Ulubione historie. Disney Księżniczka

literatura dziecięca
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-04-27
2021-04-27

Dzięki @wydawnictwo_olesiejuk w moje ręce trafiły przecudowne historie! A mianowicie krótkie opowiadania o disnejowskich księżniczkach i o Kubusiu Puchatku 😍 Jestem nimi oczarowana całkowicie!

Arielka, Bella, Dżasmina, Mulan i Merida Waleczna - pięć cudownych historyjek o odwadze, wytrwałości i podążaniu za głosem serca. Wraz z Arielką będziemy mogli popłynąć na poszukiwania nocnych lilii, z Dżasminą poznamy obowiązki prawdziwej księżniczki, z Meridą wyruszymy na akcję ratunkową, z Mulan weźmiemy udział w Cesarskim Turnieju Dworskim, a z Bellą udamy się na poszukiwanie Bryczka! Każda z tych historii wciągnie nas w świat przygód, a piękne ilustracje pozwolą zatracić się w nim całkowicie! Długość każdego opowiadania jest wprost idealna, aby czytać je dzieciom przed snem. Myślę, że niejedna mała czytelniczka, będzie oczarowana disnejowskimi księżniczkami i z przyjemnością wysłucha czytanej im bajki. Oczywiście ilustracje są przecudowne i z pewnością niejeden fan Disneya, będzie nimi zachwycony!

⭐RECENZJA⭐

@wydawnictwo_olesiejuk nie zwalnia ani trochę! 😁 To powoduje uśmiech na mojej twarzy oraz radość z tego, że mogę sięgnąć po kolejną ich książkę! Tym razem jest to propozycja literatury dla troszkę starszych dzieci - dziewczynek, ale uważam w sumie, że dla jeszcze starszych, najstarszych i dorosłych! 😁 Bo w końcu to bajki! A bajki są dla każdego! 😁 Mamy tutaj pięć opowieści o księżniczkach:
Arielka,
Dżasmina,
Merida,
Mulan,
Bella.
Czy jest tutaj ktoś, kto nie oglądał z tymi postaciami bajek Disney? Ja oglądałam wszystkie, a tutaj mamy z nimi przeróżne historie, które porwą młodą czytelniczkę! 😃 Uważam, że w ów lekturce język każdej bajeczki jest dobrze dobrany dla początkującego czytelnika, a wszystko zwieńczone jest przepięknymi ilustracjami, które od razu przyciągają wzrok i nie można oderwać od nich spojrzenia. Powiem Wam, że strona ucieka za stroną, gdy czyta się te powieści. Mały czytelnik ma szansę poznać niesamowite bohaterki, które mierzą się z różnymi sytuacjami, ale również służą pomocą 😃 Wszystko otoczone jest ciepłem oraz lekkim humorem, ale również momentami są malutkie dramaty i skutki, które, jak w każdej bajce, kończą się dobrze! I tak właśnie jest w ów lekturze! 😃 Polecam! Jestem pewna, że młody czytelnik spędzi świetny czas z opowieściami, które prezentuje nam @wydawnictwo_olesiejuk 🤗
👸🏻
Współpraca z @wydawnictwo_olesiejuk 🤗
👸🏻

⭐RECENZJA⭐

Bardzo miło się czytało, fajna odskocznia od standardowych historii. Dla mnie jako czytającej i dla córki jako wiernej słuchaczki

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ulubione historie wybrała Starsza, bo wiadomo. Księżniczki. Nie mogę jednak powiedzieć, że jakoś mocno się opierałam przed jej zamówieniem. Sama również chciałam zajrzeć do tego zbioru. Czy było warto?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

#659 - Ulubione historie Disney Księżniczka - Liz Marswham - Wydawnictwo Olesiejuk
#219/52/2021

Książka ma 128 stron. Swoją premierę miała dnia 28.04.2021 roku.

Twarda okładka, kolorowe strony i piękne rysunki powodują, że tą książkę się po prostu pochłania.

Składa się ona z pięciu opowiadań, którymi Ewa była po prostu zachwycona.

#219/52/2021

Książka ma 128 stron. Swoją premierę miała dnia 28.04.2021 roku.

Składa się ona z pięciu opowiadań, którymi Ewa była po prostu...

• Dla dzieci
  • Przeczytane Dzieciom <3