Perełka

Okładka książki Perełka Weronika Marczak
Okładka książki Perełka
Weronika Marczak Wydawnictwo: You & YA Cykl: Rodzina Monet (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Rodzina Monet (tom 3)
You & YA
2023-11-08
2011-04-11
Przemoc Psychologia Bracia Pieniądze Liceum High School

... i robi się coraz ciekawiej
impreza na pożegnanie szkoły zorganizowana przez młodszych braci Monet nie przebiega wg planów Hailie, a kończy się wręcz tragicznie - Hailie nie rozmawia z Dylanem, Shanem i Tonym, a mało tego ma z nimi spędzić wakacje... istna drama ;)

... i robi się coraz ciekawiej

Kochani polecam z całego serduszka ❤️❤️❤️ to moja ulubiona z wszystkich książek z tej serii myślę że zasługuje na miano ulubionej 🫠 zasługuje na ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ gwiazdek. Wiem że wiele osób jej nielubi ale każdy ma inny gust mi książki bardzo pomagają gdy mam zły humor. Tamtego dnia miałam fatalny😔 a czytając ją śmiałam się przeżywałam wszystkie emocje które przeżywała hailie bardzo wam wszystkim polecam❤️❤️❤️

Po prostu nie. Jeszcze jak poprzednie części były w miarę dobre tak tu nawet nie jestem w stanie skoniczyć tej książki a zostało mi 1/5 książki. Nie można jej skoniczyć i to nie tylko moje zdanie ponieważ zachowanie głównej bohaterki jest po prostu żenujące i nie stosowne do jej wieku.

Najlepsza książka ever!

Najlepsza książka ever!

Z całego serca mogę polecić, niby jest taka nagonka na tą serię ale szczerze ona jest świetna, to takia typowa fabuła z wattpada czyli coś co ja bardzo lubię czytać

Książka niczego sobie.

Książka niczego sobie.

Bardzo mi się podobała cały ten tom z tej serii, nasza mała bohaterka zaczyna dorastać. Pojawiają się nowe problemy i kłopoty. Mamy kolejne traumy i śmierć co za tym idzie i żałoba. Jedyne z czym się zgadzam z naszą bohaterką to fakt, że nie traktują jej poważnie, zamykają ją w złotej klatce i dziewczyna nie ma swobodnego życia.

Uwielbiam z jaką lekkością jest napisana. Zachęciła mnie do niej bratanica. Lubię takie książki i ten motyw organizacji niebezpieczeństwa.

!UWAGA SPOILERY!
część 1: Wkurzało Mnie zachowanie Hailie na Imprezie chłopaków, uderzenie Toneygo(nwm jak się to piszę),wepchnięcie Dylana do basenu, czy może rozebranie się i chęć ..... z Leo? Dziewczyna według mnie zachowuje się jak pięciolatka.... A no i MROŹNE, CHŁODNE SPOJRZENIE VINCENTA

!UWAGA SPOILERY!

Brat .Haillie na imprezie próbuje przespać się z jej przyjaciółką, dziewczyna przyłapuje go na tym i uderza go "z liścia".
Obraża się na niego, ale potem Tony ją przeprasza i się tłumaczy:
"Chciałem ją przelecieć i tyle. Rano pewnie bym tego nie pamiętał. Chciałem zwykłego, pijackiego seksu na jedną noc. A twoja koleżanka po prostu się nawinęła. Była zainteresowana i ma spoko cycki […].
Lubię seks, nie lubię związków […].
W naszej rodzinie trudno być po prostu w związku. Tutaj albo masz dupy na jedną noc, albo od razu małżeństwo”

Obraża się na niego, ale potem Tony ją przeprasza i się tłumaczy:

Weronika Marczak Perełka. Część 1 Zobacz więcej