Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty

Okładka książki Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty Dawid Farbaniec
Dawid Farbaniec Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2014-09-15
2014-09-15
wirusy obrona ochrona techniki hackerzy

Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty to jest książka z 2014 roku.

Teraz mamy rok 2022, czyli:
💥 https://github.com/ethicalblue/Follina-CVE-2022-30190-PoC-sample
💥 https://github.com/ethicalblue/ChASM-x86-x64-Assembly-Syntax-Highlighter
💥 https://sekurak.pl/reguly-obronne-yara-do-klasyfikacji-i-identyfikacji-zlosliwego-oprogramowania/
💥 https://sekurak.pl/rekonesans-srodowiska-active-directory-za-pomoca-bloodhound-bezpieczenstwo-windows/
💥 https://sekurak.pl/bezpieczenstwo-windows-czym-jest-lsass-dump-jak-sie-przed-nim-chronic/
💥 https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=3409

i tak dalej :-)

Teraz mamy rok 2022, czyli:
💥 https://github.com/ethicalblue/Follina-CVE-2022-30190-PoC-sample
💥 https://github.com/ethicalblue/ChASM-x86-x64-Assembly-Syntax-Highlighter
💥...

Ten gość kreuje się na naczelnego hakera RP, a w swoim dorobku nie ma nawet jednego wystąpienia na żadnej konferencji security. Jego dziwne zachowania poza pisaniem książek pozostawiam wam do oceny https://www.bitchute.com/video/6FCgBvrKSB5s/

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Przeczytałem do połowy, a potem wrzuciłem do kominka... Tyle są warte porady w tej książce, widać, że pisała je osoba zupełnie nieobeznana w temacie wirusów komputerowych. Skąd to wiem? Pracuję w firmie antywirusowej ESET w Krakowie w dziale R&D od 10 lat, zapraszam Pana Dawida jeśli chce podyskutować o tym jak REALNIE wyglądają techniki twórców złośliwego oprogramowania.

Czy z tej książki nauczysz się pisania wirusów komputerowych? NIE. Czy nauczysz się jak omijać zabezpieczenia programów antywirusowych? TAK, tych z 2006 roku. Strata czasu i pieniędzy, unikać.

Pakey, te techniki są z 2014, a nie 2006. Mogę potwierdzić, że w 2014 działały. 🙂

Pokaż mimo tovideo - opinia

Słaba, przestarzałe metody z lat 90, dużo błędów technicznych jakby autor sam nie wiedział o czym pisze.

Panta rhei!💥💀🦠

Panta rhei!💥💀🦠

Pokaż mimo tovideo - opinia

• Informatyka

Dawid Farbaniec Techniki twórców złośliwego oprogramowania. Elementarz programisty Zobacz więcej