Afera na tuzin rysiów

Okładka książki Afera na tuzin rysiów Aneta Jadowska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Afera na tuzin rysiów
Aneta Jadowska Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Kroniki sąsiedzkie (tom 1) fantasy, science fiction
Kroniki sąsiedzkie (tom 1)
Sine Qua Non
2022-04-27
2022-04-27
fantastyka magia

Okładka książki Cztery żywioły magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery żywioły... Aneta Jadowska, Mar...
SQN Charytatyw... Andrzej Betkiewicz,...

Wyróżniona opinia i

Afera na tuzin rysiów

przeczytanych książek 226 napisanych opinii 10

a to mi się podobało

a to mi się podobało

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytałam wcześniej tę opowieść z innej perspektywy, ale ta zdecydowanie jest ekstra. Pochłonęłam ją błyskawicznie. Naprawdę dobrze napisana. warta uwagi

❤️❤️

❤️❤️

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tom o przygodzie Nikity i sprawie związanej z rodziną rysiów. W grę wchodzi zaginięcie rysiów i zmartwienia ich rodziny. Znikają niby bez śladu. Nikita jednak się tym zajmie. Co najbardziej mnie uderzyło to to że, Nikita bardzo zmiękła, po tym co się działo w trylogii nie poznaję kobiety. Może chodzić tu o przemianę bohaterki, jej osobowości, w tym jej zgody z berserkiem. Ale widać że, straciła swój dawny pazur i chłodne podejście. Mięknie na widok małych rysio-dzieci itd. Mam wrażenie że, dzieje się tak z większością bohaterek książek A. Jadowskiej. Jednak jest tutaj przedstawiona ciekawa sprawa i akcja ale czegoś brakuje. Relacja z Robinem nadal przyjazna i rozbawia, to się nie zmieniło i dobrze. Chociaż z początku też gościa nie lubiłam, tak samo jak Nikita na początku pierwszego tomu trylogii. Trzeba było się do niego przekonać. Do tej wersji Nikity nie jestem przekonana, chociaż sporo przeszła i nadal żyje według swoich zasad i wartości, dobrze napisana postać. Ostatecznie książka mnie nie wciągnęła, przewidywalna i dobra na chwilę.

Co łączy rysie z sąsiedztwa z Nikita? Oczywiście ta książka. Gorąco polecam

Co łączy rysie z sąsiedztwa z Nikita? Oczywiście ta książka. Gorąco polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pożeracz czasu. Rewelacja, która przeniesie Cię w inny świat. Gorąco polecam.

Pożeracz czasu. Rewelacja, która przeniesie Cię w inny świat. Gorąco polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Była to pierwsza książka od Anety Jadowskiej jaką przeczytałam i zarazem miłość od pierwszych stron. Książka niesamowicie umiliła mi podróż pociągiem i zachęciła do sięgnięcia po kolejne pozycje od autorki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Z Jadowską jak zawsze jest dobrze spędzony czas, mimo tego, że Nikita jest raczej z najmniej , a najbardziej irytujących bohaterów spod jej pióra.
Tajemnicze zniknięcia zmiennokształtnych, zła magia w tle, ucieczka przed demonem, współdziałanie z berserkiem ukrytym pod skórą i Robin...
Przyjemnie, lekko spędzony czas.

Przyjemnie, lekko spędzony czas.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla mnie najgorsza książka pani Jadowskiej. Na szczęście sytuację ratują Robin i Michaś, którzy ubarwiają powieść.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Autorka pisze coraz lepiej - Złodziej Dusz był dla mnie dość ciężki, tu jest o wiele lepiej. Lekka, przyjemna lektura. Zapoznam się z resztą dorobku.

• Audiobooki