Polska na czterech kółkach

Okładka książki Polska na czterech kółkach Mikołaj Gospodarek
Okładka książki Polska na czterech kółkach
Mikołaj Gospodarek Wydawnictwo: Pascal Seria: W drodze jak w domu turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
W drodze jak w domu
Pascal
2020-06-17
2020-06-17
kamper podróże Polska przewodnik

Polska na czterech kółkach – w drodze jak w domu to dość nieoczywisty przewodnik. Oczywiście jak w każdym przewodniku po Polsce znajdziemy tu 22 autorskie trasy, które pozwolą nam odkryć nieznane zakątki kraju. Natomiast to, co wyróżnia tę pozycję na rynku wydawniczym to szerokie kompendium wiedzy na temat podróżowania kamperem z całą rodziną. Zawarte w niej treści to m. in. opis wybranych kamperów wraz z grafikami, dzięki którym łatwiej będzie nam wybrać auto dopasowane do naszych potrzeb. Kolejne zagadnienia to: plusy podróżowania kamperem, jak się spakować, jak zorganizować rodzinę, gdzie parkować, czego unikać, jak zorganizować posiłki w podróży oraz co nieco o zimie oraz kampingach. Ponadto w przewodniku autor zawarł dziesiątki rekomendowanych miejsc parkingowo-noclegowych, obszerny katalog kempingów w Polsce oraz setki praktycznych porad i sprytnych rozwiązań by życie w kamperze uczynić wygodniejszym dla całej rodziny. Opracowane trasy zawierają zarówno cudowną i dziką przyrodę, jak i niezwykłą architekturę, różnorodne muzea oraz kilometry terenów, na których każdy znajdzie wytchnienie. Całość opatrzona jest pięknymi fotografiami zachęcającymi do odwiedzenia opisanych terenów.

• Podróżnicze
  • Książka - posiadam
  • Z polecenia do kupienia ...
  • ✨ Bardzo chcę przeczytać
  • Poradnik
  • Biblioteka Ketlinga
  • Z pamiętnika podróżnika

Dodaj cytat z książki Polska na czterech kółkach