Unique

Okładka książki Unique Aleksandra Negrońska
Okładka książki Unique
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Students (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Students (tom 4)
NieZwykłe
2023-09-27
2023-09-27
9788383209104

Bardzo fajnie i szybko się czyta. Oczywiście relacja Zaydena i Rose jest niezdrowa ze względu na język, jakim się posługują na codzień między sobą. Poziom realizmu też niestety dość niski i w pewnym momencie zaczęła mnie denerwować ta jej wymuszona normalność, wieczny McDonald's i ciągłe wypadki ... Mam nadzieję, że młodzież czytająca te książki wie, że tak nie wygląda rzeczywistość.
Poza tym autorkę uważam za niesamowicie zdolną, młodą osobę i życzę jej wypuszczenia na rynek jeszcze wielu wspaniałych książek.

„Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będzie pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości".

Taylor Williams właśnie wyszedł z więzienia a Zayden zaczyna bać się o życie Rosie i swoich najbliższych. Wie, że jego ojciec zrobi wszystko, aby się zemścić. Dziwny zbieg okoliczności zaczyna wzbudzać w Zaydenie wiele podejrzeń. Nad naszymi bohaterami zebrały się ciemne chmury. Czy sobie z nimi poradzą?

Naszedł moment, w którym muszę pożegnać się z moją ukochaną Serią Students. Spędziłam z bohaterami najlepsze 2 miesiące mojego życia. Bardzo rzadko aż tak przywiązuje się do bohaterów, że płacze na happy endach shhshs. Jestem bardzo wdzięczna Oli za napisanie historii, która mnie uratowała i sprawiła, że chociaż na chwilę przestałam myśleć o moich problemach. Historia Rosie i Zaydena właśnie dobiegła końca, ale losy całej ekipy zostaną ze mną już na zawsze.

Relacja Rosanny i Zaydena nie była idealna i trzeba to przyznać. Momentami była toksyczna i to bardzo. Jednak widzę ogromną różnicę między ich zachowaniem w Clone a Unique. Każdy z bohaterów dojrzał emocjonalnie a ich priorytety się znacząco zmieniły.

Styl pisania Oli jest cudowny i przeczytam wszytko co wyjdzie spod jej pióra. UWIELBIAM.

Rozdziały dodatkowe....to coś co uwielbiam całym swoim sercem i albo na nich płakałam albo się śmiałam. Nie ma nic pomiędzy.

Nie potrafię wybrać swojej ulubionej części. Każda ma swój niepowtarzalny urok, którego nie da się zastąpić. Każdą kocham tak samo mocno i każda jest dla mnie tak samo ważna. Polecam tą serię każdemu. Każdemu. Uwielbiam tą serię i stała się ona bardzo ważnym elementem mojego życia. Będę bardzo bardzo tęsknić, ale pamiętajmy - WIDZIMY SIĘ NA SPIN OFIEEEEEEE!!!!! JUŻ NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ!!!!

Jak dla mnie idealne zakończenie całej serii oraz historia Zaydena i Rosy, oraz mimo że wszystkie części czytałem z przyjemnością ta podobała mi się najbardziej.

Mega kocham Aleksandrę Negrońską

Mega kocham Aleksandrę Negrońską

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Brak słów. Po prostu kocham Zaydena i Rosie. Zasłużyli na takie zakończenie.

Brak słów. Po prostu kocham Zaydena i Rosie. Zasłużyli na takie zakończenie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uważam, że jest to najlepsza z serii jaką miałam okazję kiedykolwiek czytać. To jak mocno przywiązałam sie do całej ekipy a w szczególności do dwójki głównych bohaterów jest niesamowite. Wciągnęli mnie do swojego świata i poruszyli swoją historią.
Ich losy nie były łatwe. Ale mimo tego wszystko co reprezentowali było unikalne.
Uważam całą historię za nieszablonową i inna od wszystkich. Ktoś mógłby powiedzieć, że to kolejna historia miłosna, która zakończy się jak wszystkie. Nie chcę nikomu spojlerować, ale zapewniam to było totalnie coś innego.
Ta seria dotyka inaczej niż pozostałe.

Uważam całą historię za nieszablonową i inna...

No kocham całym sercem tą serię

No kocham całym sercem tą serię

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA na początku było trch nudno ale potem zaczęło się dziać teraz czekam na spin off kocham córkę rosie i zaydena camelie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Unique" to czwarty i finałowy tom serii "Students" od Aleksandry Negrońskiej.
Wraz z ostatnim tomem historia Zaydena i Rosie dobiega końca. To była przyjemność przeżywać razem z nimi
wzloty i upadki.

Niekiedy życie rzucało im kłody pod nogi i zamiast iść z górki wspinali się na najbardziej stromy szczyty.
Wzmocniło ich to i ukształtowało tak jak ich przyjaciół.

W tyn tomie dostajemy sporo rozdziałów z różnych perspektyw, dzięki temu widzimy jak wszyscy bohaterowie dorastają na naszych oczach, widzimy inne perspektywy, inne wewnętrzne rozterki, dowiadujemy się nowych informacji.

Będzie mi na pewno brakowało ikonicznych tekstów Rosie, Elliota, który zarażał wszystkich dobrą energią, kochanego Franka, Zaydena marudy, który zawsze psuł dobrą zabawę, a także gotowania Xandera i jego zakupów w sklepie 😂. Nie zapominajmy również o najlepszym lekarzu "Rozpustników z Kamienicy" czyli o Charliem.

Lektura jest troszkę cegiełką, jednak już wielokrotnie wspominałam przy recenzjach tej serii, że przez nią się po prostu płynie i to w błyskawicznym tempie.
Aleksandra Negrońska
potrafi idealnie opisać cięższe tematy w zrozumiały dla czytelnika sposób, dzięki czemu łatwiej nam wejść w czyjąś skórę.
Humor jaki prezentuje autorka jest niewyobrażalny, to trzeba po prostu przeżyć na własnej skórze.

Dziś oficjalnie żegnam się z tą serią, czy była dla mnie domem ? Nie do końca. Mimo to polubiłam ją bardzo i każdemu ją polecam.
Może akurat Wy znajdziecie w niej swój dom ❤️🏠.

"Unique" to czwarty i finałowy tom serii "Students" od Aleksandry Negrońskiej.
wzloty i upadki.

Wzmocniło ich to i ukształtowało tak jak ich przyjaciół.

W tyn...

Co to było! Pokochałam studentów i nie wierzę że to już koniec, zasłużyli na ten happy end, płakałam jak bóbr ze wzruszenia..

Przez całą serie byliśmy świadkami tego jak bohaterowie się zmieniają, jak pracują nad sobą i swoimi relacjami, no coś pięknego poprostu!

Cała seria z dużym chumorem, sarkazmem i uroczymi scenami.

Uwaga możliwy spojler : tak bardzo pasowało do nich ich zaręczyny lub sytuacja kiedy dowiedzieli się że Rosi I Gabby zaszły w ciążę.
Nieidealni z nieidealnymi oświadczynami ale to było tak bardzo ich że no nie mogę!

Cała seria z dużym chumorem, sarkazmem i uroczymi scenami.

Uwaga możliwy spojler : tak bardzo pasowało do...