Lovelight Farms #2. Evelyn & Beckett

Okładka książki Lovelight Farms #2. Evelyn & Beckett B.K. Borison
Okładka książki Lovelight Farms #2. Evelyn & Beckett
B.K. Borison Wydawnictwo: Endorfina Cykl: Lovelight (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Lovelight (tom 2)

Eveleyn&Beckett
"Lovelight Farms #2
B.K.BORISON
@wydawnictwoendorfina

Witajcie moliczki .Czytaliście pierwszą część Lovelight Farms???Jeśli nie, to nadrabiajcie bo to cudowna historia.

Beckett to farmer mieszkający w uroczym miasteczku o cudnym klimacie.Pewnego dnia daje się ponieść emocjom i spędza cudowne i upojne dwie noce z nieznajomą Eve.
Kobieta nagle wyjeżdża, ale jak się okazuje nie nadlugo. Beckett odkrywa ,że influencerka,która zatrudniła Stella aby wypromować farmę to nikt inny jak Evelyn,kobieta ,z która spędził magiczny czas.

Mimo wcześniejszego spotkania postanawiają odłożyć na bok swoją przygodę weekendową i dla dobra farmy Stelli zapomnieć o wszystkim.Evelyn znika po raz drugi.

Wracamy na farmę, gdzie jest ślicznie, urokliwie i bardzo spokojnie.To właśnie tam Evelyn szuka wytchnienia, spokoju i być może czegoś jeszcze.
KOBIETA jest zmęczona i tylko to miejsce wydaje się odpowiednim miejscem aby poszukać swojego szczęścia. Beckett przyjmuje ją pod swój dach.

Czy Evelyn wróci na stałe??Czy znajdzie w końcu choćby okruszek szczęścia???
Ich początek znajomości już zaczyna się w pierwszym tomie,ale tutaj zdecydowanie ich docieranie do siebie trwa dłużej.
Ich spotkania, spojrzenia,to wszystko daje taką ekscytację,kiedy sie dotkną ☺️☺️
Kocham takie urokliwe miasteczka,zawsze mnie do takich ciągnęło.
To zdecydowanie książka do odprężenia, gdzie jest spokojnie, miło, cudownie i urokliwie.

Beckett i Evelyn zdobyli moje serca .Tak jak Stella i Luca.
Beckett trafia na listę moich książkowych mężów.

Szukasz odprężenia, ale ze szczyptą pikanterii??Romansu,ale z motywem slow burn???Ta książka zdecydowanie Ci to zapewni.
Farma,cudowni mieszkańcy, urokliwe miasteczko,dobrzy przyjaciele, cudowne chwile.Ciepła I Komfortowa pozycja.

Polecam
#bookstagramtopasja #czytambotomojapasja#kochamczytac#czytaniejestcute#ilovebooks#cudnapozycja#superzabawa#czytamcodziennie#czytanietopieknyczas

🏵🌼RECENZJA 🌼🏵
Eveleyn&Beckett
"Lovelight Farms #2
B.K.BORISON
@wydawnictwoendorfina

Kobieta...

Evelyn i Beckett przeżyli razem jedną noc podczas weekendu w Maine, jednak pół roku później żadne z nich nie jest w stanie zapomnieć tej nocy. Ich drogi ponownie się krzyżują, gdy Evelyn pojawia się na farmie, na której Beckett pracuje, w ramach konkursu w mediach społecznościowych. Oboje próbują ukryć swoje uczucia przez drugą osobą. W końcu Evelyn ponownie opuszcza Becketta, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że jest nieszczęśliwa. A ostatnie miejsce, w którym czuła się szczęśliwa? Lovelight Farms, czyli farma Becketta.

Świat Lovelight Farms był czarujący! Uwielbiałam farmę drzew, kwiaty, domki i cały klimat tej książki - czy ktoś może mi powiedzieć, jak mogę się tam przeprowadzić? I gdzie mogę dostać ciastka Layli? Związek Evelyn i Becketta był taki uroczy. Cieszę się, że mogliśmy poznać tą historię zarówno z punktu widzenia Evelyn, jak i Becketta, gdyż mogliśmy zobaczyć ich emocje i myśli. Uwielbiałam klimat małego miasteczka i przytulnej farmy. Wszystko w tej książce było jak ciepły uścisk. Przynajmniej do ostatnich 35%, kiedy związek pomiędzy głównymi bohaterami zaczął się psuć i pojawiło się nieporozumienie. To było naprawdę niepotrzebne i całkowicie nieuzasadnione.

Pomimo tego, że jestem niezadowolona z zakończenia, Lovelight Farms nadal mi się podobało. Ta książka naprawdę była jak ciepły uścisk, i jest idealne na niedzielne popołudnie!

Jakże cudownie było ponownie wrócić na farmę choinek 😍 Bardzo byłam ciekawa Becketta i Evelyn, zwłaszcza że początek ich relacji jest dość burzowy a to co dostałam w zupełności spełniło moje oczekiwania 🥹 Zabawna i romantyczna opowieść, w której nie zabraknie napięcia między bohaterami 😍 Sam Beckett może śmiało stać się nowym książkowym mężem wielu czytelniczek - jest wprost uroczy ze swoją przypadłością 🥹 Ich relacja jest skromna i romantyczna, ale idealnie do nich pasuje❤️ Momentami marzyłam by znaleźć się na stronach książki by na własne oczy zobaczyć te chemię, te miasteczko i tych bohaterów 🙉 Klimat małego miasteczka stworzony przez autorce jest cudowny, wszyscy wszystkich znają a plotki rozchodzą się szybciej niż zdążycie powiedzieć słowo "plotka" 😂 Wielokrotnie śmiałam się z bohaterów, mocno też trzymałam kciuki a gdy zaczęło się psuć, przeżywałam ciężkie chwile wraz z bohaterami 🙈 Ta książka to nie tylko piękne wydanie ale też świetny romans ze wszystkim co powinien zawierać, pochłonie was aż zapragniecie więcej i więcej 😍

📚B.K.Borison "Lovelight farms 2"
📖Wyd. @endorfina

Evelyn mimo, że wróciła do domu to natłok pracy odbiera jej radość z jej wykonywania. Tęskni bardzo za farmą na której spędziła wspaniałe chwile. Chce odpocząć i poszukać swojego miejsca na świecie, dlatego postanawia wrócić na farmę. Dziwnym zbiegiem okoliczności dziewczyna nie ma gdzie się podziać a na jej drodze staje nie kto inny a Beckett. To właśnie on proponuje jej tymczasowe mieszkanie w jego domu.
Czy dziewczyna znajdzie w końcu to czego pragnie ?
Kochani jest to druga część serii Lovelights farms i powiem wam, że po raz drugi się w niej zakochałam. Ta książka jest tak piękna i wzruszająca, że płakałam na niej ze szczęścia.
Ale to zacznijmy może od początku i powiem wam coś o głównych bohaterach abyście mogli mnie lepiej zrozumieć dlaczego tak bardzo kocham tą serię.
Evelyn to słynna influencerka, która prowadzi bloga i pragnie poznawać małe firmy i dzięki temu im pomaga. Jednak odkąd zaczęła współpracować z marką ten jej cel poszedł w innym kierunku. To właśnie spowodowało, że utraciła radość z życia. Jest to dziewczyna, która pragnie mieć swoje miejsce na Ziemii i pragnie stabilizacji. Jej serce oczywiście nie może zapomnieć o Beckettcie, którego poznała na farmie. To właśnie tam postanawia wrócić i odnaleźć utracone szczęście. Bardzo ją polubiłam i dobrze, że znalazła wspólny język ze Stellą i Laylą, które pomogły jej zaaklimatyzować się na farmie.
Beckett ah, Beckett . No co ja wam mogę o nim powiedzieć. To jest po prostu ideał książkowego męża dla każdej czytelniczki. Ja przepadłam dla niego już w pierwszej części tej serii. To jakim jest cudownym przyjacielem i pomocnym człowiekiem to coś niesamowitego. Każdy go szanuje i wie, że jest to człowiek o dobrym sercu. Tym bardziej rozczulał mnie tym jak przygarniał do siebie zwierzęta, które nie miały domu, a kaczka, którą przygarnął po prostu rozwaliła system i skradła całe show. To było tak słodkie, że nie mogłam przestać się uśmiechać.
I co najważniejsze pod koniec, gdy czytałam o tym co zrobił dla Evelyn to po prostu popłakałam się na całego. To było tak piękne i szczere, że nie każdy by się na to zdecydował.
Książka ta jest pełna miłości, wspaniałej przyjaźni i wprowadza nas w klimat małomiasteczkowy, który po prostu kocham. Uśmiech będzie na waszych buziach praktycznie przez cały czas i to jest coś wspaniałego.
Musicie koniecznie to przeczytać, bo to perełka warta poświęconego czasu. Kocham to i czekam na dalsze losy kolejnych bohaterów.

📚B.K.Borison "Lovelight farms 2"
📖Wyd. @endorfina

Znacie to powiedzenie, że raz to przypadek, dwa to zbieg okoliczności a trzy to już przeznaczenie? Jeśli tak, to w tej książce znajdziecie potwierdzenie tej teorii. Historia romantyczna rozgrywająca, się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszego tomu.

Evelyn, główna bohaterka książki, instagramerka z wyboru, dla której pasja stała się biznesem. Kobieta, która zyskała wielką popularność jednocześnie zatracając przy tym siebie. Evelyn czuje się zmęczona i przytłoczona, jej zapał przygasa z dnia na dzień, czuje się wypalona zawodowo. Za radą najlepszej przyjaciółki postanawia zrobić sobie przerwę na przemyślenia w miejscu, w którym czuła się najlepiej.

Beckett przystojny i bardzo pracowity farmer. Posiada swoje dziwactwa, jednak mężczyzna jest bardzo odpowiedzialny, lojalny i oddany rodzinie. Wychował się w przekonaniu, ze rodzina jest najważniejsza i robi wszystko, żeby uszczęśliwić bliskie mu osoby. Gdy w jego spokojnym i ułożonym życiu pojawia się młoda instagramerka, mężczyzna stoi przed dylematem.

Książka ta jest całkowicie nową historią, oczywiście pojawiają się w niej postacie znane nam z poprzedniej części, lecz stanowią one w tej historii tylko tło. Historię poznajemy z perspektywy głównych bohaterów - Evelyn i Becketta. Razem z tą dwójką przeżywamy piękną i romantyczną historię, którą zapoczątkował przypadek. Dowiadujemy się więcej o głównych bohaterach, poznajemy kolejne uroki życia w małym miasteczku.

Książka jest lekką i mało zobowiązującą lekturą. Wydarzenia są lekkie, spójne, urocze i nawet romantyczne. Fabuła rozwija się w przyzwoitym tempie, relacja bohaterów rozwija się bardzo powoli, ale ma to swój urok. Język jest prosty i zrozumiały dla każdego. W książce znajdziemy opisy scen dla dorosłych, są one opisano bardzo ciekawie, z nutą sensualności, romantyczności i delikatnym erotyzmem.

To już kolejna historia w małomiasteczkowym klimacie, którą przeczytałam w ostatnim czasie. Choć nie do końca przepadam za takim motywem, to szczerze podobają mi się, książki z serii Lovelight. Czytało mi się ją bardzo dobrze i z uśmiechem na twarzy. Książka w moim odczuciu jest urocza.

Bohaterów tej książki poznajemy już w pierwszej części Lovelight farms, jednak dopiero tu poświęcona jest im pełna uwaga. Evelyn i Beckett są zdawać by się mogło swoimi przeciwnościami. Ona pełna pasji, uwielbiająca rozmawiać z ludźmi influencerka. Wszędzie jej pełno, chłonie historie jak gąbka i przekazuje je w piękny sposób na swoich mediach społecznościowych pomagając małym firmom. On zamknięty w sobie, nie lubiący hałasu ani ludzi. Nie znosi rozmawiać z innymi, do tego stopnia, że nawet zakupy robi nocą, a wypady do miasteczka są dla niego katorgą. Najlepiej czuje się na farmie pośród zieleni, tylko tu się nie męczy. Częściej mruczy niż mówi. Los chce, że tych dwoje zupełnie różnych ludzi coś do siebie ciągnie. Evelyn ma poczucie, że jej kariera zmierza w innym kierunku niż ona sama by chciała, ma poczucie, że nie ma własnego miejsca na ziemi, gdyż cały czas podróżuje, czuje się tym zmęczona. Postanawia więc wziąć urlop. Za namową przyjaciółki jedzie tam gdzie ostatnim razem czuła się szczęśliwa i jest to właśnie farma na której mieszka Beckett. Zbiegiem okoliczności zamieszkuje u niego. Czy pomimo zupełnie różnych charakterów uda im się odnaleźć miłość. Czy miłość powinna być egocentryczna. Jak brak wiary w siebie wpływa na związki tego dowiesz się z tej książki. Jest to kolejna piękna opowieść. Romantyczna i pokazująca, że to małe okruszki, tworzą razem szczęście.
Na uwagę zasługuje również przepiękna oprawa graficzna i barwione brzegi. Będzie to książka idealna na prezent, dla kogoś lubiącego romantyczne historie 😊

„Pory roku się zmieniają, a my wraz z nimi.”

Evelyn i Beckett, bohaterowie znani czytelnikom już z pierwszej części serii Lovelight Farms, spotykają się ponownie w tej cieplej, komfortowej i pełnej nadziei historii o miłości, odwadze i poszukiwaniu szczęścia.

Seria Lovelight Farms może być czytana w dowolnej kolejności — każda z książek tworzy osobna, unikalną historię innej pary.

🦆 małomiasteczkowy romans
🦆 farmer na farmie choinek
🦆 sławna influencerka
🦆 grumpy vs sunshine
🦆 motyw drugiej szansy
🦆 zmiana kariery
🦆 poszukiwanie swojego miejsca na ziemi

Kilka słów o książce ode mnie — przepiękna, ciepła, absolutnie urzekająca, jedna z top komfortowych historii miłosnych, jakie kiedykolwiek czytałam. Lovelight Farms #2 wzbudzi w was takie ciepło, że każdy dzień z choć kilkoma stronami tej historii będzie jakby otulał was niewidzialny kocyk wsparcia, motywacji i miłości. Dla tych, którzy lubują się w łobuzach, red flagach i tym podobnych — piąteczka, bo ja też! Ale żaden red flag nie dorówna zielonej fladze jaką jest Beckett Porter — 100% materiał na męża, który skradnie serca nawet najbardziej sceptycznym czytelniczkom!

Mam pewien tatuaż ze słowami provehito in album, co w wolnym tłumaczeniu oznacza jednocześnie dąż na szczyt i dąż w glebie. Angielskie tłumaczenie ma trochę więcej sensu, przynajmniej dla mnie — launch into the deep, lub reach for the heights. Zapytacie jak jedno wyrażenie może mieć dwa zgoła przeciwstawne tłumaczenia? To bardzo proste. Wyobraźcie sobie, że stoicie nad przepaścią, chwilę przed głębokim nurkowaniem z klifu prosto do oceanu. By osiągnąć szczyt euforii i spełnienia, musicie skoczyć w tę przepaść. Aby znaleźć w życiu szczęście, jest trochę trudniej, bo przepaść w którą skaczemy jest nieznana i przerażająca. Aby spełniać marzenia i zdobywać szczyty, czasem musimy stawić czoła nieznanemu. Dąż na szczyt = dąż w glebie.

Historia Evie i Becketta już na zawsze będzie kojarzyła mi się ze słowami provehito im altum. Dwoje ludzi, którzy są gotowi wyjść maksymalnie ze swoje strefy komfortu, by walczyć o miłość. Nowy początek, na który oboje się decydują, jest nieznany, przeraża ich i odstrasza, wzbudza wątpliwości. Pięknie było czytać te historie i doświadczyć tego, jak oboje skaczą w przepaść, by odnaleźć siebie.

Lovelight Farms #2 to książka miesiąca Maja w prowadzonym przeze mnie klubie książki CMWBC - w tym miesiącu czytamy romanse z motywem nowych początków i odkrywamy przepiękne historie miłosne, takie jak ta! Możesz do nas dołączyć w każdej chwili, zapraszam 💖

Dziękuje za egzemplarz Wydawnictwu Endorfina #wspolrpacareklamowa

„Pory roku się zmieniają, a my wraz z nimi.”

Druga część troszkę monotonna, kilka ciekawych momentów ale niestety nie dorównuje pierwszej części .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsza część serii bardzo mi się podobała, a część druga utrzymała i tak wysoki poziom. Mamy tutaj świetnie poprowadzony slow burn,taki, który urzeka, wciąga, ale w żadnym wypadku nie nudzi. Jak dodamy klimat małego miasteczka, w którym każdy każdego zna mamy naprawdę świetny romans. Odniosę się na początku malomiasteczkowosci - mieszkańcy są różnorodni, są sytuacje zabawne, są momenty mniej urocze, ale generalnie czuć wśród nich wspólnotę i ukazana jest ona z dużą dawką ciepła. Autorka ma bardzo przyjemny styl, książkę czyta się błyskawicznie. Tempo akcji jest "w sam raz"-nie gna ona"na złamanie karku", ale też nie nudzi, a wydarzenia utrzymane są i ukazane w sympatycznym tonie. Główni bohaterowie stworzeni są na zasadzie przeciwieństw: Everlyn - kobieta, która ciągle ucieka, wciąż jest w podróży, w jej życiu wiele się dzieje, nie ma na nic czasu, a w domu bywa kilka dni w miesiącu i Beckett -cichy, spokojny farmer, który kocha przyrodę,zwierzęta i ciszę. Ich znajomość oparta jest początkowo na niepewności, przez sposób w jaki się zakończyła, ale z.czasem nabiera ona rumieńców. Warto zaznaczyć, że ich relacja jest bardzo dojrzała. Mimo goryczy jaka pozostała, starają się zachować profesjonalizm, a wszystko dla dobra farmy. W międzyczasie widzimy ich emocje, uczucia i przemyślenia, a wszystko to dzięki naprzemiennej narracji bohaterów, która daje nam pełny zarys historii, zarówno widzianej oczami Evelyn, jak i Becketta. Dla mnie to otulajaca historia, przepełniona ciepłem, o miłości, o przeznaczeniu, ze świetnie wykreowanym klimatem małego miasteczka. Jest zabawnie, jest sympatycznie i ciekawie,jest angażująco. Odnajdziemy tutaj też troszkę goryczy (żeby nie było za słodko),dzięki której opowieść jest bardziej życiowa, a nieporozumienie dodaje barw tej historii. Zdecydowanie to książka, przy której się odpoczywa. Czy polecam? Absolutnie tak! Pierwszy tom również, a ja czekam z niecierpliwością na cześć kolejna 😍

Książka tak pięknie wydana, że aż chce się kupić bukiet kwiatów 💐

Ona jest znaną postacią na Instagramie. On zwykłym farmerem sadzącym papryczkę odmiany Bell. Dwa różne światy, jedna historia i uczucie powstałe wśród małej społeczności.
Evelyn pragnie odpocząć od mediów społecznościowych i znaleźć swój okruch szczęścia. Takim sposobem znalazła się w małym miasteczku, gdzie mieszka sam Beckett.

„Lovelight Farma” to historia mająca w sobie klimat małomiasteczkowy z malowniczymi miejscami, gdzie można odpocząć i odetchnąć świeżym i czystym powietrzem. Właśnie dzięki temu klimatowi pozwoliłam się poprowadzić przez historię Evelyn i Becketta.
To właśnie ta książka zasługuje na miano jednych z lepszych historii małomiasteczkowych.

Książka tak pięknie wydana, że aż chce się kupić bukiet kwiatów 💐

• Do kupienia