Piekielny ochroniarz

„Piekielny ochroniarz” to książka, która zaciekawiła mnie swoimi barwnymi bohaterami. Zdecydowanie ich polubiłam i z przyjemnością poznawałam ich losy. I chociaż historia nie zaskoczyła mnie niczym szczególnym, raczej była dość przewidywalna (bynajmniej dla mnie),to czytało się ją naprawdę dobrze. Lubię dobrze zbudowaną akcję, ciekawych i wyrazistych bohaterów oraz emocje, które towarzyszą takiej powieści. Tutaj dostałam wszystkiego po trochu więc mogę zaliczyć książkę do tych, z którymi spędziłam miło czas.
Jeśli lubicie lekkie, przyjemne historie to mogę Wam polecić ten tytuł 😉
Autorka ma bardzo przyjemny styl pisania dzięki czemu książkę pochłania się błyskawicznie!
Polecam!

Całkiem przyjemny romans na wieczór ;-)

Całkiem przyjemny romans na wieczór ;-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Druga część z cyklu "Motocyklista bez uczuć" opowiadająca historię Marcusa i Avy. Lekko napisana historia pełna wyrzutów sumienia, intryg i tajemniczego zagrożenia. W tle klub motocyklowy - cała seria nie jest typowym MC ponieważ wątek klubu jest poboczny - dawne grzechy. Polecam.

Piekielny ochroniarz

Ava przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. W tym momencie jej świat legł w gruzach. Pewnego wieczoru, dziewczyna spotyka Marcusa, który po latach wrócił do miasta. Mężczyzna nie ma dobrej opinii. Ma pełno tatuaży i blizn. Jest też znacznie starszy od Avy. Nie powinien więc wzbudzić jej zainteresowania, jednak dzieje się inaczej. Serce Avy znów ma dla kogo bić. Ale czy to dobrze? 🤔
Dlaczego Ava nie boi się go tak jak reszta? 🤔
Szczęście nie trwa długo. Marcus pokazuje swoje brutalne oblicze. Ava nie jest pewna, czy może mu zaufać. Tym bardziej ma powody do obaw, gdy na własne oczy widzi, do czego zdolny jest Marcus. Czy mężczyzna straci jej zaufanie? 🤔
A może zrodzi się z tego większe uczucie? 🤔
Czy jest możliwe, by Marcus miał dobre serce? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi, jak sięgniecie po książkę 📖 ♥️.

Jest czwarta powieść autorki, którą miałam okazję czytać. I tym razem się nie zawiodłam. Książka zaciekawiła mnie od pierwszych stron. Historia Avy i Marcusa była świetna. Starszy mężczyzna i młoda nieśmiała kobieta to moim zdaniem, świetne połączenie. Z całą pewnością sięgnę, po inne powieści autorki.

Polecam Wam ogromnie tę pozycję 📙 📖.

Autorce gratuluję i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Piekielny ochroniarz

Beznadzieja, ktorej czytania zaniechalam juz po kilku stronach.Szkoda oczu i czasu.
Pierwszy zgrzyt nastapil podczas czytania sceny w ktorej bohaterka macha pistoletem stojac w pokoju Marcusa. Juz pierwsze dialogi zrobily na mnie niekorzystne wrazenie rozmowy w klasie licealnej a pozniej bylo jeszcze gorzej. Wiem, ze bohaterka byla mloda ale Marcus rowniez nie zaimponowal mi elokwencja.
Z calym szacunkiem dla Autorki ale jak widac pisanie to nie tylko pisanie. Trzeba miec to "cos" czego w tej i innych trzech ksiazkach, ktore staralam sie przeczytac, wg mnie zabraklo. Czwartej szansy niestety nie dam.

Piekielny ochroniarz tytuł skojarzył mi się z filmem Ghost Rider
nie wiem dlaczego.

Czego oczekiwałam od tej pozycji, napięcia , super akcji , zawiłych spraw gęsiej skórki na skórze spowodowanej akcją i bohaterami.

A otrzymała przeciętną książkę z schematem który jest powielany w tego rodzaju książkach.

Ava młoda dziewczyna która zwierza się nie odpowiedniej osobie , która z czasem okazuje się być bardzo bliska, jednak nie koniecznie jest to powód do bezgranicznego zaufania.
Mamy tutaj wiele scen erotycznych jak i naprawdę wprowadzających scen uśmiech.
Motocykle , nieszczęśliwa miłość, zdrada- to motywy przewodnie. Jednak czegoś mi tu brakowało, zakończenie wiedziałam już po 4 rozdziale wiec szkoda bo sam zamysł i pomysł był naprawdę bardzo ciekawy, jednak realizacja finalna, nie koniecznie.

Jest to na raz w jesienny wieczór jak naprawdę nie masz co zrobić z czasem.

Piekielny ochroniarz tytuł skojarzył mi się z filmem Ghost Rider
nie wiem dlaczego.

Ava młoda dziewczyna która zwierza się nie odpowiedniej osobie...

Lektura szybka ,łatwa i przyjemna. Połączenie romansu z książką sensacyjną. Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem co myśleć o tej książce, mam bardzo mieszane uczucia. Pomysł nawet fajny, ale jakość wykonania Średnia. Początek bardzo mnie wciągnął i naprawdę podobała mi się ta książka, ale im dalej w las tym bardziej zaczęłam się "gubić" z zainteresowaniem. W pewnym momencie nawet odłożyłam książkę na dobry tydzień i jak wróciłam do niej, to w ogóle nie pamiętałam co czytałam wcześniej i musiałam sobie przypomnieć.
Na pewno znajdą się osoby, które zachwycą się książką, bo ona do końca nie jest zła, ale podejrzewam, że będą i takie osoby, które rozczarują się jak ja czytając Piekielnego Ochroniarza.

#piekielnyochroniarz #imdarkss #wydawnictwoakurat #wydawnictwomuza #recenzja
###
"Tak za­czy­na się upa­dek na dno. Pierw­szy kie­li­szek, pierw­sza bu­tel­ka, a potem sta­jesz się ruiną, a wszyst­ko przez złe wy­bo­ry. Złych fa­ce­tów".
###
Książka była naprawdę wciągająca. Miała zabawne momenty (szczególnie na samym początku),sporo scenek erotycznych, które przeplatają się z scenami dramatycznymi.
Pomimo sporej różnicy wieku głównych bohaterów było czuć chemię na odległość i ich wzajemnie potyczki słowne, których nie było końca.
Polecam sięgnąć po tą książkę!
#chłopak #zdrada #opinia #przemoc #brutalneoblicze #zaufanie
#jestemmamamamczasnaczytanie #52bookchallengepl

#piekielnyochroniarz #imdarkss #wydawnictwoakurat #wydawnictwomuza #recenzja
###

No.... zdecydowanie bardziej mi się podobała ta część niż pierwsza.
Wciągająca już od pierwszej strony. Zabawna, mroczna i bardzo gorąca historia, czyli to co lubię najbardziej.

No.... zdecydowanie bardziej mi się podobała ta część niż pierwsza.

• Romans
  • 52 książki (2022)