Zabójcza sieć

Okładka książki Zabójcza sieć Mike Omer
Okładka książki Zabójcza sieć
Mike Omer Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Glenmore Park (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Glenmore Park (tom 2)
Deadly Web
Świat Książki
2022-03-09
2022-03-09

„Zabójcza sieć” to moja już szósta powieść autora Mike Omera przeczytana w tym roku. Według mnie dotąd najsłabsza jego książka. Książka ma tylko ponad 200 stron i przez to brakowało mi tego, co miały wcześniejsze wydania. Nie było napięcia, które towarzyszyło mi zawsze od pierwszych stron. Brakowało mocnych thrillerowych scen czy dobrych scen akcji. Za to podobało mi się, że były prowadzone dwa różne śledztwa w sprawie morderstw i wciąż nie obyło się bez dawki humoru dialogach.

Bardzo lubię autora i bohaterów, zawsze chętnie wracam

Bardzo lubię autora i bohaterów, zawsze chętnie wracam

Książka nie jest słaba, ale do najlepszych też nie należy, brakuje mi tutaj tych emocji, które towarzyszyły mi w pierwszej części tajemnic Glenmone Park.

Podwójnie rozczarowany jestem. Po pierwsze 2 część słabsza niż pierwsza, po drugie audiobook zawiera błąd, rozdziały są pomylone i zakończenie poznajemy znacznie wcześniej niż przewidział autor (więc tą wersję omijajcie szerokim łukiem).
Ogólnie kryminał poprawny, czyta się dobrze, styl pisania M.Omera bardzo mi pasuje ale tym razem główni bohaterowie wypadli zbyt słabo aby się z nimi zidentyfikować a i wątek gier komputerowych nie do końca przypadł mi do gustu.

Ciężko mi się czytało, dwa zabójstwa niezbyt skomplikowane ale jednak niewciągające.

Coś nie mogłam się tutaj odnaleźć. Bernard i Hannah to słaby pomysł na głównych bohaterów. Kompletnie nijakie postaci. Rozczarowałam się.

Druga część serii gorsza od pierwszej. Lubię sam styl pisania autora, czyta się to szybko i lekko, ale dwie sprawy które są w tej książce są według mnie nijakie.
Książka co prawda jest wciągająca i już polubiłam tych bohaterów, ale nie słuchałam jej z zapartym tchem i nie byłam bardzo ciekawa, kto się okaże winny.
Tak czy inaczej nie jest to też zła książka i chętnie sięgnę po kolejną część.

Tak czy inaczej nie jest to też zła książka i chętnie...

Wciągający kryminał, polecam!!!

Wciągający kryminał, polecam!!!

Niby wszystko ok, ale nie przyłapałem się na byciu zainteresowanym fabułą…

Niby wszystko ok, ale nie przyłapałem się na byciu zainteresowanym fabułą…

Omer ma lekkość pióra, czyta się bardzo przyjemnie. Teraz lecę do trzeciej części.

• Przeczytane 2022
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Zabójcza sieć