Atlas drzew i krzewów

Okładka książki Atlas drzew i krzewów Aleksandra Halarewicz
Okładka książki Atlas drzew i krzewów
Aleksandra Halarewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM poradniki
poradniki
Wydawnictwo SBM
2023-02-14
2023-02-14
Atlas drzewa krzewy poradnik

Hej hej ❤️
Jesteśmy fanami wszystkich atlasów z tego Wydawnictwa. Zawsze znajdujemy tam bardzo wartościową wiedzę na temat przeróżnych rzeczy. Tym razem Wojtek może edukować się na temat drzew i krzewów, a to za sprawą Atlasu drzew i krzewów autorstwa Aleksandry Halarewicz.
Natura, która nas otacza, daje nam spokój, wyciszenie, wprawia w zachwyt. Dzięki niej jesteśmy w stanie funkcjonować na tej planecie. Dlatego za każdym razem podziwiamy i szanujemy to, co mamy dookoła. Jesteśmy wdzięczni, że możemy oddychać świeżym powietrzem, możemy biegać po łąkach, korzystać z cienia, który dają nam drzewa. To wszystko, co kiedyś było po prostu czymś normalnym, dziś zachwyca mnie coraz bardziej. Wdzięczność, jaką czuje, nie można określić słowami. Dlatego od małego uczę Wojtka tej wdzięczności i zachwytu nad światem. Aby mógł podziwiać i tak szczerze i prawdziwie widzieć to piękno swoimi oczami, bo czasami jest tak, że widzimy, a tak naprawdę jesteśmy ślepi na wiele spraw.
Ta tematyka jest nam znana, ale z każdą kolejną książka dowiadujemy się czegoś więcej i to jest piękne. Człowiek uczy się całe życie.
Atlas jest wzbogacony o piękne zdjęcia mamy tu zarówno polskie gatunki, jak i też obce, które przystosowały się do naszego klimatu i śmiało mogą rosnąć u nas i cieszyć oko.
Polecamy dla poszerzenia wiedzy, dla odpoczynku, ukojenia, a potem do przytulenia się do drzewa. Działa mówię Wam.

Hej hej ❤️

• @na więcej

Dodaj cytat z książki Atlas drzew i krzewów