Thomas staje się wilkiem

Okładka książki Thomas staje się wilkiem Dawid Przybysz
Okładka książki Thomas staje się wilkiem
Dawid Przybysz Wydawnictwo: Self Publishing fantasy, science fiction
Self Publishing
2024-06-01
2024-06-01
sciencefiction sf youngadult powiescdlamlodziezy powiescdladzieci przygoda

🤎🖤 PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA 🖤🤎

@_dawid_przybysz ostatnio zachwycił nas dylogią Państwa P. Teraz przyszedł z czymś całkiem innym i wiecie co? Równie mocno mnie zachwycił!

Historia osadzona w świecie nastolatka już na etapie tworzenia zaczęła skradać czytelnicze serca. Kiedy Sylwia nałożyła na plik zmiany redakcyjne, powiedziała dokładnie: „Stara, ta historia wymiata! Nie wiedziałam, że ta książka będzie takim sztosem!”. Jeszcze wtedy myślałam, że wiem, na co stać Dawida.

Jak wiecie, fantastyka rzadko potrafiła mnie porwać. Ba! Na palcach jednej ręki mogę zliczyć historie z tej kategorii, które przypadły mi do gustu. Autor całkowicie odmienił mój sposób postrzegania wspomnianej dziedziny literackiej.

O co całe zamieszanie?

Na przestrzeni 260 stron Dawidowi udało się zawrzeć tak wiele emocji, mądrości i zwrotów akcji, że aż trudno w to uwierzyć. Spójność fabuły i płynność przechodzenia pomiędzy scenami dodatkowo ubarwiają zachwyt nad książką. Autor porusza kilka ważnych kwestii, które notorycznie mają miejsce w tzw. zwykłych domach.

Poznajemy Thomasa, który nie należy do zamożnej rodziny. Ilość problemów się nawarstwia, izolując chłopca od rówieśników. Odskocznią okazuje się nowe urządzenie, które jest w stanie przenieść świadomość użytkownika do ciała dowolnego zwierzęcia. Brzmi świetnie, prawda? Producent zastrzega jednak, aby nie przenosić się do dzikich zwierząt. Kto jednak nie chciałby przez moment polatać nad miastem? Cóż takiego może się stać?

Sięgnięcie po lekturę i przekonajcie się, do czego posuną się użytkownicy IconAnimal.

🤎🖤 PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA 🖤🤎

Dodaj cytat z książki Thomas staje się wilkiem