By Mistake

2024-05-28

💜💜 RECENZJA 💜💜

Nana Bekher "By mistake"
#współpracareklamowa

Charlie zawsze chciała studiować dziennikarstwo sportowe w Phoenix i gdy los uśmiechnął się do niej dając taką możliwość, ta bez najmniejszego zastanowienia przenosi się do wymarzonej uczelni. Niestety na miejscu czekała na nią niespodzianka której nigdy by się nie spodziewała, jej współlokatorem okazuje się Leyton, chłopak który dwa lata wcześniej złamał jej serce. Gdy wszystko wskazuje na to, że nie tylko pokój przyjdzie jej z nim dzielić, Charlie będzie musiała zdecydować czy posłuchać rozumu czy pójść za głosem serca. Czy Leyton naprawdę się zmienił? Czy tych dwoje zdoła dojść do porozumienia?

Kochani nie da się ukryć, że jestem ogromną fanką autorki, dlatego bez najmniejszego zastanowienia chwyciłam po tą książkę i kolejny raz dostałam historię od której nie mogłam się oderwać.
Charlie i Leyton znają się od dawna, ich wspólna przeszłość nie należy do łatwych, a teraz przyszło im nauczyć się ze sobą rozmawiać, wybaczyć i zaufać. Ich stosunki od początku są napięte i choć czuć między nimi chemię to potrzeba było czasu aby wybudowany dystans zaczął znikać. Kłamstwa, intrygi i trudne decyzje to tylko niektóre z komplikacji z jakimi będą musieli się zmierzyć nasi bohaterowie. Bo co może wyjść z połączenia grzecznej kujonki i typowego bad boya? Wybuchowa mieszanka emocjonalna, trzymające w napięciu wydarzenia i namiętne sceny erotyczne które rozpalają do granic możliwości. Kochani ta historia przyciąga jak magnes, akcja mknie jak szalona, fabuła potrafi zaskoczyć, bohaterowie wzbudzającą skrajne emocje a finał sprawia, że serce zaczyna szybciej bić. To kolejna książka autorki w której ja jestem totalnie zakochana i z całego serca ją wam polecam. Dajcie się ponieść historii która udowodni, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz i że warto wykorzystać daną nam szansę.

Moja ocena 10/10⭐️

Książkę miałam okazję przeczytać i zrecenzować dzięki @wydawnictwo.najlepsze oraz @nana_bekher_autorka za co bardzo gorąco dziękuję.
#wydawnictwonajlepsze
#nanabekher
#bymistake

💜💜 RECENZJA 💜💜

Nana Bekher "By mistake"
#współpracareklamowa

"Nikt nie jest doskonały i pewnie jeszcze nieraz życie wywinie jakiś numer, ale żeby przetrwać to wszystko, musimy sobie ufać..."

💜 By mistake 💜
@nana_bekher_autorka
@wydawnictwo.najlepsze

Charlie marzeniem od zawsze było studiowanie dziennikarstwa sportowego więc gdy tylko dostaję zielone światło by przenieść się na wymarzoną uczelnię nie waha się ani chwili. I wszystko było by pięknie gdyby nie nieporozumienie przez które dziewczyna wylądowała w jednym pokoju akademickim z Leytonem... chłopakiem który to dwa lata wcześniej zabawił się jej kosztem w najgorszy sposób. Teraz to ona ma okazję się na nim odegrać i zamierza bardzo dobrze wykorzystać tę szansę... Charlie nie wie tylko że z Leytonem łączy ją nie tylko jedna noc z przeszłości oraz wspólny pokój teraz...

A może jednak rzeczywiście się zmienił? Czy to tylko kolejna gra z jego strony?
A może prawda którą odkryję dziewczyna bezpowrotnie
skreśli to co udało się im odbudować?
Wszyscy wiemy że między nienawiścią a miłością jest cienka granica... Którą przekroczą właśnie oni...

Historia dwojga młodych ludzi którzy muszą poznać się na nowo nauczyć się walczyć o siebie nawzajem, zaufać sobie by przetrwać gdy przeszłości jednej i drugiej strony nie daje o sobie zapomnieć.
Szczypta czegoś nielegalnego w tle nadaje tej historii ostrzejszego charakteru do tego dochodzi oczywiście gorąca i wybuchowa namiętność... A wszystko razem tworzy kompletną całość i sprawia że książkę czyta się ekspresowo oraz przyjemnie.

Autorka po raz kolejny nie zawodzi i wraca z książką która na pewno nie pozwoli nam się nudzić! "By mistake" to gwarancja udanego oderwania się od rzeczywistości i spędzenia czasu w towarzystwie bohaterów których pokochacie. 💜

Dziękuję i Gratuluję 💜

Polecam ☝️💜

#bymistake #nanabekher #wydawnictwonajlepsze
#mojapolecajka #mojaopinia #książkowaprzygoda #książkawartaprzeczytania #książkapełnanamiętności #książkaktórawciąga #książkaktórąpolecam #książkaztajemnicą #czytambolubię #czytaniestymuluje #czytanietostylżycia #czytanietopasja #czytanietopodróż #czytanietostanumysłu #ktoczytażyjepodwójnie #booklover #bookstagrampl
#czytamlegalnie

💜 By mistake 💜
@nana_bekher_autorka
@wydawnictwo.najlepsze

Cudowna, fantastyczna, wzruszająca, pełna emocji, przepiękna, słodko - gorzka, wzruszająca i rozpalająca zmysły. Nie odkładalna. Taka w skrócie jest ta historia ❤️

Autorka jest mistrzynią i tworzy fantastyczne, przemyślane historie. Dlatego też po jej książki zawsze sięgam z przyjemnością, bo wiem że to będzie miło spędzony czas. Tak też było i tym razem.

W historii tej mamy do czynienia z dwójką bardzo młodych ludzi, którzy mają za sobą nie przyjemny incydent, przez co pałają do siebie niechęcią. Splot wydarzeń sprawi, że będą musieli spędzać ze sobą więcej czasu. I tu pojawi się jeden z moich ulubionych wątków, a mianowicie hate-love. Ale czy obojgu młodym uda się wytrwać w swoich przekonaniach? Tego dowiedzcie się sami, bo naprawdę warto. Jak już zaczęłam czytać, to nie mogłam przestać, tak się wczułam i do tego polubiłam postacie.

Bohaterowie są świetnie wykreowani. Charlie jest typową grzeczną dziewczyną, która każdą wolną chwilę poświęca nauce. Oprócz tego jest uczuciowa i pomocna. Ma też swoje zdanie i łatwo nie poddaje się urokowi mężczyzn.

Leyton za to to taki typowy szkolny bad boy. Cwaniak do którego dziewczyny mocno lgną, a co chłopak oczywiście wykorzystuje. Wszystko w jego podejściu zaczyna się zmieniać kiedy to za sprawą Charlie jego serce zaczyna mocniej bić. Tylko czy chłopak będzie na tyle dojrzały i wytrwały by dać dziewczynie to czego ona pragnie?

Cała historia jest bardzo dobrze poprowadzona i przemyślana. Każdy wątek jest odpowiednio rozwinięty. Żeby nie było za łatwo autorka wprowadziła trochę zamieszania między bohaterami i skomplikowała im relacje m.in wątkiem przybranego rodzeństwa. Bardzo ciekawy pomysł.

Podczas czytania czuć niesamowite emocje, przyciąganie i iskry między bohaterami. Za to sceny erotyczne są pisane ze smakiem, przy czym niesamowicie rozpalają zmysły. Jest gorąco.

Musicie koniecznie przekonać się sami. Ja gorąco polecam ❤️

W historii tej...

✔️ Pióro autorki znam już długi czas i ponownie mnie nie zawiodła.Dała mi taką perełkę,że nockę zarwałam.Zapewniam was,że było warto!

✔️ „By mistake” to znakomita historia bohaterów mających wspólną przeszłość,której nie chcieliby pamiętać.Głupi zakład jest początkiem nie tylko nienawiści,ale również ogromnych zmian u bohaterki.Dzięki temu była gotowa na zmiany w wyglądzie zewnętrznym,aby poczuć się piękniej.Niestety los postanowił z niej zadrwić i spowodować,że znienawidzony chłopak ponownie pojawia się w jej życiu!Pałana chęć zemsty rozpoczyna swoista grę na emocjach i pokazania swojego mocniejszego charakteru wraz ze zmianą,która w niej nastąpiła.

✔️Z bohaterami niesamowicie dobrze się bawiłam.Teraźniejszość miesza się z przeszłością oraz osoby z nimi związane potrafiły niesamowicie namieszać.Właśnie te osoby mnie bardzo irytowały,ponieważ myślały,że można porzucić kogoś a później wrócić i wymuszać na kimś,by zapomniał o zaznanych krzywdach.Taki zabieg powodował,że czytało się z ogromną ciekawością.Aż trudno było odłożyć książkę.

✔️Autorka porusza również temat naprzemiennej opieki i relacji z rodzicami dał wiarygodności historii.Widzimy nie tylko zmianę nastawienia bohaterów,ale również rodziców,którzy potrafili wyciągać wnioski ze swojego zachowania.

✔️Jestem zachwycona tą historią i z chęcią wam ja polecam.Pokochacie ją tak jak Ja!

„Gdy poczułam, że jest tak blisko mnie, zadrżałam. Skarciłam się w myślach, bo zamiast go odepchnąć, niecierpliwie, czekałam na jego kolejny ruch.”

Cześć, kochani dziś przychodzę do was z moim cudownym patronatem, który ma dziś swoją premierę, a jest, nim „By Mistake”.
Historia Charlie i Leytona okazała się fenomenalna i która skradła moje serce. Kiedy zaczęłam, czytać fabułę na wattpadzie wiedziałam, że będzie to świetny romans z wątkami new adult, akcją, która dzieje się na uczelni oraz zakazaną relacją dwójki młodych ludzi.
Muszę przyznać, że z każdym kolejnym rozdziałem nie mogłam się od niej oderwać nawet na moment. W tej powieści nie zabraknie wielu emocji, pożądania, tajemnic, skrywanych uczuć, demonów z przeszłości oraz motywu hate/love.
Oczywiście również znajdziecie tu dużo humoru oraz pikantnych scen, które pobudzały moją wyobraźnię.

Charlie marzyła, żeby studiować dziennikarstwo sportowe, kiedy to się udaje i trafia, na uczelnie okazuje się szybko, że przez pomyłkę ma zamieszkać w jednym pokoju z chłopakiem, Leytonem. Wszystko jednak się komplikuje dlatego, że Charlie i Leyton już się znają, a nawet spędzili wspólną noc w ramach zakładu, który chłopak przegrał. Dziewczyna została upokorzona i zraniona przez niego, po czym go znienawidziła.
Czy połączy ich coś więcej niż tylko wspólny pokój? Jakie tajemnice Charlie odkryje o Leytonie?
Czy zakazany owoc smakuje najlepiej?
Czy ktoś stanie na ich drodze do szczęścia?
Jak się potoczy ich historia?

To, co tu się wydarzyło to totalny rollercoaster.
Kto z was kocha łobuzów w książkach to na pewno Leyton przypadnie wam do gustu, tak jak mi, choć z początku trochę zrobił nie najlepsze wrażenie swoim zachowaniem. Jest chłopakiem, który lubi zmieniać dziewczyny, ale nie angażuje się w nowy związek, ponieważ wciąż zmaga się ze swoimi demonami z przeszłości, które sprawiają mu ból. Charlie charakterna, ale i wrażliwa postać, która również nie potrafi otworzyć się na nową miłość i zaufać.
Bardzo kibicowałam tej dwójce i nie mogłam się doczekać, aż ich relacja się rozwinie, choć z początku nie było kolorowo po tym, co Leyton zrobił, Charlie to z czasem zaczęło się coś rozwijać i iskrzyć między nami. Jednak niełatwo jest ponownie zaufać osobie, która już nas zawiodła i tak też było w przypadku bohaterki.
Czy Charlie da kolejną szansę Leytonowi?

Mogę wam tylko tyle zdradzić, że będzie się działo bardzo dużo. Autorka potrafi zaskoczyć, a mnie zaskoczyć jej się udało. Szczerze wam powiem, że nie chciałam, żeby ta historia się kończyła, 🥹 szkoda mi było się z nimi rozstawać, ale też z bohaterami drugoplanowymi, których zdążyłam polubić. ❤️

Kochana dziękuję za zaufanie, za spełnienie marzenia bycia patronką twojej twórczości i za współpracę mam nadzieję, że nieostatnią ❤️❤️

Wam gorąco polecam przeczytać naprawdę warto. ❤️
⭐10 /10

Wszystkie książki autorki zawsze biorę w ciemno, bo wiem, że się nie zawiodę i tak było też tym razem....

„Przyjemny dreszcz zaatakował moje ciało, jednak niestety do oczu napłynęły łzy. Zacisnęłam mocno powieki, by nie pozwolić im wypłynąć. Nie, nie wyleczyłam się z Leytona. Wciąż coś do niego czułam – mieszankę bólu, tęsknoty, nienawiści, miłości. Nie potrafiłam jednoznacznie tego opisać”.

Charlie od zawsze marzyła o studiach dziennikarskich na wymarzonym uniwersytecie. Gdy wreszcie udaje jej się przenieść na uczelnię, trafia do pokoju chłopaka, który kiedyś bardzo mocno ją zraził i upokorzył. Leyton już nie jest tym samym człowiekiem co kiedyś, lecz czy zdoła naprawić swoje błędy. Pewnych rzeczy się nie zapomina.

Czy Charlie i Leyton potrafią zapomnieć o przeszłości? Jak ułoży się ich relacja, gdy dowiedzą się o ślubie swoich rodziców?

Autorka jest jedną z moich pierwszych i ulubionych, więc nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej jej pozycji. I nadal jestem zdania, że potrafi trafić swoimi historiami do serc czytelników.

Wątek przybranego rodzeństwa jest tutaj silnie rozwinięty. I został wykreowany bardzo dobrze, świetnie czytało mi się książkę w tym klimacie. Nie mogło zabraknąć również jednego z moich ulubionych wątków, a mianowicie Hate-Love. Ogólnie całość została poprowadzona wyśmienicie.

Leyton z początku nie wzbudził mojej sympatii, razem z Charlie miałam pewne obawy co do niego. Lekki dystans był potrzebny, aby pozytywnie mnie zaskoczył. U naszej bohaterki nie miał jednak łatwo, to była trudna droga do odzyskania jej zaufania. Czy powiodła się w 100%? Cóż trzeba sprawdzić.

„Przenikał mnie spojrzeniem, jakby chciał odgadnąć moje myśli, ale teraz panował w nich straszny chaos”.

Charlie, mając na uwadze przeszłość, miała trudności z ponownym zaufaniem Leytonowi. Pełna obaw na każdym kroku nie potrafiła określić się, co dokładnie czuję. Rozumiałam ją w pełni i popierałam jej zachowanie.

Zaangażowałam się w losy bohaterów już od samego początku. Nie mogłam się, oprzeć ich dalszym przygodom więc całą historię przeczytałam na raz. I znów dałam się oczarować autorce, co tylko potwierdza, dlaczego tak lubię jej książki.

Już nie mogę się doczekać innych książek. Ciekawa jestem, co autorka wymyśli i czym mnie zaskoczy

"By mistake" to jedna z tych historii którą pokochałam całym sercem💜 Już od pierwszych stron autorka sprawiła, że nie byłam w stanie sie od niej oderwać. Każda wolną minute poświecałam na poznawanie Charlie i Leytona i ich zawiłej historii.
Ta dwójka dostarczyła mi tak wielu emocji, że momentami z trudem uspokajałam rozszalałe od ich nadmiaru serce. Uwielbiam pióro autorki i historię które tworzy. Tym razem fabuła osadzona została środowisku uczniowskim i studenckim.
Jak ja kocham takie kliemty i ostatnio coraz częściej po nie sięgam.
Charlie i Leyton chodzą do jednego liceum. Ostatni rok w szkole staje się dla dziewczyny najpierw pięknym snem, a chwilę później największym koszmarem. I to za sprawą pewnego chlopaka Laytona, któremu dziewczyna oddała swoje serce i cała siebie. On jednak zadrwił z jej uczuć i wykorzystał ją w obrzydliwy sposob, brutalnie depcząc jej uczucia i godność.

Charlie wyleczyła zranione serce, niestety jej wiara w czyste intencje, że strony płuci przeciwnej została bardzo podkopana. Wyciagneła jednak wnioski z lekcji jaką dał jej Leyton i odbudowała pewność siebie. Studia i zmiana otoczenia pozwoliły się Charlie uwolnić od koszmaru i upokorzenia jakiego doświadczyła. Zmienia swój wizerunek, odżywia się, rozkwita i skupia na nauce.
Wszystko się komplikuje kiedy dostaję propozycję zmiany uczelni i przeniesienia na wymarzony kierunek studiów jakim jest dziennikarstwo. Na jej nieszczęście na jej drodze ponownie staje chłopak którego szczerze nienawidzi, a do tego okazuje się że stanie się też częścią jej rodziny.

Czy Charlie będzie potrafiła odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Czy Leyton się zmienił i zdoła odkupić swoje winy? Czy uczucie którym, Charlie dążyła przed laty chłopaka będzie silniejsze niż nienawiść za krzywdy jakie jej wyrządził? Czy ta dwójka ma szanse na uzdrowienie swoich relacji? Miłość czy nienawiść co będzie silniejsze? Które z tych uczuć obezwładni ich swoją siłą? Jak to wpłynie na ich dalsze losy?

Ciakwi? To musicie koniecznie sięgnąć po książkę i uwierzcie mi jest tego warta. Zwłaszcza jeśli lubicie wątki hate-love, akademicki klimat, motyw przybranego rodzeństwa.
Emocji w tej histori nie zabraknie już autorka o to zadbała. Będzie intrygująco, momentami zabawnie, innym razem bardzo namiętnie i gorąco bo w tej książce nie zabraknie scen przyprawiających o wypieki na twarzy i szybsze bicie serca. Nana Bakher ma talent do budowania napięcia i rozpalania wyobraźni czytelnika. Ja czytałam tą historię jak zahipnotyzowana, nie potrafiąc się od niej oderwać. Niesutannie chciałam wiecej, a z drugiej strony bałam się tego jak sobie poradzę kiedy dotrę do ostatniej strony i przyjdzie mi się pożegnać z bohaterami. "By mistake" to jedna z tych książek, które jedocześnie chcesz jak najszybciej przeczytać, żeby dowiedzieć się co się jeszcze wydarzy w życiu bohaterów, a z drugiej pragniesz żeby nigdy się nie skonczyła bo dostarcza ci tylu niesamowitych i skrajnych emocji od których się uzależniłaś i chciałabyś je przeżywać cały czas od nowa😍
Gorąco wam ją polecam.

𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃𝐏𝐑𝐄𝐌𝐈𝐄𝐑𝐎𝐖𝐀 𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀 𝐏𝐀𝐓𝐑𝐎𝐍𝐀𝐂𝐊𝐀

💜"𝑩𝒚 𝑴𝒊𝒔𝒕𝒂𝒌𝒆" 𝑵𝒂𝒏𝒂 𝑩𝒆𝒌𝒉𝒆𝒓

[współpraca reklamowa]

Recenzja:
Ta historia od pierwszej strony skradła moje serce i totalnie mnie pochłonęła. Styl pisania autorki jest mi znany, więc wiedziałam, że się nie zawiodę, do tego uwielbiam kiedy akcja w książce dzieje się w czasach szkolnych/studenckich, więc zdecydowanie ta książka przypadła mi do gustu. Nie brakuje tutaj gorących scen, świetnie napisanych przez autorkę. Jeśli chodzi o bohaterów mamy tutaj taką trochę zakazaną relację, ponieważ okazuje się, że będą przybranym rodzeństwem. Czuć na początku niechęć, głównie ze strony głównej bohaterki Charlie, względem Leytona, który w przeszłości ją bardzo zranił, jednak po kilku latach stara się pokazać jej, że się zmienił i nie jest już tym samym chłopakiem co kiedyś, ale czy na pewno? Ich relacja nie jest łatwa, są wzloty i upadki, jest sporo tajemnic, ale czy to przetrwa i czy główna bohaterka ponownie zaufa Leytonowi? O tym sami musicie się przekonać. Cała fabuła wciągnęła mnie od samego początku i warto było zarwać dla niej nockę, aby dowiedzieć się jak zakończy się historia tej dwójki. Autorka świetnie poprowadziła cała akcję i wykreowała ciekawych bohaterów, nie brakuje tutaj również masy emocji, które ja z pewnością doświadczyłam podczas czytania. Ja uwielbiam tę historię i z czystym sercem mogę wam polecić. @nana_bekher_autorka chciałabym raz jeszcze podziękować Ci, za zaufanie i możliwość patronowania tej wspaniałej książki.💜

𝐏𝐑𝐙𝐄𝐃𝐏𝐑𝐄𝐌𝐈𝐄𝐑𝐎𝐖𝐀 𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀 𝐏𝐀𝐓𝐑𝐎𝐍𝐀𝐂𝐊𝐀

💜"𝑩𝒚 𝑴𝒊𝒔𝒕𝒂𝒌𝒆" 𝑵𝒂𝒏𝒂 𝑩𝒆𝒌𝒉𝒆𝒓

[współpraca reklamowa]

Recenzja:

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię książki z motywem przyszywanego rodzeństwa, spotkania po latach, iskrzących pożądaniem... Nie inaczej było tutaj. Chemię pomiędzy bohaterami było czuć na odległość, co jest ogromnym plusem tej powieści. Osobiście uważam, że emocje są bardzo ważne w książkach. A Wy? Też tak uważacie? W "By mistake" na pewno ich Wam nie zabraknie ;)

Jeśli czytaliście już jakieś powieści Nany Bekher, to z pewnością wiecie, że ta autorka ma bardzo lekkie pióro. Ja osobiście uwielbiam, dla mnie to są takie pewniaki, gdzie wiem, że mimo iż nic nie wchodzi, to mogę sięgnąć po książkę Nany i to będzie to. To mi się spodoba. Tak samo jest z historią Charlie i Leytona. Ta historia kompletnie mnie kupiła i ja chcę więcej takich powieści!

Polecam Wam serdecznie!

Jeśli...