Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji

Okładka książki Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji Chris Guillebeau
Okładka książki Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji
Chris Guillebeau Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
The $100 Startup: Reinvent the Way You Make a Living, Do What You Love, and Create a New Future
Helion
2013-05-20
2013-05-20
Anna Kanclerz
start-up biznes

Okładka książki Zero to one. Notatki o start-upach, czyli jak budować przyszłość Blake Masters, Peter Thiel
Zero to one. N... Blake Masters, Pete...
Okładka książki Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Bogaty ojciec,... Robert Toru Kiyosak...
Okładka książki Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć Gary Keller, Jay Papasan
Jedna rzecz. Z... Gary Keller, Jay Pa...
Okładka książki Psychologia szefa. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone. Jerzy Gut, Wojciech Haman
Psychologia sz... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Sekrety amerykańskich milionerów William D. Danko, Thomas J. Stanley
Sekrety ameryk... William D. Danko, T...

Fajna książka dla przedsiębiorców, którzy nie mają za dużo kasy. Świetna lektura dla minimalistów, którzy boją się ryzykować, a mają pomysł na biznes i pasję do jego realizacji.

Książka, która wpadła mi w ręce przypadkiem i mimo to zapoczątkowala moje myśli o rzuceniu etatu.

Fatalna pozycja budująca fałszywe przekonanie, że jeśli chcesz, możesz wszystko. Otóż przykra prawda jest taka, że życie tak nie działa.

Typowe amerykańskie success-story-based pseudorozwojowe gadanie. Myślę, że ważniejsze będą podręczniki z ekonomii jednak

Ciekawa pozycja, ale jak zawsze w tego typu pozycjach brak mięsa....

Ciekawa pozycja, ale jak zawsze w tego typu pozycjach brak mięsa....

Każdy młody człowiek, który wchodzi w dorosłość, obowiązkowo powinien zrobić na nią miejsce w swojej biblioteczce.

Książka w żaden sposób nie jest odkrywcza ;) Momentami trochę nudziła. Za to podobały mi się historie bohaterów opisanych w książce - zawsze to dodatkowy impuls motywacyjny.

Ciekawa pozycja, mało konkretnych rad, dużo przykładów, że... ludzie są różni i różna jest ich droga do własnej przedsiębiorczości. Nic bardzo odkrywczego.

Ciekawa i pasjonująca historia małych startupów.
Polecam

Ciekawa i pasjonująca historia małych startupów.
Polecam

Bardzo inspirująca książka dodająca odwagi do założenia swojej działalności. Liczne wskazówki i triki. Polecam każdemu!

W zasadzie nie wiem czego się spodziewałem kupując tę książkę w helionowej promocji. Otrzymałem miks opowieści o przeróżnych biznesach z całego świata, który może i jest ciekawy, ale nie wiem czy w jakikolwiek sposób "edukujący". Raczej nikomu bym tej książki nie polecił, bo za bardzo nie wiem nawet za co.

• Biznes
  • Startup
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji