Zeznania Niekrytego Krytyka

Zielona Sowa
2012-10-29
2012-10-29
978-83-2650-467-9
niekryty krytyk vlog youtube show

Książka na pewno skierowana do młodszych odbiorców, więc oceniałam przez ten pryzmat. W liceum oglądałam filmy Niekrytego, więc wiedziałam jakich żartów się spodziewać. ;) Myślę, że to taka motywacja bez nudnego i patetycznego zrzędzenia, dla osób stojących przed ważnymi wyborami, po maturze, na studiach. Za stara jestem, ale i tak doceniam, brakuje takich pozycji. ;)

Spoko, taka lekka i ten sam humor który lubię jak na yt
Na pewno przeczytam kolejne

Spoko, taka lekka i ten sam humor który lubię jak na yt
Na pewno przeczytam kolejne

Totalnie nie jestem targetem i uważam, że mając tylko tyle do powiedzenia nie powinno się zabierać za wydawanie książki (szkoda drzew),ale muszę przyznać, że jako nastolatek na pewno bym docenił - jest tu kilka przyjemnych poklepań po pleckach, motywacyjnych okrzyków i żartów, za które polubiłem Niekrytego będąc w liceum.

Dobra książka na popołudnie. Zdecydowanie spodoba się widzom kanału Niekrytego i myślę, że to do nich jest adresowana ta pozycja. O jakiejkolwiek pozycji by nie było tu mowy. Bo i żart jest z tych mniej górnolotnych. Ale to przecież dla tej prostej rozrywki pomieszanej z przemyśleniem, czyta się tę książkę i śledzi kolejne odcinki na kanale.

Czytało się ekspresowo. Wiele trafnych spostrzeżeń, mnóstwo ironii i humor typowy dla Niekrytego. Mogło być lepiej, ale wyszło nienajgorzej. Polecam przede wszystkim jego fanom :)

Książka, którą można spokojnie przeczytać w ciągu jednego dnia czy tam popołudnia. Facet jest bezpośredni, ale w pewnych kwestiach ma racje i daje do myślenia. Można przeczytać, ale książka "nie powala".

W sam raz na jeden wieczór ; )

W sam raz na jeden wieczór ; )

Parę interesujących informacji, chyba socjologicznych, które przybliżają (potwierdzają) potoczne obserwacje współczesnego środowiska "zdobywców świata" z pokolenia Internetu i nowoczesnych technologii.
Ciekawa i niezła pozycja choć wytknąłbym autorowi nie do końca wyczerpujący katalog uwag w części [Ewolucja i Rewolucja] dotyczącej kształtowania postaw czerpiących z brutalnych, krwawych scenariuszy.
Oczywiście - nie każdy uczestnik tego procederu musi ulec deprawacji. I oczywiście - wychowawcy mają obowiązek i powinni uodpornić podopiecznych na jego wpływy.
TYLKO: (i tu głos wołającego na puszczy):
Po co do diabła te brutalne scenariusze są tworzone!?
I jaki wniosek wypływa z ich niesamowitej popularności wśród ogromnej liczby fanów?
Na to ostatnie pytanie trochę strach odpowiedzieć ...

fajna książka z humorem :)

fajna książka z humorem :)