie samego".

Książka od samego początku zadziwia, autor...

• ROZWÓJ
  • Świetne poradniki