Śmiertelna dawka

Wyróżniona opinia i

Śmiertelna dawka

przeczytanych książek 2112 napisanych opinii 900

Każdy tom jest lepszy. Świetna fabuła. Kumoterstwo, nepotyzm, układy i układziki. I tu wkracza do akacji Dioniza.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo wciągający kryminał, ciekawa fabuła i bardzo dobrze przedstawieni bohaterowie i to zakończenie .... . Polecam, czyta się rewelacyjnie.

Rewelacja.

Rewelacja.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dioniza Remańska ponownie w akcji. Tym razem zostaje skierowana do Bystrzycy, gdzie zamordowano nastolatka, Klaudynę Poloczek. Kto zabił dziewczynę? A może jednak było to samobójstwo, jak wskazują na to dowody i policjanci, którzy kierują tą sprawą.. Rodzina zamordowanej dziewczyny nie zgadza się z opinią wydaną przez Bystrzyckich śledczych. Jak Dioniza zachowa się wśród nieprzychylnych jej policjantów? Czy zdoła przekonać ich do swoich racji czy raczej wdepnie w gniazdo os?

Kolejna wciągająca zagadka do rozwiązania z Dionizą Remańską. Poruszane społeczne problemy głównie dotyczące nepotyzmu i "zamiatania pod dywan" bardzo aktualne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna świetna książka z Dionizą w roli głównej :)

Kolejna świetna książka z Dionizą w roli głównej :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak zwykle: dużo się działo. Diona jest nieziemska ze swoją drużyną! Ale ten koniec......

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra seria z Dionizą. Zakończenie też dobre, choć szkoda postaci, która z zadziornej i butnej policjantki/detektyw zaczyna poznawać kobiece życie.
Dla tych, którzy sięgają nie po kolei, proponuję przeczytać najpierw tom 4.

Dla tych, którzy sięgają nie po kolei, proponuję przeczytać najpierw tom 4.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie myliłam się twierdząc, że kolejne części mocniej kiereszują Dionę. Tego co znalazłam w tym tomie, nie spodziewałam się. Przeraża mnie co znajdę w kolejnej części, ale jednak ciekawość bierze górę. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna dawka emocji. I nierozstrzygające zakończenie.

Kolejna dawka emocji. I nierozstrzygające zakończenie.

• Przeczytane 2022
  • Ebooki