Zostań na zawsze

Wydawnictwo WasPos
2024-05-22
2024-05-22

❤️🌹 RECENZJA PATRONACKA PREMIEROWA 🌹❤️

Hej, kochani dziś przychodzę do was z moim cudownym patronatem „Zostań na zawsze”.
Anetki każdą twórczość zawsze biorę w ciemno, ponieważ za każdym razem trafia w mój gust idealnie. Oczywiście tym razem też tak było.
Historia Ady i Igora okazała się fenomenalna. Od samego początku byłam trzymana przez autorkę w dużym napięciu emocjonalnym. Fabuła z każdym rodziłam, mknie bez zatrzymywania się nawet na chwilę. A co się działo, później to przeszło moje oczekiwania.
W tej powieści nie zabraknie pożądania, namiętności, tajemnic, walki z demonami, skrywanych uczyć, miłości. Muszę też zaznaczyć, że gorących momentów nie było tu końca.

Ada początkująca dziennikarka skrywa pewną bolesną tajemnicę. Pewnego wieczoru w barze spotyka przystojnego mężczyznę o imieniu Igor. Ada boi się zaufać komukolwiek, jednak pragnie mieć obok siebie takiego mężczyznę jak właśnie Igor, z którym poczuje się bezpiecznie i wyjątkowo. Nagle, kiedy wszystko zaczyna, się układać między nimi powraca ktoś, kto sprawi, że do Ady powrócą ze zdwojoną siłą demony przeszłości oraz strach.
Czy Ada będzie w stanie uwierzyć w Igora bezwarunkową miłość?
Czy odważy się i da mu szanse?
Czy ich miłość będzie na tyle silna, że przetrwa?
Kto będzie chciał zburzyć ich spokój?
Jak potoczy się ich historia?

Jestem zachwycona tą historią pod każdym względem. Ada pomimo tego, co ją spotkało, starała się żyć normalnie jednak bała się obdarzyć kogokolwiek zaufaniem i otworzyć na nową miłość.
Igor, natomiast mężczyzna moim zdaniem ciekawy bardzo męski, opiekuńczy i idealnie pasujący do Ady. Już od samego początku było czuć między nimi przyciąganie i tę fascynację swoją osobą.
A później już to tylko się rozpływałam tym, co tam się działo gorące sceny, po których robił się bardzo gorąco. Z każdym rozdziałem czekałam na rozwinięcie ich relacji. Oczywiście nie mogło zabraknąć dużego zaskoczenia przez autorkę, po którym zrobiłam mega duże oczy. 😯

Anetka wie, jak wywalić z butów swojego czytelnika.
Zakończenie…nie będę, zdradzać jak się zakończy historia Ady i Igora, ale ja miałam ochotę na dużo więcej. Szkoda było mi się rozstawać z bohaterami. ❤️

Dziękuję Anetce za zaufanie i szansy wzięcia pod swoje skrzydła jej kolejnego dziecka. Czekam na więcej twoich perełek. 😍
Kocham ❤️❤️

Gorąco z całego serca polecam wam sięgnąć i przeczytać będziecie zachwyceni.
⭐ 10 /10

❤️🌹 RECENZJA PATRONACKA PREMIEROWA 🌹❤️

🟥Kolejna wspaniała historia autorki od której ciężko się oderwać a w dodatku to mój ukochany patronat🤩
🟥Zaczynając czytać czujemy ogrom tajemnic skrywanych przez bohaterkę oraz traumę z którymi się zmaga.To stwarza napięcie i chęć odkrycia przeszłości,która daje ból i stany lękowe.Mój umysł podsuwał mi różne scenariusze,które spowodowały cierpienie Ady.To pobudziło mnie jeszcze bardziej i sprawiło,że czytało się jednym tchem lekturę.
🟥Pojawienie się Igora oraz urzeczywistnienie namiętnych i pełnych pożądania scen powodowało,że pojawiły się wypieki na twarzy!Autorka stworzyła fenomenalne sceny,które pobudziły do działania szare komórki.Jest nie tylko gorąco,namiętnie ale również erotycznie.Opisane są one w taki sposób,że chce się je samemu wprowadzić w życie 😁
🟥Książka jest nie tylko wspaniałą historią wielkiego i obezwładniającego uczucia pomiędzy dwójką osób,ale także walką z przeszłością i strachem przed jego powrotem.
🟥Powieść poruszy serce i spowoduje,że łezka w oku się pojawi przez niebezpieczeństwo z życia bohaterów.Siła walki i determinacja w przezwyciężeniu zła daje nadzieję na lepsze jutro.

💥To musicie przeczytać i przekonać się czy demony przeszłości odejdą mając przy sobie miłość życia💥Będziecie nią zachwyceni i dlatego z całego serca wam ja polecam🫶

Co to była za książka😍 Poprostu WOW❤️‍🔥Aneta Solopa nieustannie mnie zaskakuje. Z każda kolejną wydana pozycja rozbudza mój apetyt na wiecej.

"Zostań na zawsze" to kolejna historia spod pióra autorki, która sprawiła, że emocje buzowały w każdej komórce mojego ciała, a ja chciałam czuć ich wiecej, mocniej, bardziej.
I wiecie co? - Aneta mi to dawała, jakby czytała w moich myślach. Historia Ady i Igora, którą na kartach książki opisała autorka nie jest łatwa i nie zawsze kolorowa. Z pewnością jest jednak wyjątkowa i naszpikowana emocjami od pierwszej do ostatniej strony.
Są chwilę w których się wzruszałam, takie które powodowały, że gula w gardle rosła, a łzy zbierały się pod powiekami oraz takie które wywoływały strach, gęsią skórkę i dresz przebiegający po plecach. A w kolejnej opisanej scenie szok i niedowierzanie malujący się na mojej twarzy.
Nie zabrakło też tych. które rozpalały mnie do czerwoności, przyprawiając o rumieniec na twarzy i szybsze bicie serca. Krew wrzała we mnie jak lawa podczas erupcji wulkanu.
Aneta wie jak pobudzić wyobraźnie czytelnika by pracowała na najwyższych obrotach, a obrazy ożywały w głowie jakby oglądało się dobry film.
Autorka kolejny raz zabrała mnie w niezwykłą podróż w której poczułam się jakbym była częścią stworzonej przez nią histori. Jakbym znajdowała się tam wraz z bohaterami.

Zarówno postać Ady jak i Igora została wspaniale wykreowana. Pokochałam ich od pierwszych stron. Ada wiele w życiu przeszła i to zarzutowalo na jej całym życiu. Demony przeszłości sprawiły, że nie potrafiła żyć pełnią życia. Strach paraliżował ją tak bardzo, że niejednokrotnie przejmował kontrolę nad jej życiem, odbierając jej radość z codzienności. Pojawienie się na jej drodze Igora wiele zmienia. Zaczyna się otwierać, ufać, żyć i kochać. Jednak jak to w życiu bywa przeszłość lubi powracać w najmniej oczekiwanym momencie i burzyć to co udało nam się zbudować. Zagarniać nas w objęcia strachu i przerażenia.
Czy Adzie uda się uwolnić z macek bolesnej przeszłości? Czy wygra tą najważnijszą walkę z sama sobą i stanie do starcia by zawalczyć o swoje szczęście? Czy Igor będzie jej lekiem na całe zło? Czy wytrwa i będzie ją wspierał oraz otaczał opieka? A może opuści nie potrafiąc udźwignie ciężaru przeszłości kobiety? Zaintrygowani? To nie pozostaje wam nic innego jak zamówić książkę i poznać tą niezwykle emocjonalną i wciągającą historię. Dajcie się porwać autorce i pokochać tak jak ja "Zostań na zawsze" ❤️❤️‍🔥 Gorąco wam ją polecam🥰

I wiecie co? - Aneta mi to dawała, jakby czytała w moich...

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥

Premiera 22.05.2024 r

Autorka @anetasolopa_autorka

#współpracareklamowa @waspos

Anetko, dziękuję za powierzenie w moje ręce twojej siódmej, a zarazem pierwszej perełki, za rady, zaufanie i noce przegadane 💋
Moi drodzy ta autorka wie jak budować napięcie. Skrywana tajemnica wymieszaną z gorącym uczuciem, które zwala z nóg. Aneta jest mistrzynią romansu i historii nasyconych pożądaniem i zmysłowością. Historia rewelacyjnie rozbudza zmysły, kobiecą wyobraźnię. Nie jeden mężczyzna byłby zachwycony, gdy teoria przerodzi się w praktykę. 😈😅 Przypadkowe spotkanie zmieni teraźniejszość Ady i Igora. Ona pracuje w gazecie, pracowita, kocha to co robi, ma cudownego brata, który jest zawsze przy niej. Ada może się wydawać specyficzną osobą, dla niektórych nawet powiem psychicznie chorą. Jej obawy, leki, czasem nawet paranoję mogą budzić kontrowersje. Za każdym człowiekiem kryje się historia. Co skrywa Ada? Czy trauma z przeszłości może zaburzyć teraźniejszość, a nawet zagrozić jej życiu ? On przystojny, pewny siebie, który też ma za sobą pewną historię rodzinną. Co wydarzyło się w życiu Igora ? Czy będzie potrafił pomóc Adzie? Tu nie może się obejść bez eksplozji emocji. Walka z samym sobą dla człowieka zawsze jest najgorsza. Najpierw trzeba zaakceptować przeszłość o ja definitywnie zamknąć, by móc ruszyć w przyszłość, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Często jest tak, że wydarzenia z przeszłości wracają do nas jak bumerang i musimy im stawić czoła. Autorka nie tylko pokazuje rollercoaster emocji, namiętne uczucie, gorący romans, ale również ukazuje nadzieję na lepsze jutro. Często przypadkowo, za rogiem kryje się osoba, sytuacja, która da nam siły do walki. Musimy tylko zrobić pierwszy krok. Mając przy sobie osobę, której możemy zaufać ida nam się wygrać walkę o wygramy życie.
Zapraszam do wejścia w świat redakcji, niepochlebnych komentarzy, odgadywania, przyjaźni, zaufania, braterskiego wsparcia, oddania, ciężkich życiowych wyborów. Aneta rozpali nasze zmysły do samego końca, szczególnie, że pod koniec jest totalny sztos, wszystko dzieje się w zawrotnym tempie, akcja zmieni się kolosalnie. Nie spodziewałam się takich emocji..💋

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥

Premiera 22.05.2024 r