Wybrani. Niezbędnik Nocnej Szkoły

wybrani

;*

;*

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dziś właśnie go dostałam. Jest świetny :)
Można poznać początek historii wybranych choć trochę moim zdaniem jest za krótki :D Są tam fajne sposoby, testy i tego typu rzeczy. Ten niezbędnik to trochę taki pamiętnik jakich wiele. Ale czy warto go kupować? Nie wiem. Ja kupiłam ze względu na początek wybranych (który troszkę mnie zawiódł) no ale nie żałuje :D
Polecam :)

Dziś właśnie go dostałam. Jest świetny :)
Polecam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W Polsce rzadkością jest wydawanie dodatków do serii, często więc fani muszą obchodzić się ze smakiem, jednak wydawnictwo Otwarte jest jednym z wyjątków w tej dziedzinie. Opowiadania lub nowelki są tłumaczone oraz wydawane... ale nie tylko! Powstał również kalendarz. Dzięki temu zawsze można mieć ulubioną serię przy sobie! Dla mnie bomba, tym bardziej, że wnętrze "Niezbędnika" jest, jak najbardziej udane! Sprawdźcie, dlaczego jest on niezbędny dla każdego fana "Wybranych"!

jest nie co ze genialna to jeszcze mi bardzo pomaga opłało sie kupowa naprawde

jest nie co ze genialna to jeszcze mi bardzo pomaga opłało sie kupowa naprawde

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Potrzebowałam kalendarza szkolnego. Takiego w którym będę zapisywała sprawy związane ze szkołą językową i treningami. Poszłam do matrasa, bo tam już kiedyś widziałam takie kalendarze. Tym razem zostały tylko ostatnie trzy „Niezbędniki nocnej szkoły”. Mimo iż nie czytałam „Wybranych” to z kalendarza jestem zadowolona. Całość jest w moim klimacie od okładki (swoją drogą ciekawa tekstura) po wnętrze. W środku znajdują się cytaty, spis dni wolnych od szkoły, sporo miejsca na notatki, miejsce na plan lekcji, ciekawe rady itp. Ogólnie tego właśnie szukałam. Myślę, że każdy fan „Wybranych” będzie zadowolony.

"Kochasz Wybranych? Musisz to mieć" - A że jestem fanem sagi "Wybrani" musiałem to kupić. Niezbędnik jest do słownie niezbędny, posiada kalendarz na 10 miesięcy (2014-2015) i miejsca na notatki. Właśnie tego potrzebowałem do szkoły, tylko jest jeden problem, żal mi po nim pisać. Niezbędnik może być także pamiętnikiem, ma dość dużo miejsca by zapisywać wspomnienia. Posiada miejsce na plan lekcji harmonogram dni wolnych od zajęć, zdjęcia głównych bohaterów, cudne cytaty z poprzednich tomów, rady, szyfry i wiele innych. Jest bardzo dużo tego, aż za wiele.
A co najważniejsze jest w nim Prequel Wybranych pod tytułem "Dzień, w którym zgasły światła". Jest to niedługie opowiadanie na 13 stron, jak zaczęła się historia z rywalizacją Nathaniela i Isabelle. Chorej obsesji zniszczenia dyrektorki przez jej największego wroga, który chce odebrać jej Cimmerię i miejsc w radzie, nie spocznie, aż jej nie zniszczy.
Książka (jak można tak nazwać) posiada przydatne informacje, takie jak się uczyć, zostać milionerem (przesada),rozwiązywać konflikty, wyznaczać sobie cele i je realizować, co mi bardzo się spodobało.
Mówiąc szczerze, jest przydatny, ale tylko dla młodzieży, bo dla dorosłych fanów, już nie bardzo. Ma kilka stron wymuszanych, które są zbędne i są po to, aby zapełnić strony np. stwórz własne memy. Okładka jak i wnętrze są bardzo eleganckie i estetyczne.

Niezbędnik Nocnej Szkoły zawiera prequel w którym niestety nie było nic o Christopherze (a miałam nadzieje, że dowiem się co siedziało w jego głowie, gdy odsunął się od siostry).
Kalendarz jest przejrzysty, jest dużo miejsca na .notatki i cudowne cytaty.
Niezbędnik zawiera również strony na których możesz dowiedzieć się np jak skutecznie się uczyć, możesz też sprawdzić czy jesteś kreatywny. A jeżeli to ci się znudzi to możesz poznać tajemnice szyfrów.

Kalendarz jest przejrzysty, jest dużo miejsca na .notatki i cudowne cytaty.

• 2015
  • Do kupienia