To, czego o mnie nie wiesz

Okładka książki To, czego o mnie nie wiesz Samantha Young
Okładka książki To, czego o mnie nie wiesz
Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Hart's Boardwalk (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Hart's Boardwalk (tom 3)
Things We Never Said
Burda Publishing Polska
2019-10-30
2019-10-30
2019-05-07
Ewa Górczyńska, Anna Kowalska
ucieczka uczucia sklep siostra tragedia przeszłość miłość rodzina wspomnienia skandal

Naprawdę warto sięgnąć po 4 tomy z serii Hart's Boardwalk. Pozytywne i ciepłe historie pokazujące przyjaźń i miłość pomiędzy grupą znajomych. I co by się nie działo w naszym życiu, to są te dwa elementy, które pomagają nam przetrwać nawet najgorsze momenty. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To już trzeci tom cyklu Hart's Boardwalk i jak najbardziej wciąż jestem na tak.
Ta część przedstawia nam tajemnicze życie Dahli i jej niespełnionej miłości.
Dahlia uciekła od swojej rodziny po tragicznych wydarzeniach jakie miały miejsce dziesięć lat temu. Znalazła się w Hartwell I tylko ojciec wiedział gdzie przez ten cały czas była jego córeczką. Dahlia popadła w alkoholizm i gdyby nie Bailey mogłoby to się skończyć tragedią.
Pewnego dnia ojciec zadzwonił i powiedział, że postanowili się z matką rozstać i ona się wyprowadziła. Dahlia podejmuję trudną decyzję I dla ojca pojedzie do rodzinnego miasta aby sprawdzić czy faktycznie wszystko gra. Nawet jeśli miałabym spotkać Michaela.

To już trzeci tom cyklu Hart's Boardwalk i jak najbardziej wciąż jestem na tak.
Ta część przedstawia nam tajemnicze życie Dahli i jej niespełnionej miłości.

Najmniej ciekawiła mnie ta książka pod względem opisu, ale okazała się najciekawsza. Byłam bardziej zainteresowaną fabułą niż poprzednich dwóch częściach. W pierwszej częście Miechael był gnojem, w drugiej się zmienił ma lepsze. Wciągające są ich podchody i gra w kotka i myszkę, którą ze sobą prowadzili.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam twórczość tej autorki. Nie byłam przekonana do tej części, z opisu wydawała się najmniej interesująca. Jednak u tej autorki jak dotąd nie spotkałam słabej książki i mimo wszystko czytałam również tę część z przyjemnością. Uwielbiam klimat tej serii i bohaterów. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Seria o miasteczku Hartwell jest moją ulubioną w dorobku Samanthy Young.
"To, czego o mnie nie wiesz" to jej trzecia w kolejności odsłona opowiadająca historię Dahlii.
Mnie podobała się przede wszystkim kreacja bohaterów, a także to jak autorka pokierowała poszczególnymi wątkami. Jest to ciekawie napisany romans, na pewno nie przesłodzony.
Polecam!

Seria o miasteczku Hartwell jest moją ulubioną w dorobku Samanthy Young.
Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jednak męczą mnie już aż tak "udręczone" historie.

Jednak męczą mnie już aż tak "udręczone" historie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W tym tomie śledzimy historię Dahli i Michaela. Para spotyka się po latach i usiłują wyjaśnić sobie nieporozumienia z przeszłości oraz odbudować łączącą ich więź.
Tutaj historia jest wielowątkowa, z mnóstwem życiowych zakrętów i trudnych do podjęcia decyzji.
Osobiście uważam, mimo że nie polubiłam Dahli, że jest to najlepsza część cyklu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyzwoite romansidło. Porównując pozostałe książki autorki (np. totalny gniot czyli "Ostrożnie z miłością" to wręcz wybitna pozycja ;-)) Czyta się lekko i przyjemnie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niesamowicie wciągająca, jednak chyba czegoś mi zabrakło. Dużo bardziej podobały mi się 2 pierwsze części, mimo że ta i tak była świetna. Współczuję Dahli, ale to ostatnie wytłumaczenie jej emocji i sytuacja z brożką delikatnie mnie rozczarowały. Niemniej, czytało się błyskawicznie i wiele razy śmiałam się w głos. Uwielbiam te szalone przyjaciółki i jestem mega ciekawa finałowej części o Emery.

Jak zwykle Pani Young mnie nie zawiodła, uwielbiam jej książki.

Jak zwykle Pani Young mnie nie zawiodła, uwielbiam jej książki.

Samantha Young To, czego o mnie nie wiesz Zobacz więcej