Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza

Okładka książki Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza Song Hongbing
Okładka książki Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza
Song Hongbing Wydawnictwo: Wektory Cykl: Wojna o pieniądz (tom 2) biznes, finanse
biznes, finanse
Wojna o pieniądz (tom 2)
货币战争2
Wektory
2011-01-01
2011-01-01
Tytus Sierakowski
ekonomia finanse wojna pieniądz Chiny kryzys bankowość waluta

Okładka książki Nikola Tesla. Władca piorunów Krzysztof K. Słowiński, Przemysław Słowiński
Nikola Tesla. ... Krzysztof K. Słowiń...
Okładka książki Zero to one. Notatki o start-upach, czyli jak budować przyszłość Blake Masters, Peter Thiel
Zero to one. N... Blake Masters, Pete...
Okładka książki Wolny wybór Milton Friedman, Rose Friedman
Wolny wybór Milton Friedman, Ro...

💰💥 Wojna o Pieniądz 2: Świat Władzy Pieniądza w Niesamowitym Sequelu! 🌎🔥

Czy myślałeś kiedyś, że świat finansów to nic innego jak pole bitwy? "Wojna o Pieniądz 2" to długo oczekiwany sequel, który odsłania nowy wymiar walki o władzę i bogactwo. Gotowy na kolejny poziom emocji i intryg? 💼🌐

🕵️‍♂️ INTRYGUJĄCE Kulisy: Książka ta odsłania kulisy fascynującej rywalizacji w świecie pieniądza. Poznasz nowe postacie, sekrety finansowej elity oraz zasady, które kształtują globalne rynki.

🌐 GLOBALNY Wpływ: "Wojna o Pieniądz 2" zabiera nas w podróż do serca globalnej gry o potęgę. Dowiemy się, jak decyzje finansowych liderów wpływają na losy całego świata.

🔥 PALĄCA RYWALIZACJA: Sequel przynosi nowe tarcia, intrygi i emocje. Walka o władzę nad pieniędzmi staje się jeszcze bardziej zacięta, a stawka wyższa niż kiedykolwiek wcześniej.

💼 NOWE Twarze Sukcesu: Odkryj nieznane oblicza finansowych geniuszy i wpływowych postaci. "Wojna o Pieniądz 2" rzuca światło na ich strategie i przemyślenia.

💎 PRZEWAGA Mądrości: Ta książka to prawdziwa kopalnia mądrości finansowej. Zrozumiesz, jakie błędy popełniane są przez inwestorów i jak uniknąć pułapek finansowych.

🌍 GLOBALNE Konsekwencje: Sequel ukazuje globalne skutki decyzji podjętych w imię władzy pieniądza. To wyzwanie, aby zrozumieć, jak nasze codzienne wybory wpływają na globalny układ finansowy.

💡 Wizje Przyszłości: Książka ta nie tylko analizuje teraźniejszość, ale również rzuca światło na to, jak wyglądać będzie przyszłość finansów. To przewodnik dla tych, którzy chcą być gotowi na nadejście nowej ery ekonomii.

🔮 Tajemnice globalnych finansów i walka o władzę pieniądza nigdy nie były tak fascynujące! "Wojna o Pieniądz 2" to nie tylko opowieść, to podróż w głąb mechanizmów, które kształtują naszą rzeczywistość ekonomiczną. 🌟🔑

💰💥 Wojna o Pieniądz 2: Świat Władzy Pieniądza w Niesamowitym Sequelu! 🌎🔥

Bardzo ciekawa książka, która daje obraz nieformalnych zależności pomiędzy najbogatszymi rodzinami, które wyzyskując relacje i władzę swoich członków uzyskiwali przewagę, która dawała tym większe okazje do zarobku i profitów.

Nawet jeżeli niekiedy spojrzenie autora trąci sympatiami do ustroju ojczyzny, to wiele spośród zjawisk i karier rodzi wiele pytań o prawdziwe przyczyny wojen, powstawanie majątków, zjawisk typu wzrostu znaczenia ekologii, czy rozkwit fundacji i organizacji pozarządowych może mieć związek z poszukiwaniem sposobu zarabiania jeszcze większych pieniędzy i w ten sposób zdobywania władzy nad światem....

Ku zastanowieniu...

Autor podjął zawiłą tematykę „podwalin” nie tylko pieniądza, ale całego systemu. Książkę czyta się - według mnie - trudno. Są ciekawsze rozdziały, natomiast znaczna cześć pozycji wymaga skupienia i relatywnie szybko męczy. Końcówka podejmuje przyszłość systemu finansowego czyli rok…2024. Bardzo ciekawie się to czyta w 2023 natomiast nie mogę powiedzieć iż jest to spełniająca się przepowiednia, a jednak dosc odważne tezy dają właśnie takie poczucie. Z tego względu twarde wnioski traktuje trochę z przymrużeniem oka, a całość jest dla mnie w dużej mierze pewną ciekawostka ukazująca co ma/może mieć wpływ na dzieje finansowego światka, aniżeli co go zdeterminowało. Niemniej - za jakiś czas chetnie sięgnę po cześć 3 tej serii.

Trudny początek książki opisujący historie rodów bankierskich. Dalej już dużo bardziej ciekawa i interesująca. Moim zdaniem trochę słabsza merytorycznie od pierwszej części, ale wciąż bardzo dobra. Mocno polecam dla każdego pasjonata historii światowych finansów.

Jeszcze lepsza niż pierwsza część. Polecam każdemu.

Jeszcze lepsza niż pierwsza część. Polecam każdemu.

Dość surowo podchodze do tego typu pozycji, ale ta seria jest na prawde warta przeczytania

Polecam, niekiedy trochę natłok wiadomości w krótkim rozdziale ale ogólnie dobra książka. Fajny rozdział o III Rzeszy i taktykach przywódcy

Treść książki jest przerażająca.

Treść książki jest przerażająca.

Świetnie się ją czyta. Bardzo dobra kontynuacja pierwszej wersji!

Świetnie się ją czyta. Bardzo dobra kontynuacja pierwszej wersji!

Zawsze podawano informacje o rodzinie Rolerckeffeler, że ich bogactwo doprowadziło ich do obłędu, pieniądze rozdali i stali się szczęśliwsi. A tuuu? Mają się bardzo dobrze i to jak bardzo dobrze. Inni też.

• Ekonomia
  • Do kupienia