Clone

Okładka książki Clone Aleksandra Negrońska
Okładka książki Clone
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Students (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Students (tom 1)

Meeggaaa mi się podaboa tą seria

Meeggaaa mi się podaboa tą seria

Mega kocham Aleksandrę Negrońską

Mega kocham Aleksandrę Negrońską

Mi się książka bardzo podobała fajna ale brakowało mi jakiś akcji jak w idencital i unique ale polecam tą serię całym serduszkiem

Na wstępie wspomnę, że pomimo mojej oceny 1 tomu seria Students jest warta przeczytania. Jednak Clone nie skradło mojego serca tak bardzo. Raziły mnie częste wizyty w Mcdonald's, zdarzały się błędy rzeczowe. Nie podobały mi się również zbliżenia między głównymi bohaterami, które nie miały w sobie iskry. Mimo wszystko, podobało mi się jak zostały wykreowane postacie, z którymi się zżyłam. A ponad 600 stron pochłonęłam w dwa wieczory. Główną bohaterkę polubiłam od samego początku. Była pewna siebie, zacięta z mocną odzywką. Nie pozwalała sobie wchodzić na głowę co bardzo mnie do niej przyciągnęło. Zayden to Zayden, nie oszukujmy się, ale był dupkiem i to dość często. Ale jaka kobieta nie kocha niegrzecznego chłopca ? Jego arogancja i sposób bycia intryguje na każdym kroku. Wątek i relacja między tym dwojgiem zachęciła mnie na tyle, że bez oporów sięgnąć po drugi tom. I zdradzę Wam małą tajemnicę..... był najlepszy 😍🔥❤️ Bawiłam się "rozkosznie" 😊

Ale mnie wciągnęło! Zakończenie takie że aż się chce sięgnąć od razu po kolejny tom. I taki mam zamiar.

Bardzo polubiłam tą książkę, bohaterowie a w szczególności Rosanna i Zayden Wilimiams po prostu kocham .

Czy to jest obiektywnie dobra książka? Nie
Czy bawiłam się świetnie? Jeszcze jak

Czy to jest obiektywnie dobra książka? Nie
Czy bawiłam się świetnie? Jeszcze jak

Swietna książka

Swietna książka

Książkę pokochałam już od pierwszych stron za poczucie humoru i tą swobodę. Przeczytałam ją naprawdę szybko, ja poprostu przez nią przepłynęłam i dobrze się bawiłam. Bohaterzy są kochani i cudowni, Ola naprawdę dobrze ich napisała. Jedyna uwaga to, że mogłoby być mniej wulgaryzmów ale mnie to nie przeszkadzało jakoś bardzo. Bardzo polecam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają czy przeczytać!!