Bajki o dinozaurach

2023-03-14
2023-03-14
Bajki dinozaury dla dzieci

@mamcia_tomusio_lilusiowa
To niepozorna książka w twardej oprawie, która zawiera w sobie aż ponad 40 krótkich historyjek w których bohaterami są dinozaury różnego typu.

Jeśli macie w domu fanów tych prehistorycznych stworzeń, to polecam Wam tę książkę.

Świetna jest zarówno na krótkie jak i dłuższe czytelnicze spędzanie czasu. My lubimy takie książki, zwłaszcza na dobranocne czytanie.

Jeśli chcecie przeczytać o dinozaurach i przenieść się choć w wyobraźni do ich świata, to z tą książką będziecie się świetnie bawić

@mamcia_tomusio_lilusiowa

Do kolekcji dołączają „Bajki o dinozaurach”.
W środku znajdziemy opowieści o dinozaurach, i to nie byle jakie. Ba! Mają ukryty przekaz, i to bardzo mądry i wartościowy.

Są to opowieści dinozaurów i ich borykających się problemów. A jeden miał długie włosy, w których było mu gorąco. Drugi nie jadł mięsa, a trzeci był taki rozrabiaka, że wszędzie było go pełno i praktycznie bez przerwy ładował się w kłopoty. Czy przez to jesteśmy gorsi? Nie! Absolutnie, nie!

To, że wyglądamy inaczej, lubimy co innego, mając nawet inny kolor włosów, to i tak każdy z nas jest wyjątkowy. Czy to nie jest właśnie piękne? Wyróżniać się różnością? Oczywiście, że tak, i to nie jest żadna wada. Zapamiętać to sobie!

Piękna gruba oprawa jak i ilustracje, które znajdziemy w środku, są dopełniem tej znakomitej książeczki. Idealnie sprawdzi się jako dobranocka

Do kolekcji dołączają „Bajki o dinozaurach”.

[MATERIAŁ REKLAMOWY @wydawnictwosbm ]

Nie od dzisiaj wiadomo, ze mój Igi to wielki fan dinozaurów. Dinozaury są wszędzie, na ubraniach, w koszu zabawkami, w telewizorze, jeszcze chwila i otworze lodówkę, a zobaczę tam t- rexa 🙈😂
Ucieszyliśmy się, ze mieliśmy szanse poznać również krótkie opowiadania o dinozaurach od @wydawnictwosbm
To jest strzał w dziesiątkę ! Opowiadania są krótkie, idealne na czytanie przed snem po jednym.
Te niedługie opowiastki to nie tylko dinusie, to również przekaz. W każdej przeczytanej historii znajdziecie przekaz, ze nie ważne jak wyglądamy, nie ważne co nas różni to na swój sposób każdy jest wyjątkowy.
Sprytnie wpleciony morał w opowieści o dinozaurach. Ilustracje sa świetnym odzwierciedleniem historii. Zdecydowanie bardzo lubimy i wiemy, ze jeszcze nie raz będziemy do niej wracać !:)

Jestem na tak! Polecamy!

#zaczytanawksiążkach #zaczytanablondynka #ksiazkadladzieci #wydawnictwosbm #bajkiodinozaurach #dinozaury #dinosaur #dinobaby #dino #chłopcy #chłopaki #teamboy #bratzbratem #rodzeństwo #macierzyństwo #rodzicielstwo #rodzicembyć #mamąbyć #czytamdziecku #czytamdzieciom #ksiazkanadobranoc

•kids •boys •bookstagram •booksforkids •kidstagram •kidsbookstagram

[MATERIAŁ REKLAMOWY @wydawnictwosbm ]

To jest strzał w dziesiątkę !...

Cudowny zbiór bajek, które pokazują nam, że nawet te pradawne stworzenia miały problemy podobne do naszych. Dodatków dziecko może dowiedzieć się w przystępny sposób czym charakteryzował się poszczególny dinozaur.

• Czytane z Tymkiem

Dodaj cytat z książki Bajki o dinozaurach