Venom II. W otchłani chaosu

Okładka książki Venom II. W otchłani chaosu Aleksandra Kondraciuk
Okładka książki Venom II. W otchłani chaosu
Aleksandra Kondraciuk Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: VENOM (tom 2) literatura obyczajowa, romans
VENOM (tom 2)
NieZwykłe
2024-01-10
2024-01-10
9788383622002

Ciągle mam poczucie, że na tym się nie skończą losy głównych bohaterów. Czy ktoś może mnie naprowadzić? Połknęłam jednym tchem.

Uważam że książka jest bardzo porywająca, zaskakująca i przyjemna do czytania. Kiedy czytałam te lekturę odczuwałam miliony emocji na raz.
Polecam z całego serca!!!

Polecam z całego serca!!!

Nie pamiętam, kiedy serce tak bardzo bolało mnie po przeczytaniu jakiejś pozycji. Ta pełna tajemnic historia bohaterów sprawiła że się poryczała. Mam tylko wielką nadzieję, że wyjdzie tom trzeci i odnajdą zasłużone szczęście, bo nie zgadzam się na takie zakończenie ich losów. Po prostu się nie zgadzam

Kocham całym sercem. Polecam♥️♥️♥️

Kocham całym sercem. Polecam♥️♥️♥️

Poziom I części utrzymany, choć końcówka obiecująca i III część z chęcią posłucham

Tytuł: Venom II
Autor: Aleksandra Kondraciuk
Wydawnictwo: Niezwykłe
Venom #2
Recenzja:
Pierwszy tom całkiem mi się podobał, więc zdecydowanie liczyłam na równie dobrą rozrywkę. Niestety zawiodłam się.
Mam wrażenie, że pociągnięcie tej historii dalej jest wymuszone i sztuczne. Vivian jest naiwna i powraca do Venoma, to jeszcze w miarę jestem w stanie zrozumieć. Tylko, że większość podejmowanych przez nią decyzji są po prostu głupie i nie mają żadnego logicznego wytłumaczenia.
Nawet nie wiem jakie mam zauważyć plusy tego tomu ze względu na to, że połowy fabuły już nie pamiętam.
Jednak najbardziej wkurzyło mnie zakończenie. To jak zakończona jest ta książka pozostawia wiele do życzenia.
Myślę, że ta historia miała duży potencjał, który niestety został zaprzepaszczony.
,,Wtedy po raz pierwszy odkryłem, jak piękny jest widok nocnego nieba. Dokładnie pamiętałem tamto uczucie. Jakbym był wolny. Nie liczyło się nic - tylko ten obraz."
Ocena: 2.5/5

Tytuł: Venom II
Autor: Aleksandra Kondraciuk
Wydawnictwo: Niezwykłe
Venom #2
Recenzja:

To jest chyba jedyna książka która oceniam tak nisko. Jak pierwsza cześć trzymała poziom mimo, iż była bardzo podobna momentami do książki ,,Start a fire".Tak ta cześć to jedne wielkie flaki z olejem, na samym końcu trochę akcja się rozkręca ale szybko ginie gdzieś w rozmyśleniach głównej bohaterki. Postać głównej bohaterki robi się powoli irytująca w swoich rozmyśleniach życiowych, tak samo jak główny bohater niby taki najgroźniejszy w całym Miami a tak to takie ciepłe kluchy. Zawiodłam się na tej części oraz na przedstawieniu dalszych losów bohaterów. Postacie zostały mocno spłycone.

Mam nadzieje, że będzie kolejna część, bo zakończenie nie może być takie! ;)
Polecam każdemu kto chce oderwać głowę i wejść w inny świat. ;)

Mam nadzieje, że będzie kolejna część, bo zakończenie nie może być takie! ;)
Polecam każdemu kto chce oderwać głowę i wejść w inny świat. ;)

Książka bardzo fajna, widać bardzo duży rozwój umiejętności pisarskich. Fabuła bardzo szybko mnie wciągnęła, przeżywałam wszystko razem z bohaterami! Książka bardzo dobrze napisana. Wydarzyło się dużo sytuacji, których bym się nie spodziewała. Nie mogę się doczekać ostatniej części! Polecam!

Osobiście uważam że książka jest porywająca, zaskakująca jak i również przyjemna do czytania. Podczas czytania tej lektury odczuwałam miliony emocji na raz. Polecam serdecznie! ❤️

• Do kupienia