Po nitce do kłębka

Okładka książki Po nitce do kłębka Anna Paszkiewicz
Okładka książki Po nitce do kłębka
Anna Paszkiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Alegoria bajki
48 str. 48 min.
bajki
Po nitce do kłębka
Wydawnictwo Alegoria
2021-09-23
2021-09-23
48 min.
Bajki Książki i książeczki Zbiór bajek Dziadkowie i wnuki Rację międzyludzkie Wełna Rodzina Dla dzieci

👵👵🎊 RECENZJA PATRONACKA 🎊🧓🧓

Jest to książka dla dzieci. Dla mnie ogromne wyróżnienie i debiut - bo to mój pierwszy patronat medialny książki dla dzieci ;) wcześniej patronowałam tylko książkom dla dorosłych ;) i dlatego ogromnie się cieszę bo ta książka jest po prostu wspaniała !! 🥰🥰

Mieliście kiedyś tak, że nie wiedzieliście, co napisać ? Ja tak właśnie mam !! ;) Bo chodzi o to, żeby Was zaciekawić a jednocześnie za dużo Wam nie zdradzić !! ;) Jedno mogę powiedzieć : książeczka jest naprawdę genialna !! 😍😍

Poznajemy tutaj babcię Matyldę, która jest czarodziejką w swoim fachu. A co potrafi wyczarować ? Tego dowiecie się z książeczki ;) jedyne co mogę Wam powiedzieć, to to, że jest wspaniałą, ciepłą osobą, dzięki której każdy się uśmiecha !! ;) Warto być życzliwym bo to zawsze procentuje !! Można też zyskać dzięki temu nowe przyjaźnie lub sympatię ;) Jak zapewne się domyślacie, głównymi bohaterami są również tytułowe kłębki wełny... ;) no więc ? ;) Wiecie już o co chodzi ? Jesteście zaciekawieni ?? ;). Mam nadzieję, że tak, bo to naprawdę super sprawa !! ;)

P.s. : w bajce pojawia się nawet sernik 🍰 - a że to moje ulubione ciasto, 😋😋, to autorka ma jeszcze u mnie dodatkowego plusa 😁😁

Czytając tę pozycję, przyszła mi na myśl moja ukochana ś.p. babcia. Moja babcia też na moją prośbę umiała mi wyczarować różne rzeczy. Czy opaski czy szaliki, wszystkie długie, ciepłe i bardzo kolorowe. Mam wszystkie do tej pory i trzymam je jak największe skarby ;) 😍 uwielbiam je zakładać zwłaszcza zimą, gdy jest bardzo zimno ;) wtedy otulam się nimi niczym talib a nos mi nie marznie ;)

Piękna, bardzo ciepła bajka z morałem. Autorka doskonale przedstawiła nam swoją historię i przeniosła nas w swój magiczny świat. Babcia Matylda czyli główna bohaterką jest również tutaj przedstawiona w bardzo prosty a zarazem przyjemny w odbiorze sposób. Myślę, że każdemu z nas w jakimś stopniu może przypominać naszą babcię 😍😍 Dodatkowo kolorowe ilustracje, również wspaniale potrafią zadziałać na dziecięcą wyobraźnię. Takie książki dla dzieci to dla mnie taka wisienka na torcie, bo jest w nich wszystko to co uwielbiam ;) jeśli wasze małe pociechy lubią czytać i zastanawiacie się co Mikołaj może im przynieść, to ta książka okaże się idealnym prezentem ;) ogromnie się cieszę, że mogłam objąć tę pozycję swoim patronatem medialnym ;) Wydawnictwo Alegoria bardzo dziękuję za egzemplarz a autorce raz jeszcze gratuluję wspaniałej książeczki ;) polecam Wam tę pozycję i przyznaję ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! 😍🎉🎊

👵👵🎊 RECENZJA PATRONACKA 🎊🧓🧓

• Patronat medialny

Dodaj cytat z książki Po nitce do kłębka