Kardiologia metaboliczna

2018-01-01
2018-01-01
Krzysztof Światły
kardiologia choroby serca metabolizm

Okładka książki Jak czerpać zdrową energię z Ziemi - Uziemienie Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker
Jak czerpać zd... Clinton Ober, Steph...

Tematyką kardiologii byłam zmuszona się zainteresować, gdy w mojej rodzinie pojawił się zawał. W takich sytuacjach wszystko staje na głowie i człowiek robi wszystko, żeby pomóc drugiej osobie.

Zazwyczaj w takich sytuacjach oddajemy się w ręce "specjalistów", jednak ja jestem bardziej dociekliwa i... tu zaczęły się schody.

Kiedy zaczęłam czytać, poznawać od podszewki jakie reakcje zachodzą w organizmie podczas zawału wszystkie przepisywane standardowe "leki" przestały mieć sens, a nawet znacznie pogarszały stan zdrowia, nie mówiąc już nawet o poprawie.

"Kardiologia metaboliczna" @drstephensinatra od @abawydawnictwo to jedna z tych książek na otwarcie oczu i zmierzenie się z faktem, że nie wszystko co jest nam mówione, jest prawdą.

Znajdziemy tutaj bardzo dokładne wytłumaczenie działań zachodzących w organizmie, dużą ilość badań i sensowne sposoby na to, by FAKTYCZNIE polepszyć stan zdrowia chorego.

A teraz powiem Wam coś szokującego.

Odkąd mój tata miał zawał niemal natychmiast ostawiliśmy WSZYSTKIE leki przepisywane przez "najlepszych" kardiologów. Zamiast tego weszła suplementacja koenzymu Q10 (który jest głównym składnikiem naprawczym serca),mnóstwo świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych, ograniczenie zakwaszających produktów (zawał jest w zasadzie bardzo silnym nagłym zakwaszeniem mięśnia sercowego). Dzięki temu stan zapalny w organizmie - który wywołuje zawał - zmniejszył się drastycznie. Cholesterol, który jest przez lekarzy sztucznie zbijany przez statyny ma kolosalny udział w zmniejszaniu zapalenia!

Wszyscy twierdzą, że zawał wywołuje cholesterol, ale cholesterol to miękka substancja, która nie jest w stanie zwęzić światła w żyłach, i jest człowiekowi absolutnie potrzebny! W Polsce widełki "właściwego" cholesterolu są zatrważająco niskie, dlaczego?

Ponieważ wtedy lekarz od ręki przepisze nam statyny, które w niczym nie pomagają, no ale przecież koncern będzie zachwycony ;)

Reasumując minęły dwa lata od zawału mojego taty i wyniki ma... lepsze niż w wieku 20 lat. Po tym przypadku zwyczajnie nie wierzę już w cudowne "leki". Książkę pana Sinatry polecam z czystym sumieniem, bo wiem, że w Polsce leczenie zawałów zwyczajnie leży i z każdym rokiem przybywa chorych. Dziękuję @abawydawnictwo za możliwość zrecenzowania książki :)

Kiedy zaczęłam czytać, poznawać od podszewki jakie...

• Ebook_Epub
  • Health

Dodaj cytat z książki Kardiologia metaboliczna