Noc z nim 3

Okładka książki Noc z nim 3 Wiktoria Lange
Okładka książki Noc z nim 3
Wiktoria Lange Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bokser (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Bokser (tom 3)
NieZwykłe
2024-03-27
2024-03-27

💙 Recenzja 💙

Dzień dobry!
Jakie było wasze największe marzenie z dzieciństwa?

Dziś przychodzę do was z recenzją trzeciego zarazem ostatniego tomu serii " Bokser " " Noc z nim 3 " .
Po zawirowaniach z jakimi zostawiła nas autorka na koniec drugiego tomu, można było spodziewać się wszystkiego. Nie miałam jednak pojęcia w jakim kierunku potoczy się ta historia co z jednej strony frustrujące, a z drugiej fantastyczne. Początek trzeciego tomu wywraca nam wszystko do góry nogami i szczerze nie miałam pojęcia w jakim kierunku autorka poprowadzi dalej fabułę. Do samego końca książka trzyma w ciężkim napięciu i nie można się od niej oderwać. Dodając do tego lekki styl pisania to mamy prawdziwą perełkę! Całą trylogia warta poznania i delektowania się nią przez kilka ładnych godzin. Ja jestem mocno usatysfakcjonowana i bardzo polecam!
Choć bohaterzy przejdą przez piekło, będzie im ciężko, a życie ciagle będzie stawiać im kłody pod nogi, to oni zawsze będą mieć siebie! Po burzy zawsze przychodzi słońce i to słońce w końcu zaświeci i dla nich!
Dziękuję, że mogłam kroczyć i poznać ich historię!

💙 Recenzja 💙

Dzień dobry!
Jakie było wasze największe marzenie z dzieciństwa?

"- Ocaliłaś mnie, kochanie. Sprawiłaś, że nauczyłem się chodzić tak, by nie upadać. Patrzeć na świat w ciepłych kolorach i dostrzegać barwy, których wcześniej nie widziałem."
"Noc z nim 3" @wiktorialange.autor to trzeci, a zarazem finalny tom trylogii Bokser, który skradł moje serce i ciężko było mi się rozstać z tą historią oraz jej bohaterami.
Znacie książki Wiktorii? Jeżeli tak, to która jest waszą ulubioną?
Nie będę się rozpisywać o tym jak uwielbiam książki napisane przez Wiktorię, ponieważ możecie to zauważyć na moim profilu. Na każdą czekam z niecierpliwością i tym razem było tak samo.
Zakończenie drugiego tomu nieźle namieszało, przez co byłam mega ciekawa tego, w jaki sposób autorka zakończy tę trylogię. Szczerze? To trochę się bałam, bo po Wiktorii można się spodziewać wszystkiego.
Nie ukrywam, że ciężko mi się pisze tę recenzję, ponieważ to już koniec przygody Alessii i Davida, a ja tak bardzo nie chce się z nimi rozstawać... Jak to się mówi "wszystko co dobre szybko się kończy".
Sięgając po tę historię wiedziałam, że to będzie dobra lektura. Chociaż moim zdaniem określenie "dobra lektura" w odniesieniu do tej powieści, to duże niedopowiedzenie.
Przeznaczeniem Alessii i Davida jest być razem, akceptować się nawzajem i kochać każdą część siebie, tą mroczną, ale i tą łagodną. Ta dwójka została wykreowana w świetny sposób od samego początku, aż do końca. Przeszli różne etapy w swoim życiu. Było u nich kolorowo, ale i też musieli się wiele wycierpieć. Już z czasem myślałam, że te ciemne chmury już ich nigdy nie opuszczą, ale miłość przezwycięży wszystko, a ta para jest dla siebie stworzona.
"Noc z nim 3" to romans, który z każdej strony obrzucał mnie skrajnymi emocjami (wiem, to brzmi dziwnie, ale wiecie o co mi chodzi). Ja się śmiałam, płakałam, wkurzałam, mając ochotę rzucić telefonem na drugi koniec pokoju, a nawet czułam strach o bohaterów. Dosłownie czułam wszystko! Ale to dobrze, ponieważ tak właśnie powinny na nas działać książki. A zwłaszcza te świetne książki.
Nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo uwielbiam tę historię, więc koniecznie musicie sami po nią sięgnąć i się o tym przekonać.
Ja jestem tą trylogią zauroczona i z pewnością niejednokrotnie do niej wrócę, ponieważ niesie ona za sobą wiele miło spędzonych chwil. Wiktoria wie jak napisać książki by zostały w głowach czytelników na dłużej.
Dziękuję Wiktorii za ponowne zaufanie mi 🖤! Jestem dumną patronką tej trylogii i cieszę się, że każdy kto po nią sięgnie będzie widział, że ją polecam!

Znacie książki Wiktorii?...

Trochę mi przykro, że finał historii Alessi i Davida nie spodobał mi się aż tak, jak dwie poprzednie części.

Alessia i David próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Natalie wróciła i wyjawiła David
owi, że mają razem córkę.

Zakończenie drugiego tomu było bardzo szokujące i z niecierpliwością czekałam na premierę ostatniej części. Jednak w momencie, w którym zaczęłam ją czytać, to ciężko mi się było wciągnąć w historię. Nie wiem czy wynika to z faktu, że moje zainteresowanie losami bohaterów się opadło.

Ogólnie mówiąc nie wkręciłam się w książkę. Chociaż trochę się w niej działo; było kilka plot twistów, to nie czułam tego, co podczas czytania dwóch poprzednich tomów. Wątek z córką Davida był dla mnie szokiem jako zakończenie drugiego tomu, tak jednak poznawanie dalszego ciągu związanego z nim jakoś mnie zbytnio nie zaciekawił. Nie wiem może też nie byłam do końca w nastroju do tej historii na ten moment.

Byłam naprawdę zaciekawiona dalszymi losami bohaterów, jednak czytanie tej historii było dla mnie trochę takie czytaniem, żeby po prostu skończyć książkę. Naprawdę chciałam, żeby ta historia mnie wciągnęła i zaciekawiła tak jak poprzednie części, jednak niestety coś po drodze nie wyszło i chociaż książka była przyzwoita to jednak, mimo wszystko nie skradła ona mojego serca tak jak poprzednie tomy.

owi, że mają razem córkę.

"Wszy­scy po­peł­nia­my błędy, ale praw­dzi­wą sztu­ką jest chęć ich na­pra­wy."

Trzeci finałowy tom historii Alessii i Davida!

David jest zarówno zszokowany, jak i przerażony faktem, że ma córkę. Nie może uwierzyć w to, że jego była partnerka tak długo to ukrywała. Stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości i zbliżyć się co małej Miley. Wie, że rola rodzica nie jest prosta, jednak dla tej małej dziewczynki chciałby być najlepszym tatą, na którego zawsze będzie mogła liczyć.

Alessia i David mają nadzieję, że wszystko co złe jest już za nimi. Niestety to nie koniec ich problemów. Niepokoi ich zachowanie Natalie, matki Miley. W dodatku czeka ich trudny czas, ponieważ wracając ze swojego ślubu ulegają wypadkowi i Alessia walczy o życie.. Czy bohaterowie przepędzą te czarne chmury, które pojawiły się nad nimi? Czy wszystko dobrze się ułoży? Czy będzie szczęśliwe zakończenie?

Trzeci tom podobał mi się bardziej niż poprzedni. W drugiej części czegoś mi zabrakło, jednak tutaj autorka spełniła moje oczekiwania. Choć muszę przyznać, że odczuwałabym więcej emocji, gdybym sama, razem z bohaterami odkrywała ich losy. Opis książki zdradza dużo jeśli chodzi o fabułę, dla mnie za dużo.

W Davidzie podobało mi się to, jak dał z siebie wszystko, aby wejść w rolę ojca. Nie miał przed sobą łatwego zadania. Było widać, że zależy mu na Miley. Świetny kontakt z Miley złapała również Alessia. Mała była uroczą dziewczynką.

Bohaterowie przeszli wiele, aby być w tym miejscu, w którym właśnie się znajdują. Przeszłość wciąż daje o sobie znać, a oni muszą stawić jej czoła. Aby pójść dalej oboje będą musieli zrozumieć pewne rzeczy i... wybaczyć. Czy będą do tego zdolni? Czy pokonają wszystkie przeciwności losu i będą mogli w końcu cieszyć się swoim szczęściem? Koniecznie sprawdźcie jak zakończy się ich historia!

Trzeci finałowy tom historii Alessii i Davida!

"Nie umiem udawać, że rozbite szkło da się posklejać i że przyjmie ono taką samą formę jak przedtem."

🥊 Finałowy tom #bokser @wiktorialange.autor jest cudownym dopełnieniem obrazu,jaki miałam w głowie zaczynając czytać serię. David i Alessia mięli nie jedną kłodę pod nogami,lecz wierni swoim uczuciom razem byli w stanie je przeskoczyć.

🥊 Pojawienie się nowej osoby do pokochania jest dla obojga rzeczą na pewno niespodziewaną ale i darem. Nie możemy rozliczać kogoś za coś,co wydarzyło się zanim doszło do naszego spotkania. Para postępując wedle tej zasady planuje ślub. Tuż po nim małżonkowie mają wypadek, który boleśnie może zweryfikować ich plany na przyszłość...

🥊 Długa droga, jaką przeszli do tego miejsca to przykład determinacji,ogromnego samozaparcia i tak po prostu momentami płynięcia z prądem emocji.
Dojrzałość, odpowiedzialność za drugiego człowieka i bezinteresowność wychodzą na prowadzenie.

🥊 Finał przeszedł moje oczekiwania ale mnie to tylko może cieszyć. Gratuluję tak wspaniale napisanej serii. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od jednej " Nocy z nim"...

🥊 Pojawienie się nowej osoby do...

Na wstępie chciałabym podziękować @wiktorialange i @wydawnictwoniezwykłe za zaufanie i możliwości objęcia patronatem medialnym książki "Noc z nim 3" będącej trzecim i ostatnim tomem serii #bokser. Jest to bezpośrednia kontynuacja książki "Noc z nim" i "Noc z nim 2", zatem powieści z tego cyklu należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Dla mnie było to kolejne spotkanie z twórczością autorki, Wiktoria jest jedną z tych pisarek po których powieści sięgam w ciemno i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Autorka drugi tom zakończyła w bardzo niespodziewanym momencie, pozostawiając mnie z szybko bijącym sercem, dlatego nie mogłam się doczekać kiedy w końcu poznam dalsze losy Davida i Alessi. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się niesamowicie szybko, ja pochłonęłam ją w jeden wieczór i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania. Z ogromnym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem śledziłam losy bohaterów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i bardzo dobrze poprowadzona. Bohaterowie, zarówno pierwszo jak i drugoplanowi, zostali w niezwykle prawdziwy sposób wykreowani. Nie są idealni, mają swoje wady i zalety, tak jak my popełniają błędy, czy postępują pod wpływem chwili dlatego tak łatwo się z nimi identyfikować w wielu kwestiach. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga postaci co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Alessia już w pierwszym tomie zaskarbiła sobie moją sympatię, natomiast David dopiero z czasem zyskał moje uznanie, kilka wydarzeń sprawiło, że całkowicie zmieniłam postrzeganie tego mężczyzny, oczywiście na plus. Natomiast moje serce całkowicie skradła mała Miley. Wiktoria od pierwszych stron wciąga Czytelnika w wir wydarzeń, jednak tym razem skupia się w zdecydowanym stopniu na wszelkich emocjach towarzyszących głównym bohaterom w związku z zaistniałą w ich życiu sytuacją, która dla każdej ze stron nie jest łatwa. Pisarka poraz kolejny nie szczędzi swoich bohaterów, wystawiając na nie jedną próbę ich uczucie. Ja chłonęłam te wszystkie odczucia całą sobą, mocno przeżywałam to co działo się w ich życiu i z całych sił im kibicowałam! Zdarzały się momenty kiedy łzy płynęły po policzku i takie kiedy po prostu miałam ochotę wejść do tej książki żeby przytulić, wesprzeć bohaterów, a czasami nawet nimi potrząsnąć. W tej części widać jak duże zmiany zaszły w głównych postaciach, jak na naszych oczach dojrzeli. Zaczęli dostrzegać to na co wcześniej nie zwracali uwagi, odkryli w sobie pokłady uczuć, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia, a jednoczenie cały czas mogli na siebie liczyć, trwali przy sobie na dobre i na źle, co było naprawdę piękne! Wiktoria serwuje Czytelnikom, ale i samym bohaterom kilka niespodziewanych zwrotów akcji, które przyspieszają bicie serca! Ukazuje przy tym problemy z którymi tak naprawdę może się zmagać każdy z nas czy naszych bliskich. Pokazuje również jak powinniśmy się zachować w pewnych momentach, chowając urazy oraz niechęci "do kieszeni". "Noc z nim 3" to dojrzała opowieść o dwójce ludzi, który na drodze do swojego szczęścia muszą pokonać wiele przeciwności losu. To historia o zaufaniu, trosce, wsparciu i odpowiedzialności za drogiego człowieka. Ale przede wszystkim to historia o wielowymiarowej miłości, takiej ponad wszystko! Cudownie spędziłam czas z tą książką i bardzo żałuję, to to już koniec! Alessia i David już na zawsze zapiszą się w moim sercu! Polecam!

"Uwierzyłem w przeznaczenie. Najpierw ona pokonała setki kilometrów, by spotkać mnie tamtej nocy na ulicy, a później ja zrobiłem dokładnie to samo, żeby ją odnaleźć. Nasza relacja przypominała nierealny sen – historię z cyklu „po trupach do celu”. Przeszłość umocniła naszą relację, a przyszłość należała wyłącznie do nas."

"Noc z nim 3" to finałowy tom serii opisującej losy Allessii i Davida, którą Wiktoria Lange kończy z ogromnym przytupem. Od samego początku nie oszczędza swoich bohaterów udowadniając, że ogromna miłość nie zawsze jest w stanie ochronić przed przeciwnościami losu. Każe im mierzyć się z niepewnością, zazdrością, gniewem i tęsknotą, bardzo zręcznie przekładając swoim słowem wszystkie te emocje na swoich czytelników. Czytając bowiem tą książkę, jak i całej serią, nie sposób nie wzruszać się razem z jej bohaterami, nie sposób nie denerwować się ich pochopnymi decyzjami, czy zbyt szybko wypowiedzianymi słowami, ale też nie sposób nie kibicować im w walce z każdą niedogodnością, czy przeżywać wspólnie z nimi radości, wywołujące ogromny uśmiech. Sami bohaterowie przyciągają do siebie niczym magnes. Żadne z nich nie jest doskonale, oboje charakteryzują się porywczością i uporem, obojgu jednak najbardziej zależy na dobru i szczęściu tego drugiego, co pięknie niejednokrotnie udowodnili. "Noc z nim 3" pokazuje też jak daleką drogę przeszła ich relacja, od ich pierwszego spotkania aż do chwili gdy stają się narzeczeństwem i w konsekwencji małżeństwem, które pozwala im cieszyć się sobą nawzajem, ale też wspólnie dojrzewać do nowej roli. Autorka zachwyca swoim stylem pokazując jak pięknie Alessia i David okazują sobie czułość, troskę i wsparcie, ale też jak fenomenalnie kłócą się i godzą, pokazując że mimo swojej wybuchowości, chcą przy sobie trwać. Wątek córeczki Davida, postawy Natalie i wypadku Alessii z pewnością dodawały napięcia całej tej historii, trzymając czytelników w niepewności, co do tego jak wszystko potoczy się dalej. Oczywiście nie brakuje tu namiętności, radości i śmiechu, wspaniałej przyjaźni i miłości . Na pewno na uwagę zasługuje też poruszona przez autorkę kwestia przebaczania sobie samemu i innym. Autorka nie zapomniała także o konsekwentnym pokazywaniu pasji Davida, jego zaangażowania w boks, ale i wyrzeczeń jakie się wiążą z utrzymywaniem formy i dążeniem do bycia jeszcze lepszym. W mojej ocenie "Noc z nim 3" to książka pełna emocji, napięcia, ale też wspaniały dowód na to, że w każdej walce ostatecznie zwycięża miłość.

"Noc z nim 3" to finałowy tom serii opisującej losy...

"Noc z nim 3" to trzeci i zarazem ostatni tom serii "Bokser" autorstwa Wiktorii Lange. Poprzednie części wywołały we mnie wiele emocji. Czy trzecia odsłona mojej ulubionej serii autorki również mnie nie zawiodła? Już spieszę z wyjaśnieniem!

Byłam bardzo ciekawa tego, co Wiktoria Lange zaserwuje swoim czytelnikom w finałowym tom historii Alessii i Davida, szczególnie iż zakończenie poprzedniej części nieźle namieszało w ich życiu. Moore jest trochę przerażony tym, jak odnajdzie się w nowej roli, co jest oczywiście zrozumiałe. Jednak z nieocenioną pomocą panny Palmieri doskonale da sobie radę. Czy po licznych zawirowaniach, Alessia i David zaznają odrobiny spokoju?

Jedno jest pewne. Co ich nie zabije, to ich wzmocni, dlatego przewrotny los jeszcze nie raz da im nieźle popalić. Czy pomimo kolejnych kłopotów w dalszym ciągu będą dla siebie wsparciem? Czy Natalie uda się rozbić ich rodzinę? Czy państwo Moore wyjdą cało z wypadku, który będzie miał miejsce krótko po ich ślubie? Po odpowiedzi na te pytania odsyłam Was do lektury.

Muszę przyznać, że podczas czytania ostatniej części bawiłam się równie dobrze, jak wtedy, gdy zagłębiałam się w poprzednie tomy.

Od samego początku serii między głównymi bohaterami iskrzy, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że nic się w tej kwestii nie zmieniło, chociaż nie można zaprzeczyć, że zarówno David, jak i Alessia przebyli długą drogę, aby stać się taką wersją siebie, jaką jako czytelnicy, otrzymaliśmy w tej odsłonie. Myślę, że największy progres zrobił David, który stał się bardziej otwartym i towarzyskim człowiekiem. Nie dość, że przestał izolować się od swoich bliskich i znajomych, to w dodatku zaczął otwarcie mówić o swoich uczuciach, co bardzo mnie rozczuliło.

Chociaż z książkami autorki mam relację, którą można określić mianem love-hate, seria "Bokser" skradła moje serce już od pierwszego tomu i po przeczytaniu jej zakończenia, nadal podtrzymuje swoje zdanie. Myślę, że będzie to jeden z tych cykli, do którego chętnie kiedyś wrócę. Dlatego, jeżeli lubicie historie pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, myślę, że lektura poszczególnych "Nocy z nim" okaże się dla Was gwarancją dobrej zabawy i mile spędzonego czasu.

🌸 "Noc z nim 3" autorstwa Wiktorii Lange to trzecia i ostatnia część serii pod tytułem "Bokser".

🌸 David dowiaduje się, że Natalie ukrywała przed nim, że ma z nim córkę. Mężczyzna chce być obecny w życiu dziecka, i chciałby nadrobić stracone lata.
Alessia nie jest zachwycona powrotem Natalie do życia Davida, jednak jego córeczka zdobywa również jej serce, i miło spędzają razem czas.
Gdy po ślubie Alessia i David ulegają wypadkowi, ich związek zostanie wystawiony na próbę.

Czy Alessia zamknie za sobą przeszłość i wybaczy ojcu?
Co takiego ukrywa Natalie?
Czy David będzie dobrym ojcem dla Miley?
Czy miłość Alessii i Davida pokona wszystkie przeciwności losu?

🌸 Jest to kontynuacja losów Alessi i Davida, których mogliśmy poznać we wcześniejszych tomach, dlatego przed przeczytaniem tej książki musicie koniecznie przeczytać dwa poprzednie tomy.
W pierwszych dwóch częściach było więcej napięcia i dużo się działo, a tu jest bardziej spokojnie, choć nie brakuje również niespodziewanych zwrotów akcji.
Mamy tu również namiętne sceny, które rozgrzewają do czerwoności. Chemia pomiędzy bohaterami była wyczuwalna, choć czasami irytowała mnie zazdrość i zaborczość Davida o Alessię, oraz to, że chciał za nią decydować i czasami ją ograniczał.
Jednak rozczulało mnie to w jaki sposób na każdym kroku okazywał jej, jak bardzo jest dla niego ważna i jak bardzo ją kocha.
Satysfakcjonujące zakończenie jest świetnym zwieńczeniem całej serii i cieszę się, że wszystkie wątki zostały wyjaśnione.

Jeśli szukacie serii z motywem sportowym, przy której możecie się zrelaksować to polecam przeczytać.

❤️ Przedpremierowa recenzja patronacka ❤️

"W swoim życiu sto­czył wiele walk, ale ta oka­za­ła się naj­trud­niej­sza, po­nie­waż wal­czył o mi­łość, ja­kiej nigdy przed­tem nie za­znał."

Życie Davida zmienia się za sprawą pewnej młodej damy, która pojawiła się w jego życia. Z miejsca skradła jego serce. Jednak będzie to nie tylko nowa sytuacja dla Davida, ale również dla Alessi. Będą musieli nauczyć się, że nie tylko oni się liczą, ale jest ktoś jeszcze. Tylko że los ponownie zaśmieje im się w twarz, bo kiedy wszystko zaczyna zmierzać, ku szczęśliwemu końcowi, zdarza się coś, co może zagrozić ich przyszłości... Czy to przetrwają? Jak bardzo przeszłość może namieszać?

"Noc z nim 3" to historia, dzięki której zrozumiecie, że życie wielokrotnie wystawia nas na próby. Sprawdza, jak wiele jesteśmy w stanie udźwignąć i w którym momencie się załamiemy...

Alessia i David są postaciami, które wiele przeszły w życiu. Wiele musieli wycierpieć, aby zatopić się w swoich ramionach i poczuć namiastkę szczęścia, jednak było im to odbierane... I teraz również może się to wydarzyć. Walka chyba jest wpisana już w ich życie, bo kiedy ich miłość zaczyna się stabilizować, zdarza się coś, co wywraca ich życie do góry nogami. Mimo to trwają u swego boku, nawet jeśli pojawiają się gorsze dni. David przeszedł ogromną zmianę. Mam wrażenie, że stał się facetem, który potrafi nie tylko zapewnić kobiecie bezpieczne, szczęśliwe i pełne miłości życie, ale również dać jej całego siebie. Ze swoimi wadami, jak i plusami. A Alessia, mimo tego cierpienia nie traci nadziei, wie, że każdy musi przejść swoją drogę krzyżową, aby znaleźć się w miejscu, w którym powie, że w końcu czuje się szczęśliwa i nikt ani nic nie będzie w stanie tego zmienić. Ale tutaj kolejny raz pojawia się życie z całą swoją nieprzewidywalnością i namiesza...

Ten tom jest zakończeniem historii Davida i Alessii. Historii, która była trudna, emocjonalna, pełna łez, śmiechu, ale też strachu. Dostaliśmy dosłownie wszystko, co mieć powinna doskonała historia. Na każdej kartce można było poczuć, jak wiele serca w tę historię włożyła autorka. Czytając ją, momentami miałam dreszcze, chciało mi się śmiać, ale niestety i płakać, bo ktoś tu po raz kolejny postanowił zagrać na emocjach swoich czytelników i sprawić, że na moment zamarli. Liczcie się z tym, że fala zaskoczenia was nie ominie, a trafi w was kilkukrotnie. Jeśli myślicie, że będziecie w stanie cokolwiek tutaj przewidzieć, to niestety jesteście w błędzie. Książka nie trzyma się utartych schematów, to ona sama tworzy swoje ścieżki, zabierając czytelnika w podróż, o jakiej nawet mu się nie śniło. Fakt koszmarów też nie zabraknie, ale w większości będą to piękne sny, z których nie będziecie chcieli się obudzić. Ale niestety każdy z nas będzie musiał to zrobić. Przyszedł czas na pożegnanie się z serią Bokser, która będzie miała szczególne miejsce w moim sercu. Dzięki niej zobaczyłam, jak ważne jest, aby walczyć o tych, których kochamy. Jak nasi bliscy potrafią nas złamać, ale też jak w jednej chwili możemy przestać komuś ufać. Życie jest trudne, nieprzewidywalne i pełne sytuacji, które na zawsze zmienią jego bieg... Dlatego przygotujcie się, że nie tylko w tym tomie, ale całej serii zostaniecie roztrzaskani na drobne kawałki, aby móc je później sklejać. Po drodze kilka z nich odpadnie, ale czy na końcu złożycie się w całość? Ojj tego to nie wiem, bo autorka uwielbia kończyć w najlepszym momencie. Jak będzie tutaj? Czy bohaterowie, którzy przeszli tak wiele w swoim życiu, zasłużyli na szczęśliwe zakończenie?

❤️ Przedpremierowa recenzja patronacka ❤️

• Wydawnictwo NieZwykłe