Trzy minuty przed północą

Okładka książki Trzy minuty przed północą Paulina Maria Kowalska
Okładka książki Trzy minuty przed północą
Paulina Maria Kowalska Wydawnictwo: Wydawnictwo AlterNatywne literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo AlterNatywne
2024-04-18
2024-04-18

🖤🤍RECENZJA 🤍🖤
"Trzy Minuty Przed Północą "
Paulina Maria Kowalska
@p.m.kowalska_
Premiera<>18.04.24
@wydawnictwoalternatywne
@Współpraca reklamowa @wydawnictwoalternatywne

Hej kochani książkomaniacy, jaka książka ostatnio sprawiła, że Czytaliście ją z wypiekami na twarzy???

Livia i Iza wyjeżdżają na studia do Łodzi,gdzie będą wynajmowały mieszkanie z 4 koleżankami. Właścicielem okazuje 39 letni Piotr ,któremu od razu wpada w oko Livia ,jak się okazuje z wzajemnością.
Jednak jest pewien problem ,bo Livia ma chłopaka, a chwile później narzeczonego. ALE Livię dopadają wątpliwości czy Emil to na pewno ten jedyny,i czy aby to mężczyzna, z którym chce spędzić życie?
Piotr jak się okazuje wykorzystuje sytuację, że kobieta tak na niego "reaguje "i kiedy zdarza się coś co spowoduje, że Livia się załamie i będzie potrzebowała pomocy to Mężczyźnie przypadnie rola opieki nad dziewczyną.....Odkryje przed nią tajniki seksu i wprowadzi ją do świata namiętności I rozkoszy.Jak sobie poradzi z tym wszystkim młoda kobieta????Czy kiedy odkryje ,że mężczyzna, z którym miała spędzić życie ją oszukał ?Czy młoda kobieta uwierzy w miłość???Dlaczego ktoś chce ją skrzywdzić??

Słuchajcie ja się przyznaję szczerze ,że to moje pierwsze spotkanie z autorką I to jest naprawdę dobra książka, ale zaznaczam od razu ,że początek powieści jest nudnawy.
Nie umiałam się na początku wkręcić w całą akcję, główna bohaterka wydawała mi się głupiutka i jakby sama nie wiedziała czego chce.Ale z biegiem historii dowiadujemy się jakie emocje nią targają i jaki wpływ będą miały nią wydarzenia ,które się tu pojawiły.
Trzeba przyznać autorce, że potrafi tak zaintrygować czytelnika ,że nie umiałam się oderwać od książki.
Różnica wieku jest duża,profesor -uczennica 🫢wybaczam 😊To ,że to jest erotyk to jedno,ale wciągajacy jak thriller. Ileż tu jest tajemnic ,niedopowiedzeń i w pewnym momencie jest taka akcja ,że byłam w szoku ,co jeszcze wymyśli autorka.Tutaj jest jakaś grubsza sprawa,tajemnica rodzinna,narkotyki,niebezpieczeństwo i zakończenie cholernie złe,wbiło mnie w fotel.Ja potrzebuję kontynuacji😭na już

🖤🤍RECENZJA 🤍🖤
"Trzy Minuty Przed Północą "
Paulina Maria Kowalska
@p.m.kowalska_
Premiera<>18.04.24
@wydawnictwoalternatywne
@Współpraca reklamowa @wydawnictwoalternatywne

U mnie się ost trafiły dwie, jedna po drugiej ,i dzisiaj przychodzę z recenzją jednej z nich...

Livia rozpoczyna życie studenckie w Łodzi, gdzie wynajmuje mieszkanie wraz z przyjaciółkami. Właścicielem mieszkania, które wynajmują jest Piotr, przystojny, tajemniczy i troszkę starszy. Mężczyzna ma w sobie to magiczne "coś", które nie pozwala zapomnieć Livii o nim. Kobieta po rozstaniu z narzeczonym nawiązuje płomienną relacje z Piotrem, który wprowadza ją w arkany seksu z elementami BDSM. Livia całą osobą angażuje się w tą relację, tylko czy mężczyzna o którym nie wie wszystkiego jest z nią szczery...

Lubicie poznawać nowych Autorów? Bo ja tak.
A ten debiut należy do bardzo udanych, zagłębiając się w historię Livii nie mogłam się oderwać od książki, bo została tak napisana, bym tylko na niej skupiła swoją uwagę. Co było dla mnie ogromną przyjemnością, bo Autorka stworzyła historię pełną napięcia erotycznego z szczyptą BDSM, która pozostawia nas w stanie pobudzenia jak potoczą się losy Livii i Piotra.
Relacja Livii i Piotra wciąga nas, zachwyca i skłania do kibicowania im, ale też rozbudza emocje.
Tylko jednej rzeczy muszę się "przyczepić" jak można było tak zakończyć książkę i zostawić mnie w szoku i zawieszeniu co będzie dalej. Nam nadzieję, że kontynuacja się pisze.

Ta książka jest szczególna jeszcze z jednego powodu, bo jest napisana przez @p.m.kowalska_ która jest z mojego miasta #piotrkowtrybunalski i miałam ją przyjemność poznać osobiście. Czekam na więcej książek Autorki.

Pełna erotyzmu, z nutką scen BDSM, wciągająca, pobudzająca wyobraźnię opowieść o Livii - dziewczynie, która właśnie zaczęła studiować w Łodzi i wynajęła mieszkanie wraz z pięcioma koleżankami, oraz o Piotrze - właścicielu mieszkania, przystojnym, miłym, grzecznym i... starszym.

Livia jest szczęśliwa. Właśnie zaczyna przygodę życia mając u boku wspaniałe koleżanki oraz narzeczonego, który ją wspiera, ale również osacza. Z czasem okazuje się, że Emil nie ma zbyt dobrych zamiarów wobec swojej dziewczyny.

Kiedy Livia zostaje singielką, bardzo szybko zwraca na siebie uwagę swojego starszego sąsiada. Ten ją adoruje, zabiera w fajne miejsca, kupuje prezenty, aż w końcu uprawia z nią seks, jakiego dziewczyna nigdy nie znała. Z młodej dziewczyny, Livia staje się dojrzałą kobietą i nabiera pewności siebie.

Wszystko pięknie się układa, studentka wręcz unosi się ze szczęścia, jednak Piotr nie do końca jest z nią szczery. Młoda kobieta praktycznie nic o nim nie wie. Czy ich wielka, pełna namiętności miłość, wystarczy, by stworzyć trwały związek? Jakie kłody los rzuci pod nogi Livii i czy dziewczyna da radę je ominąć?

Spędziłam z tą książką świetny czas. Mimo literówek i błędów interpunkcyjnych, których było sporo, historię tę łatwo i szybko się czytało, wręcz z rumieńcami na twarzy. Zakończenie totalnie mnie zakończyło. Liczę na kontynuację, bo jestem bardzo ciekawa jak ułoży się życie młodej studentki. Polecam.

Bardzo polecam książkę. Lekka przyjemna i pełna miłości:)

Bardzo polecam książkę. Lekka przyjemna i pełna miłości:)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka pełna pasji.... miłość, namiętność i nieoczekiwany zwrot akcji mimo że wszystko wskazywało na szczęśliwy happy end.Czekam na ciąg dalszy...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna książka. Zakochałam się w niej 😍 czyta się super trzymajaca w napięciu cały czas . Zero nudy wszystko super opisane nie jest to kolejne 5o twarzy Greya to poprostu jednym słowem CZAD . GRATULACJE dla autorki czekam z niecierpliwością na koleje

UWAGA! UZALEŻNIA!
Jestem zaskoczony powieścią erotyczną od nowej autorki - niesamowicie porywająca i trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych książek tego gatunku, jakie miałem okazję czytać !

UWAGA! UZALEŻNIA!

Finezyjna, ciekawa, polecam

Finezyjna, ciekawa, polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Trzy minuty przed północą