Red Lies

Okładka książki Red Lies Joanna Balicka
Okładka książki Red Lies
Joanna Balicka Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bracia Weston (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bracia Weston (tom 1)
NieZwykłe
2023-10-25
2023-10-25
9788383209753

Dość lekka i szybko się ją czytało. Jeżeli ktoś potrzebuje romansu na jeden wieczór to polecam :)

Sądzę, że ta seria przypadnie wielu Paniom do gustu. Bracia Weston to nietuzinkowa rodzinka.

Red lies to pierwsza część, w której krzyżują się losy Cal, żony senatora, która również buduje swoją karierę w polityce oraz Xandera wytatuowanego lekarza. Zaczyna ich łączyć chęć zemsty na niewiernym mężu Cal... Tylko czy wszystko przebiegnie tak łatwo? Czy ta dwójka nie skomplikuje sobie życia? Czy tajemnice, które przed sobą skrywają wzmocnią ich relacje czy może ich próżnią?

Dużo pytań 🙂 a teraz trochę faktów. Humor w tej książce jest naprawdę powalający. Dialogi między braćmi rozłożyły mnie na łopatki. mini zastrzeżenie, że humor jest bardzo polski chociaż akcja dzieje się w Seattle. Ta książka z pewnością pozwoli Wam spędzić super czas. Polecam i już czekam ,aż przyjdzie do mnie druga część 🙂

Rewelacyjna książka wciągająca do samego końca. Ma momenty i pikantne i zabawne (kiedy mąż pyta zczego śmieje się jak gluptok) i wzruszające momenty. Do tego ciekawy wątek. Luźna lektura która umili Ci dzień, wieczór, siedzenie na ogródku. Idealna do oderwania się od codziennej rutyny.

Po "Korepetytorze" i zawodzie, jaki mnie spotkał trochę bałam się, że ta seria rozczaruje mnie podobnie... tymczasem zarwałam noc dla tej książki, bo nie mogłam się oderwać.
Oczywiście, bywały lekko mrożące teksty, ale czuć w nich było polskość xd Po tekście "Świecisz mnie czy sobie?!" już byłam kupiona przez braci Weston, a nie tylko Xandera xd
Mamy tutaj age gap, gdzie to kobieta jest starsza, dodatkowo to matka dwójki dzieci. Xander poza aurą dupka pokazał, że jest opiekuńczy, romantyczny, rodzinny i zależy mu na szczęściu Caliente, Lucienne i Huntera, co sprawiło, że moje kobiece serduszko zabiło szybciej. Bardzo się cieszę, że autorka nie poszła w stronę "wykorzystam cię dla zemsty".
Caliente jest super, wydaje się naprawdę realistyczną postacią. Szkoda, że jej kampania nie była bardziej rozwinięta w książce, bo trochę się wydawało, że faktycznie mało robi.
Bardzo lekko się czytało, akcja była płynna, napięcie między bohaterami dobrze pokazane. Polecam z czystym sercem.
Po zakończeniu tej książki od razu wzięłam się za "Black Lies" :D

Mamy tutaj age gap, gdzie to...

KOCHAM!!! Oczekiwałam po książce Asi bardzo dużo i się nie zawiodłam, książka jest mega, szybko się ją czyta, fabuła jest dość zwięzła i zrozumiała. No i mamy tutaj mocną bohaterkę co jest po prostu wspaniałe! No i oczywiście mój kochany Xander aka "szczeniak" który jest drugim najlepiej napisanym facetem przez Balicką.

2077

Książka „Red Lies” Joanny Balickiej zabiera nas do pierwszego tomu cyklu o "Braciach Weston".
Poznajemy Caliente Hamilton, mamę dwójki cudownych dzieci, żonę, która żyje w prawie idealnym małżeństwie, aż do momentu, kiedy odkrywa zdradę męża. Z koleżankami uknuła pewien plan, aby pójść na wizytę ginekologiczną do kochanki męża. Niestety nic nie idzie zgodnie z planem. Udając się do kliniki poznaje pewnego przystojnego lekarza, Xandera Westona, który odkrywa jej tajemnicę. Pragnie zemścić się na swoim mężu, wiec przystępuje do planu jaki zamierza wprowadzić z nowo poznanym mężczyzna. Xander pragnie zemścić, aby rozprawić się na senatorze.
Jak potoczą się plany Caliente?
Jakie tajemnice skrywa Xander?
Książka z ostatnio modnym motywem zemsty na zdradzającej drugiej połówce i próba zemsty połączona z nieznajomym.
Bracia Weston wymiatają.

Przesłuchałam ją w formie audioserialu, dupy nie urywa ale jest fajna, lekka. Wiadomo nie jest to dzieło sztuki i nie można się po niej wiele spodziewać, ale dla rozrywki jak najbardziej polecam

Zbyt długo się ociągałam z jej przeczytaniem i w sumie nie wiem jaki byl powod, ale 1 wiem, jest teraz powód aby czekac na kolejnego z braciszkow Weston...poczucie humoru, napiecie erotyczne, roznica wieku tym razem ona starsza, rodzina, więź i wszystko co mozna sobie wyobrazic. No i on kocha 1...swietnie rozegrana pozycja, fakt lekko traci Tl Swan cos w jej stylu ale jednak autorka sporo dala od siebie ..Asia jest swietna w tym co robi i to genialnie przelewa na papier ❤️

❤️Z piórem autorki Joanny Balickiej mam różnie, bo jedne książki podobały się mi bardzo a inne to już jak dla mnie były średniaki.

Niedługo premiera drugiego tomu Braci Weston, a z jeszcze nie miałam okazji przeczytać pierwszy tom, to zdecydowałam się nadrobić zaległość.

❤️Już nie pamiętam, kiedy ostatnio trafiłam na powieść, w której to bohaterka jest o wiele lat starsza od bohatera, w dodatku mężatka. W tej powieści to otrzymałam i według mnie nie rzucała się zbytnio w oczy różnica wieku. Ponadto mamy małą dawkę polityki, zdrady małżeńskiej, manipulowania i wykorzystania kobiet oraz wątek zemsty. Nie mogło zabraknąć również humoru.

Caliente, która mimo że miała idealne życie, to na przekór swojemu mężowi zdecydowała się zostać gubernatorem. Dlatego musiała pogodzić życie zawodowe z rodzinnym, co na pewno nie było łatwe. Dostaliśmy fajny mały zarys kulis kampanii wyborczej. Zresztą rzadko można w książce spotkać temat, w którym kobieta zajmuję się polityką.

Oprócz pierwszego spotkania w gabinecie lekarskim bohaterów, to mało dostaliśmy z pracy Xandera Westona. A tak w ogóle przez całą książkę miałam wrażenie, że on wcale nie jest ginekologiem. Na pewno zdobył moje uznanie za opiekuńczość względem Caliente i to jak szybko mogła w nim znaleźć wsparcie oraz że miał fantastyczną relację z jej dziećmi.

Joanna w książce potrafi stworzyć mocną chemię pomiędzy bohaterami od ich pierwszego spotkania i potem gorące sceny z ich udziałem. Niestety ilość tych scen była jak dla mnie nieco za duża, co przełożyło się na odbiór przeze mnie historii. Dodam też, że nie raz irytowały mnie dialogi w książce, bo dojrzali ludzie nie zawsze posługują się językiem nastolatków. Tu było tego aż bez przesady.

Natomiast podobała mi się relacja między braćmi Weston, która była najmocniejszym punktem tej opowieści i oczywiście pojawienie się epizodycznie prokuratura Hogana.

❤️"Red lies" to książka, która pokazała jak kłamstwa i zdrada może zniszczyć małżeństwo. Tylko że po niej spodziewałam się czegoś lepszego i przez to nie będzie moją ulubioną powieścią autorki.

"W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czerwony oznacza kierowanie się chęcią zemsty, bez zwracania uwagi na konsekwencje."
"Red lies" to pierwszy tom z serii Bracia Weston.
Z powieściami Asi jestem od samego początku. Już samym debiutem mnie kupiła i wiedziałam, że osiągnie wiele.
Uwielbiam jej styl pisania, który jest lekki, przyjemny oraz wciągający. Uwielbiam też to, że u Asi widać, iż zawsze przed napisaniem jakieś historii robi porządny research. Włada w każdą książkę sto procent, a nawet i więcej.
O serii Bracia Weston było głośno zanim została wydana. Jak tylko Asia zaczęła publikować pierwsze rozdziały na wattpadzie, to już zaczęły się pojawiać tiktoki. Wiedziałam, że będę musiała ją przeczytać. Po pierwsze, że to powieść Asi, po drugie wystarczyło mi kilka pierwszych rozdziałów, abym wiedziała, że się zakocham w niej tak jak inni czytelnicy.
Oooo w morde! Jestem zachwycona tą książką!
Po raz kolejny dostajemy od Asi powieść pełną emocji, gorącej gry pomiędzy głównymi bohaterami, że aż płoną policzki oraz nutkę tajemniczości.
"Red lies" wciągnęło mnie od samego początku i nie byłam w stanie odłożyć tej książki chociażby na moment. Sam początek już spowodował, że zostałam zaciekawiona wydarzeniami, które mogą mieć miejsce. Historia Caliente oraz Xandera zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Te ich momenty zbliżeń, to jak między nimi były wyczuwalne iskry.
Już nie mogę się doczekać kolejnej części! W sumie to jestem ogromną fanką Asi, więc czekam na wszystkie książki jakie ma zamiar wydać 🖤

"Red lies" to pierwszy tom z serii Bracia Weston.
Uwielbiam jej styl pisania, który jest lekki, przyjemny oraz wciągający....

• Romans