Asembler. Programowanie

informatyka, matematyka
Helion
2019-08-20
2019-08-20

Okładka książki JUnit. Pragmatyczne testy jednostkowe w Javie Andy Hunt, Dave Thomas
JUnit. Pragmat... Andy Hunt, Dave Tho...
Okładka książki Lean dla bystrzaków Natalie J. Sayer, Bruce Williams
Lean dla bystr... Natalie J. Sayer, B...
Okładka książki Architektura informacji w serwisach internetowych i nie tylko. Wydanie IV Arango Jorge, Peter Morville, Louis Rosenfeld
Architektura i... Arango Jorge, Peter...
Okładka książki Internet. Jak działa naprawdę? Ilustrowany przewodnik po protokołach, prywatności, cenzurze i zarządzaniu Mallory Knodel, Ulrike Uhlig
Internet. Jak ... Mallory Knodel, Ulr...

RealVxEr napisał: "widać braki wiedzowe autora, który o optymalizacji tylko słyszał i nie potrafi wykorzystać magii assemblera."

Ty natomiast nie odróżniasz asemblera (narzędzie do budowania programu używanej wraz z konsolidatorem z ang. linker) od języka Asembler, który się pisze z dużej litery i przez jedno "s" w języku polskim. Pisał o tym w swojej książce o Asemblerze autor Stanisław Kruk.

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Za dużo tych książek. Nie nadążam hejtować.

Za dużo tych książek. Nie nadążam hejtować.

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Pokaż mimo tovideo - opinia

Jego kod zawiera tyle błędów, że dziwię się, że tak książka przeszłą jakąkolwiek recenzję w wydawnictwie, pewnie nikt nie wiedział co to jest asembler nawet. Nie polecam, strata pieniędzy.

Mój kod w C++ bije na łeb te kocopoły w książce, gdzie autor nawet nie wie co to loop unrolling albo AVX512.

Ja myślę, że jak autor chciałby zaprezentować coś trudnego, to by to zrobił.

No to ciach. 🍻

Ja myślę, że jak autor chciałby zaprezentować coś trudnego, to by to zrobił.

No to ciach. 🍻

Pozwólcie, że zmiażdżę hejty na autora wklejając jeden link. 💪🏻☢️ ☣️